Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нац. Събор 2011: 21 - 23.05.2011 г.


Хашек

Recommended Posts

господа за да има както го искате популярност с това няма да го постигнете тук се иска атрактивност а не да се виси на някаква поляна примерно дрифт гонки италианско преследване а това може да се постигне на дракона или в насково а нали плащаме ще агажираме пистата има и хотели в хисаря а и на пистата имаме доста по голяма вазможност от една права но щтом искате да се криете направете го на сокола сигурен сам 4е никои няма да доиде

Ши ма извинИтИ за офтопика:

brickwall.gifnunchuks.gifblowup.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 410
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    37

  • Mishelle

    34

  • BlackPearl

    32

  • micyri

    30

Най-много писали в темата

господа за да има както го искате популярност с това няма да го постигнете тук се иска атрактивност а не да се виси на някаква поляна примерно дрифт гонки италианско преследване а това може да се постигне на дракона или в насково а нали плащаме ще агажираме пистата има и хотели в хисаря а и на пистата имаме доста по голяма вазможност от една права но щтом искате да се криете направете го на сокола сигурен сам 4е никои няма да доиде

По всичко личи, че на Шкода събор не си присъствал...

Нека да уточня: ние не се крием! А се веселим!

Автомобилен събор не се гради само на базата на писта и гонки. Основната цел на подобно мероприятие е сплотяване на хората, фенове на марката, а пистата е само малка част от всичко това. Ние винаги сме наблягали на желанието да съберем много хора на едно място, но не само за гонки, а за през цялата вечер/нощ - в това отношение повечето авто клубове имат доста да ни гонят. Ясно ми е, че една по-голяма писта е предпоставка за повече адреналин, ама със скриване на слънцето народа се разотива и се разпилява на групички по отдалечени хотели и кръчми. А на Шкода събор веселото тепърва предстои, в което можеш и сам да се убедиш, ако дойдеш. Единици са клубовете, които предлагат на гостите на събора си масова веселба до ранни зори. Единици са тези, които преди и след шумотевицата на пистата успяват да съберат и най-вече да задържат толкова много хора (процентно) на едно място. По-добра веселба от масовата няма и ние го постигаме всяка година. Колко други авто клубове го могат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

господа за да има както го искате популярност с това няма да го постигнете тук се иска атрактивност а не да се виси на някаква поляна примерно дрифт гонки италианско преследване а това може да се постигне на дракона или в насково а нали плащаме ще агажираме пистата има и хотели в хисаря а и на пистата имаме доста по голяма вазможност от една права но щтом искате да се криете направете го на сокола сигурен сам 4е никои няма да доиде

комплексарски пост

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не ми е ясно, как ще стане това г-н Казаков!

 

Идеята на Шкода клуб е не да се изтъпаним на Дракона, да платим лудата цена.... да се печем цял ден на едно място и да си пилим гумите..... После да се разделим на пет-шестнадесед групи по хотелите и всеки се напива отделно!

Това събор ли е? Или е просто рейсинг уикенд на отделна марка- аз така го разбирам!

 

Идеята е .... да се отделят 3 дни в годината, където да е удобно на колегите , сега забележи: ЗАЕДНО СЪС СВОИТЕ СЕМЕЙСТВА да се съберат на едно място, мъжете да седнат на по бира и прочие, жените да си бъбрят за техните си неща, а децата да тичат по поляната и да играят- на всички да им е удобно и хубаво. Вечер да си направим вечеринка и да се повеселим съвсем цивилизовано на поляната.

 

Пак си правим драг, пак си правим майсторско..... Който иска , нека дрифти на междене, има място пред хамбарите.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е .... да се отделят 3 дни в годината, където да е удобно на колегите , сега забележи: ЗАЕДНО СЪС СВОИТЕ СЕМЕЙСТВА да се съберат на едно място, мъжете да седнат на по бира и прочие, жените да си бъбрят за техните си неща, а децата да тичат по поляната и да играят- на всички да им е удобно и хубаво. Вечер да си направим вечеринка и да се повеселим съвсем цивилизовано на поляната.
:smt017 smile126 =D> :D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Mishelle я кажи последно за каква помощ са необходими още хора? Аз доколкото видях остават водачи за Междене. Ако е вярно може да ме пишеш мен.

