Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нац. Събор 2011: 21 - 23.05.2011 г.


Хашек

Recommended Posts

Искаше ми се да ви кажа,че не е много подходяшта датата на сабора поради простата причина АБИТУРЕНТСКИТЕ балове но както и да е имаите го предвид за догодина ...

 

Пропуснал си темата за обсъждането на датата - добре. Но защо след като виждаш, че е взето дадено решение, даваш акъли за минали неща не разбирам. :smt034 А и никой не ходи 3 дни подред на балове, съжалявам. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 410
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    37

  • Mishelle

    34

  • BlackPearl

    32

  • micyri

    30

Най-много писали в темата

Колеги, аз тази година много се надявам да имам възможност да дойда. Искам да дойда както казах и на Мишо преди няколко дни, но не знам как ще бъде. Ако идвам ще е 100% на палатка. Иска ми се да дойда защото толкова неща сътворих по мойто Окти, че само MasterOne може да ми е конкуренция за годишния проект. smile168 Но да знаеш аз съм едни гърди напред, щото всичко сам съм правил с мойте две ръце smile168 . Бъзикам се, но да знаеш MasterOne, приемам се за засенчен само заради нещата дето пипа по двигатела, иначе ти късам шортите smile168

Всичко е само закачка, дай боже ще се равняваме на събора smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eeeeeeee......... smile126

Наистина се радвам, че съм мерило smile001 . Все още не съм постигнал кой знае какви резултати и нямам проблеми да бъда засенчен /това дава стимул да продължаваш напред/ Важното е да се забавляваме на събора, без значение кой, колко и какво. /ето това ми харесва в нашият клуб/

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потребителю ГОГАТА. Става вапрос ако ми четеш поста по внимателно (ИМАИТЕ ГО НАПРЕДВИД ЗА ДОГОДИНА) но както и да е.Не ми се издребнява а става ли вапрос за балове 3 дена не сички сме на по 30 км от мястото определено за сабора.И сам си направи изводи как се кара 350 км за 1 ден после да доидеш примерно на бал.Иначе кои каквото си иска може да си пише..

 

ПС. Ако си [prr] пречети го пак .....

 

PRR: За цензурираното горе получаваш дневен отпуск. При следваща обида към пишещ във форума ще получиш и повече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потребителю ГОГАТА. Става вапрос ако ми четеш поста по внимателно (ИМАИТЕ ГО НАПРЕДВИД ЗА ДОГОДИНА) но както и да е.Не ми се издребнява а става ли вапрос за балове 3 дена не сички сме на по 30 км от мястото определено за сабора.И сам си направи изводи как се кара 350 км за 1 ден после да доидеш примерно на бал.Иначе кои каквото си иска може да си пише..

 

ПС. Ако си тапак пречети го пак .....

 

Присъствието на събора не е задължително. Всеки си решава за себе си и си преценява дали ще го посети, на кои дати ще го посети и как ще се забавлява там. Някой въртят волана със стотици километри на ден, други карат дежурства по 36 часа, трети...хайде да не изреждам, но едва ли трябва да се ползват определения като това от поста, който цитирам по-горе и съм маркирал в червено. Събор има веднъж в годината, повечето колеги не ходят на работа по няколко дни, за да се получи едно хубаво изживяване за всички фенове на марката, отделно като дати на провеждане се избират дни като събота и неделя или национални празници, за допълнително удобство. А и никой не живее на 30 километра от мястото на провеждане на събора - напротив, почти всички колеги са на около или над 200 км. и поне на два часа път от там, от цяла България и това е направено с мисъл - да не идват някой лесно и бързо, а други да карат с часове - по тази причина е избрано място в центъра на България. И още - като не познавате лично някой, не го обиждайте, защото ставате смешен - Гогата е направил много както за Шкода клуба, така и за форума на Шкода клуб България, за да бъде наричан с думички от новопоявил се потребител. Ако така ще е и занапред, по добре е да преосмислите поведението си или да прекратите незабавно изявите си от подобен род тук - груб език и обидни квалификации не се толерират във форума. Изказал е мнение колегата, много правилно при това, не е нужно да го обиждате. Ако нещо не ви харесва, ок, напишете го, но без обиди. Нещата за събора са във напреднал стадий, наистина вече е малко късно да се дават съвети и мнения за избраната дата. Несериозно е, от друга страна, да се пише за събора догодина, без да е започнал още тазгодишния, да е приключил и да имаме някаква реална равносметка от него. Ако наистина искате да помогнете с нещо за събора на Шкода клуб България за 2011, ок, дайте предложения, но недейте да обиждате колегите, не Ви прави чест и със сигурност никой няма да ви се зарадва тук.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, какво се обяснявате толкова за тия дати? Който иска да посети Събора, ще си освободи време на определените дати - зависи само от неговото желание. В случай, че точно тогава е изтеглил късата клечка и е на работа, това не трябва да се превръща в проблем за 99,99% от останалите. Просто ще дойде следващата година smile049

