Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ОФИЦИАЛНО - Шкода Октавия 3


skodaman

Recommended Posts

Напоследък дизайна е такъв,че се мъча да го харесам!Не е като едно време да я видя и да ми хареса от първия път!!!

 

 

Аз съм същата работа! Много ми харесва предната броня на дачиите, права чета с два рога, как искам такава /може би спойлерче някакво/ за моята. Може да мисля нещо...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 682
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • shaft

    53

  • VALDO

    52

  • stivi797

    43

  • Milen Dimitrov

    39

Най-много писали в темата

Колеги, в най - скоро време колега от форума ще я покаже на живо О3-ката, аз я видях, регистрирана и в движение и усещането е съвсем различно от това в шоурума - само ще кажа, че наистина е страхотна(според мен разбира се). За сега стига, ако той реши ще пише, ако не на предстоящите срещи ще се появи. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димоне, казах ти аз онзи ден :) Винено червена, СА регистрация, в "Ориндж Каунти" беше, на тротоара, само, че после като се връщах я нямаше :) Късно я видях и отзад видях, че е октавия, а в първия момент помислих, че е рапидче...

 

Колеги, в най - скоро време колега от форума ще я покаже на живо О3-ката, аз я видях, регистрирана и в движение и усещането е съвсем различно от това в шоурума - само ще кажа, че наистина е страхотна(според мен разбира се). За сега стига, ако той реши ще пише, ако не на предстоящите срещи ще се появи. Поздрави

 

За същата става въпрос, предполагам? И ти ли ще се окажеш съседче :D

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е винено червена smile001 , малко нестандартен цвят е - кафяво-керемидено......инатересно стои. Иначе shaft- e не съм от " ориндж каунти" поздрави smile027 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи е същата кола, на мен ми приличаше на винено червена, но и така става ;) Аз не знаех, че човека е от форума, преди имаше една О2, черна, пред тях стои и един супърб черен... поне това съм виждал....

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, колегата имаше О2, на която аз вече съм горд собственик s_flag , но не живее в "квартала на богатите", нали така мувикаха. Абе идеята е, че колата наистина е много хубава, добре стои напътя....екстра е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно... Защото аз там я видях, пък и двойката я виждах често там (може да работи там, няма значение) :) Иначе двойката е страшна, винаги се обръщах по нея :) Уцелил си :P Да ти е честита smile027

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес с Борето я тествахме дизеловата(2.0) Октавия в ЕТ. Верно е е*ати колата. :smt017 smile126

 

П.П. И в "огледалцата" се вижда прекрасно, изобщо не са малки. Не знам защо мрънкаха по-назад в темата някои колеги. smile049 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наложи се на няколко пъти да и се включи ESP-то, ама и гогата се бе хванал за дръжките, значи може и да съм прекалил :oops:

но я бива, няма спор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес с Борето я тествахме дизеловата(2.0) Октавия в ЕТ. Верно е е*ати колата. :smt017 smile126

 

П.П. И в "огледалцата" се вижда прекрасно, изобщо не са малки. Не знам защо мрънкаха по-назад в темата някои колеги. smile049 smile027

Бе изобщо не са малки!Все едно са наполовина!Както и да е,тя и без.това си прилича на ОК2 преди FL!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тя и без.това си прилича на ОК2 преди FL!

 

И слава богу, че фейслифта с тази "корейска" предница беше...да кажем, леко странен... smile012 smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес и аз успях да я покарам и после да я сравня с О2 ФЛ. Карах дизела с 150 коня и после ме взеха със стария дизел 140 коня. Двигателя е доста по-тих, значително по-еластичен, не съм я настъпвал все пак колата е само на 200 км, возията ми се стори малко твърда, интериора е много пипнат, таблото е меко, но пластмасата на вратите е твърдичка.

Честно казано, очаквах да е малко по просторно, но мен Супърба вече много ме разглези smile168 , понеже съм расъл малко повечко, като нагласих шофьорската седалка да ми е удобна и седнах отзад ми се видя доста тесничко. Елеганса е с много приятна кожа, по-хубава е от тази на Супърба.

Докато я карах се разтропа много от пред при въздуховода за обдухване на предното стъкло, тепърва ще изчистват бебешките болести.

Като изключим тези дреболии колата е много хубава и приятна s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато я карах се разтропа много от пред при въздуховода за обдухване на предното стъкло

 

Мда, позната работа, подозирам, че е защото много са я "пазили" по време на тестовете. Съмнявам се да е детска болежка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... тепърва ще изчистват бебешките болести.

...

 

Точно :) Затова само фейслифт... там са оправени много неща. Примери много: уплътнения на вратите (при О2 се изтърква лака, скърцат и какво ли още не - при фейслифта го няма това явление), интериорни неща... други... Като цяло, по-добре фейслифт след 4 години, а до тогава като излезе джипЪТ ще е още по-добре :P

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато я карах се разтропа много от пред при въздуховода за обдухване на предното стъкло

 

Мда, позната работа, подозирам, че е защото много са я "пазили" по време на тестовете. Съмнявам се да е детска болежка.

 

Според мен проблема е в сглобката, може да не са завили някой винт като хората, или щипката да се е счупила.

Най-много се усеща при ниски обороти на висока предавка и по павета на Щросмайер и Кукош, там се усеща и колко е твърдо окачването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, ама това с дрънченето наистина беше неприятно. Човека от ЕТ така и не пожела да го коментира. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, ама това с дрънченето наистина беше неприятно. Човека от ЕТ така и не пожела да го коментира. :lol:

 

Ааа при ме го коментира, тия некадърни Чехи едни винтове не могат да завият smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с огледалата при вас е като размера на пишките ви! Недейте слуша тая с която спите,че размера на ваща и стига,тайно си мечтае за по-голяма!

smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с огледалата при вас е като размера на пишките ви! Недейте слуша тая с която спите,че размера на ваща и стига,тайно си мечтае за по-голяма!

smile091

 

Брадъре, мнооо ги чуваш "огледалните" въпроси . В предишния си живот да не си бил "кола" ? smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да е бил! Обаче е много прав! smile091

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.