 

Ако нещо не се обърка smile126 тази година от Дупница ще сме 2 коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С голямо удоволствие бих се пробвал за фотограф /или втори фотограф, ако вече има основен/. Техниката не е нещо особено, но се надявам, че DSLR с един китов и един пейзажен обектив ще свърши работа. Лошото е, че ми е много рано да кажа дали ще мога въобще да присъствам на събитието. Ако дойда, бих участвал във всяка организационна дейност на място, която има нужда от още хора. Засега ме бройте като "евентуален", пък ще потвърдя окончателно веднага щом мога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

господа за да има както го искате популярност с това няма да го постигнете тук се иска атрактивност а не да се виси на някаква поляна примерно дрифт гонки италианско преследване а това може да се постигне на дракона или в насково а нали плащаме ще агажираме пистата има и хотели в хисаря а и на пистата имаме доста по голяма вазможност от една права но щтом искате да се криете направете го на сокола сигурен сам 4е никои няма да доиде

Хората не са дорасли за подобни неща , днес гледах авто събирания във англия ми :(:(:(:(:( положението в България е трагично , се събираме по балканите и тва е ....балкански синдром ко да праим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mishelle я кажи последно за каква помощ са необходими още хора? Аз доколкото видях остават водачи за Междене. Ако е вярно може да ме пишеш мен...
С голямо удоволствие бих се пробвал за фотограф /или втори фотограф, ако вече има основен/...Ако дойда, бих участвал във всяка организационна дейност на място, която има нужда от още хора...

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене ми харесва точно тъкъв какъвто е до сега събора!

Шатрички,бирички,огънче,барбекю,само ди джея от Добрич трябва още малко да отработи номерата smile001

Гледал съм в Германия някъкво тунинг шоу беше,......мерси!

 

 

п.п....Ися номер 1 си!

"Баща ми е шивач,шивач съм си и аз,.....на-на-на-на......няма да забравя "Лясковец",яко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Баща ми е шивач,шивач съм си и аз,.....на-на-на-на......няма да забравя "Лясковец",яко!

 

 

 

 

 

Лясковец, няма да го забрави никой от присъствалите, дори и тези които трудно си спомнят......

smile027

 

сигурен съм, че на събора ще е голям купон! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Нешто немога да разбера каде ште е този сабор. Датата маи е ясна 23 маи а мястото мерси предварително..

Точното място е :

Поляната пред "Соколския манастир".

А манастира се намира на 3км. от "Етъра"!

А "Етъра " се намира на 3км. от Габрово!

А Габрово се намира в централна България!

Ти от къде си?

За да ти обясним как да ни намериш.

Поздрави!

 

 

п.п .... на 23.05 ще ни видиш как си тръгваме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile091 Колега,очевидно и датата не ти е ясна,събора е от 20-ти май/петък/ до 23-ти/понеделник/ а мястото е традиционното........Соколски манастир над Етъра smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи имам Шкода от 3 месеца. Затова незнам кога ви е сабора иначе нямаше да питам от Кюстендил сам и горе долу се ореантирам каде е Габрово. Благодаря все пак !

Иначе ето какво сам направил... post-7736-138453291497_thumb.jpg post-7736-138453291514_thumb.jpgpost-7736-138453291516_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хипер,ултра,мега яка ти е Шкодата.Тя си е направо РС-ка,бе! smile035

П.П.Сори за спама! :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене ми харесва точно тъкъв какъвто е до сега събора!

Шатрички,бирички,огънче,барбекю,само ди джея от Добрич трябва още малко да отработи номерата smile001

Гледал съм в Германия някъкво тунинг шоу беше,......мерси!