Лъчко, тук гледаме да не обиждаме хората и да пишем грамотно. До момента нито едното не си спазил... Но всеки има ш*бани дни, затова няма да ти се сърдим................ много................ за сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MasterOne, съгласен съм с теб важното е бира да се лее и смях да се чува s_flag , а отностно това, че си мерило, това го казах само от респект към теб и постигнатото от теб smile027 . То и аз трябва да пусне тема за моите щуротии, но не от всичко имам снимки, а и ме понамързява, защото това ще бъде много много дълга тема (предвид всички неща реализирани от мен). Затова смятам да я покажа първо на живо на събора и тогава на снимки.

ПС: Днес ми дойдоха новите надписи ако смогна да оправя нещата, ще ги видите на събора

Поздрави на всички smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Датите са ясни вече,който има желание ще намери начин.Да попитам имали нещо като програма на кой ден какво ще се провежда,че нещо отървах темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно до края на седмцата програмата ще бъде обявена. Също така ще бъде обявена и банковата сметка, по която всеки, който е резервирал нощувка, да преведе нужната сума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Аз да не съм пропуснал обявяването на програмата?

И тъй като времето напредва,не разбрах ,имали здрави шатри останали от миналата година?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се ,но програма за събора има ли?

Просто си мисля,че е добре предварително да се обяви!

А иначе има ли желаещи за футбол(изтока срещу запада).

Ние изтока си имаме вратар,и то какъв!! smile004 ,а отбор още нямаме. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се ,но програма за събора има ли?

Просто си мисля,че е добре предварително да се обяви!

А иначе има ли желаещи за футбол(изтока срещу запада).

Ние изтока си имаме вратар,и то какъв!! smile004 ,а отбор още нямаме. smile049

 

Има, има! Аз ще взема една топка и обувки за всеки случай :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сергия за семки трябва да има за мача. smile091

 

Аз ще уредя билетчетата за вход smile048

 

Сега сериозно - всичко ще има. Надявам се до ден-два да всичко да е обявено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото на 21.05 ще се проведе ежегодният карнавал в Габрово и някъде около 17.00 ч. ще бъде блокирана цялата централна част на града (ако тази информация е полезна). Иначе е интересен, особено за децата, който го е посещавал, знае :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако се съберем два отбора , направо да слезем в Габрово ,да направим хубаво мачле.Щото на поляната няма да има място ,а и ако вали ще стане .....!

Само не знам дали в Габрово има игрища с изкуствена трева,някой габровски колега да каже или направо да запази час.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако се съберем два отбора , направо да слезем в Габрово ,да направим хубаво мачле.Щото на поляната няма да има място ,а и ако вали ще стане .....!

Само не знам дали в Габрово има игрища с изкуствена трева,някой габровски колега да каже или направо да запази час.

 

Аз съм много навит! Ще се получи много добре, то не може само пиене 3 дни! smile159 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

s_flag

 

Ша та откина...... smile004

 

Мен ли бе Исяяяя, Ща прайм да скърцаш! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.