Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода 120 GLS


bocko

Recommended Posts

  • Отговори 501
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bocko

    188

  • maxrpm

    75

  • skodko

    33

  • joro-120L

    31

Най-много писали в темата

Честито !

На мен също много ми допада свързването на това барче към 130-вото табло :)

 

п.п. можеш малко да поскъсиш скоростния лост - стои много добре, обаче става малко по тегаво включването после на скоростите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, много добре стои. Кожата на ск. лост от какво е? Баси и аз от половин година имам такова барче и не мога да се наканя да го сложа... ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лоста ще се скъси но друг път :)

Ам кожата я купих от един магазин във Варна Гарвана някаква универсална е 3 лв струваше.На мене лично не ми харесва много с тази кожа и лоста но друг път ще го правя.

Ако може някой който го е слагал да ми каже как го е сложил какво е рязал и как го е закрепил.Моето съм го хванал отзад за таблото с две кукички ... накрая където е към седалките сам го хванал с едно болче.Другото питане е стой около 3 сантиметра над тунела и не се долепя платно никъде рязах правих колкото мога да го напасна ама пак нещо не ми харесва как стой във въздуха.Така ли стоят всички или има някакво решение? s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде във Варна мога да си направя основен ремонт на двигателя и някаква средна цена ако може да ми кажете . s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох много въпроси smile049

 

Как се слагат гумички на клапаните на шкода 120?Четах по другите форуми ,че трябва да се махат главите но може и да не се махат.Къде се слагат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде във Варна мога да си направя основен ремонт на двигателя и някаква средна цена ако може да ми кажете . s_flag
Продавам фаворитов двигател,само с регистрацията ще ти е трудно,ако държиш да го регистрираш,има си документ,ама технотеста.....
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво за технотеста? Има кола от форума минала през технотест с Фав. мотор. Главата се сваля, ако искаш гумички. Във Варна смятам, че Яската ще се справи достатъчно добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво за технотеста? Има кола от форума минала през технотест с Фав. мотор. Главата се сваля, ако искаш гумички. Във Варна смятам, че Яската ще се справи достатъчно добре.
Цената,колега,цената :lol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох много въпроси smile049

 

Как се слагат гумички на клапаните на шкода 120?Четах по другите форуми ,че трябва да се махат главите но може и да не се махат.Къде се слагат?

 

Главата се маха и се носи на фрезист да направи легла за гумичките. Без сваляне могат да се сменят само на такива глави, които фабрично са с гумички... успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То дълга и широка.Сигурно ще ми вземе сумати пари...

По добре да ръгна друг двигател smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То дълга и широка.Сигурно ще ми вземе сумати пари...

По добре да ръгна друг двигател smile048

Събирай пара за Фаворит/ Фела 781.135 /136 . s_flag

Там е истината! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То дълга и широка.Сигурно ще ми вземе сумати пари...

По добре да ръгна друг двигател smile048

Не, поне в Сф процедурата шлайф на глава+припасване на гумички и клапани варира между 40-70 лв в зависимост от базата... но това на включва монтаж-демонтажа на главата. Иначе фаво мотора наистина е добро решение, но си има някои специфики при монтажа - има доста изписано по въпроса в този форум, ползвай търсачката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе тоя фаво мотор от малък слушам колко трудно се слага в 120, ама пусто, появиха се разходи, иначе съм сигурен,че за 5 часа в гаража съм качил 6 коня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за Фаво мотора само ми трябват парички и намирам и слагам даже не се и чудя ами е цел s_flag s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Не ми работеха пръскалките на чистачките реших ,че е от мотора защото не скърцаше и виеше.Купих си нов сложих го и водата се дига 5-6 см. над казанчето не може да мине през мотора ?????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо за новите придобивки. Честито, за мен обаче се връзват повече дръжки от фаво, гладки са и седят по красиво. Пробвай и с дръжки за прозорец от фаво или фелиция с тъмно сивия салон до 1997. Не седят зле. А на въздухозаборниците не съм фен. Грознеят, по - скоро ми ладовеят, това е едно особено състояние на спомен за Лада.

 

Моторчето, първо провери от някъде да не смуче въздух, да не е спукано маркуче. После пробвай с други пръскалки, ако не са шкодови. Аз веднъж имах твоя проблем като сложих пръскалка от деу тико, но може просто да са се запушили

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на въздухозаборниците не съм фен.

 

И аз не съм фен, въпреки, че и моята има. Бащата ги сложи като ме нямаше. Сега и да искам не мога да ги махна, защото боята е надрана, до шприц, щото баща ми много обича да си ги мести и наглася :smt0344 ](*,) . Така, че не си съсипвай боята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За дръжките и другите работи не са нови само ги пръснах малко \:D/

въздухозаборниците и на мене не ми харесват.Аз искам да си намеря цял smile048

за маркучите ще ги сменя и ще пробвам

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.