 

Затова примерно в Пежо форума си имат 2 големи събора годишно - на пролетния в началото на юни се набляга на пистата в Калояново или Хасково, а вечерта се вихри купон в някой близък хотел, а на есенния на Копринка се събират планинарите, палаткаджии и барбекю-джии. Така всеки избира къде да се класира, а ако има възможности и желание и за 2-те места най-добре. За нашия събор обаче засега ми се струва достатъчна писта Междене - повечето колеги с по-нови, тунинговани и бързи шкоди са запалени главно по драг да си ги мерят, а останалите дето се броим на пръсти се задоволяваме и с майсторското за да си начешем крастата. Живот и здраве ако направят скоро пистата за Ф1 ще гласувам с 2 ръце да преместим събора някъде близо до нея :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oстава по малко от два месеца :smt004 ,но нещо информационно затъмнение ли има,що ли?

По едно време доста коментари имаше,сега ,нищо.

Не е ли време да се преброиме,за да може да направим схеми на разположението на шатри,палатки,сцена,коли и т.н, а не да настане суматоха и после кой където му скимне да паркира.

Също за майсторското на пистата примерно да направим няколко вариянта на преминаване(миналогодишното беше лесно и затова не се включих smile001 ).

Предлагам да се направи нещо като анкета с гласуване,за да видим колко коли и брой човека ще присъстват на събора.

А и молитвите за хубаво време може да започнат ,сега,че май доста хора се очертават на палатки.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с удоволствие бих написал....., обаче като почна и доста колеги ще ми се обидят, ако ги подпукам по ред....

 

Щото много хора реват, ама дано не стане така тази година да има ниска посещаемост (заради късната дата, която САМИ ВИЕ СИ ИЗБРАХТЕ) и да разберете тогава какви условия и събор сме предлагали с Мирослав и да си направите изводите.....

 

Всеки силен, но след като организаторите (или поне само Миро) си дадоха почивка тази година... нямаше особен наплив на желаещи да се нагърбят с тази задача.

 

Хич не си мисля да се изтъквам и прочие, но ако не се вземете КОЛЕГИ в ръце и не вземете поне малко да Ви пука и да помогнете, виждам как ще си БИЯ КАМШИКА и тогава ще има полу събор/ посредствен с бира и ядене на маса 3 дни..или ще има както в не един случай- всеки сам за себе си(град, компания)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися, недей така остро де....

 

Относно датите, все ще има недоволни няма как!

 

Ние новите колеги сме надъхани ама като незнам нищо, как да помогна smile049 . Ще идвам за първи път и нямам никаква идея кое, как и кокло, но ще направя и аз каквото мога за да помогна на тези които ораганизират събора! Аз съм на разположение за каквото кажете!

 

Разбирам, че всички искат да отидат и само да се забавляват на събора, но не може пък все едни и същи хора да мислят за всичко! И те са хора.

 

Ися, ако повечето хора не приемат събора като техен, а като чуждо събитие, което ще гледат.......така ще е!

 

Нека да е приятно и забавно на всички.

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът не е в анкетата. Пък и дори да се направи - до какъв резултат би довела тя? Нищо категорично. Все още има малко останали свободни места от предложената от Марто леглова база. Когато се запълни всичко, пускам (или Марто пуска) банкова сметка за предварително събиране на парите за нощувката. Реално чак след банковия превод всеки ще може да бъде сигурен, че леглото остава за него. До тогава всичко е само запазване. По този начин ще имаме първо гаранция за използване на резервираните легла и второ - точната бройка на настанените.

 

Остава всички, които ще са на палатка да напишат за това. Въпреки че за тях точна бройка не е толкова нужна. По-скоро ориентировъчна би била достатъчна с цел разположение на палатките.

 

Относно притесненията за разхвърляни покрай поляната палатки, произволно паркиране, както и произволна подреба на шатрите - ще има хора, които ще следят за реда, като молбата ми е да се събразявате с техните напътствия - в крайна сметка от това зависи и вашия комфорт, веселие и приятен престой на събора. Последното важи най-вече за шатрите и масите. Всяка година имаше безпорядък в това отношение и явно разделение. Надявам се тази година всички заедно да докажем, че сме дорасли за единен национален събор.

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Искаше ми се да ви кажа,че не е много подходяшта датата на сабора поради простата причина АБИТУРЕНТСКИТЕ балове но както и да е имаите го предвид за догодина ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.