Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ОФИЦИАЛНО - Шкода Октавия 3


skodaman

Recommended Posts

  • Отговори 682
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • shaft

    53

  • VALDO

    52

  • stivi797

    43

  • Milen Dimitrov

    39

Най-много писали в темата

Както при нашите, при мигач свети съответния фар за мъгла, но защо по дяволите на новата трябва да се изгася противоположния лед във фара?!?!?!? :smt0344 Това отзад на багажника допълнителен спойлер ли е или?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимки изглежда много добре колата, на живо си мисля, че даже ще е още по-хубава. Единствената причина, заради която бих "мрънкал" по нейн адрес, е че не е моя. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимки изглежда много добре колата, на живо си мисля, че даже ще е още по-хубава. Единствената причина, заради която бих "мрънкал" по нейн адрес, е че не е моя. smile049

+1 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мрънкялници smile004

 

Защо показват РС-а, а още има само шпионски снимки на комбито? Да не би да са се отказали от комби версия и да насочват всичко към суперб-а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата наистина на снимките изглежда много добре. Лично мен ме грабва , а пък предната броня в долната част - много агресивно стои (Маджо , тъкмо като за теб smile004 ) . Може би само извивките на 5-тата врата около ДКН са малко ,,, ръбати smile049

Остава вече на живо да ни заслепи s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не се изказвам неподготвен,но нали комбито излиза по-късно принципно...Едва ли ще го пропуснат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е добро! :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Женева ще бъде представена и новата Octavia 4x4. \:D/

 

http://automedia.investor.bg/a/0-nachal ... via-combi/

 

Интересно, пише че комбито ще е с 11 см по-дълго от лифтбек-а ........ или отново "изгубени в превода".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Женева ще бъде представена и новата Octavia 4x4. \:D/

 

http://automedia.investor.bg/a/0-nachal ... via-combi/

 

Интересно, пише че комбито ще е с 11 см по-дълго от лифтбек-а ........ или отново "изгубени в превода".

 

Тук потвърждават размерите.

http://www.auto-press.net/a:%D0%9D%D0%B ... B0-%D0%B5-

 

Когато я видим на живо ще се разбере, но с тези размери обезсмисля Супърба, освен ако не са решили да го правят между океански лайнер :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма вие май през ред четете.... Пише, че с толкова е по-голяма от предшественика си (демек О2)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам забележки по външния дизайн на комбито, засега s_flag smile027

VALDO задницата пак е намръщена като на седана smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че съм Флюбен! smile048 Но не мога още да преценя комби или лифтбек. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма вие май през ред четете.... Пише, че с толкова е по-голяма от предшественика си (демек О2)...

Много точно си четем ;)

...Моделът също така предлага с 11 см. по-дълго междуосие спрямо наскоро представената лифтбек версия на Octavia...

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма вие май през ред четете.... Пише, че с толкова е по-голяма от предшественика си (демек О2)...

Много точно си четем ;)

...Моделът също така предлага с 11 см. по-дълго междуосие спрямо наскоро представената лифтбек версия на Octavia...

smile159

Аааа, значи задния мост е мръднал с 11 см. назад? /дано да е само задния/ Браво! Супер! =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма вие май през ред четете.... Пише, че с толкова е по-голяма от предшественика си (демек О2)...

Много точно си четем ;)

...Моделът също така предлага с 11 см. по-дълго междуосие спрямо наскоро представената лифтбек версия на Octavia...

smile159

 

Така де ние точно си четем, въпросът е дали те са го прочели/превели правилно, по-вероятно не, защото веднъж О3 е с 11 см по-дълга база от О2, и ако добавим още 11 см, това си става кораб smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тези размери бре хора!

"The new Škoda Octavia Combi is 90 mm longer and 45 mm wider than its predecessor. The wheelbase has grown by almost 11 cm." Това, че български сайт си прави свободни съчинения не означава, че трябва да им се вързвате. Ето снимка на лифтбека с размерите, скоро ще има и на комбито. Съмнява ме да е различно междуосието, тъй като стойностите от цитата се припокриват с тези за лифтбек 3.

post-6048-138453447763_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Skoda Octavia - Der Königsmörder.

 

Не казвам нищо повече, за да не ми се карат.

 

:smt032

 

Абе хубава е , само дето така трябваше да изглежда още О2-ката. Бая им закъснява дизайна. Мое мнение. :D Ся щях да си джиткам с този дизайн. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.