Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Една Х5-ца ми забърса бронята и отпраши та чаках ченгетата на мястото на ПТП-то и метър в дясно :) Утре-други ден ще се ходи на оглед при застрахователите и след това ще се търси сервиз за боядисване на броня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз те мернах, ама вече пишехте и се беше възкачил на тротоара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно затова не съм те видял. Иначе мернах и една сива О1 комби, а малко преди това (към 17:45) карах зад колега по околовръстното с лайсни, но без стикери. Тъмно синя, ако не се лъжа, О2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Izolini поздрави и на теб. Отивах точно до Сердика център, ако те бях видял можехме да пием по 1 бира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това съм бил аз......

 

Много лачена Шкодичка, джанти...поддържана кола. От далеч се забелязва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, около 15:30 ч. по Г. М. Димитров, пред OMV, посока четвърти километър беше забелязана синята красавица на Юли, барабар с него зад волана  :hello: Юли, тоя път нямаше звукови сигнали, защото нямаше смисъл - бях в другата посока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, към 15'30-15'40, на ул."Коста Лулчев" /до кръстовището с бул."Шипченски проход"/, пред "Общинска Банка" ЕАД, лежерно мина О1, сив металик, дизел, с ксенон, С 6220 ...., с доста изтъркана клубна лайстна, само на задната регистрационна табела. Аз бях прав, до Съби и си бъбрех с един стар шкодаджия. Поздравих с вдигнат палец, но не ме отрази...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, около 15:30 ч. по Г. М. Димитров, пред OMV, посока четвърти километър беше забелязана синята красавица на Юли, барабар с него зад волана  :hello: Юли, тоя път нямаше звукови сигнали, защото нямаше смисъл - бях в другата посока.

Пътувах с малкия към офиса. Точно се бях ядосал на един сельо с една Bora, който неправомерно се опитваше преди кръстовището да ме затваря от дясно. Сигурно съм гледал лошо  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз видях някъде като твоята кола и се загледах, сега като си помисля, но бях много изморен, и определено съм гледал "през" колата (погледа ми беше в нея, ама не осъзнавах какво гледам - сега се сещам)...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз видях някъде като твоята кола и се загледах, сега като си помисля, но бях много изморен, и определено съм гледал "през" колата (погледа ми беше в нея, ама не осъзнавах какво гледам - сега се сещам)...

 

Поздрави

Споко , аз не бях с моята Октавия... :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера с колегата Metodiew се разминахме близо до Дупница, но го видях в последния момент и не успях да сигнализирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Днес, към 15'10, на кръстовището на бул."България" и бул."Ф. Нансен" /НДК/, клубна бяла О1 коНби, с бежов/кафяв салон, с регистрация В хххх и голям стикер на задното стъкло, управлявана от ........, доста симпатична блондинка /или пък нЕблондинка, но с руси кичури/, НЕреагираща на звуково-светлинни сигнали...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hi: това ми е практика да правя място на двуколесните , а ти да вземеш да си лепнеш един стикер някъде ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера беше в ЕТ

 

jdv1429772789s.jpg

Хванал си жената докато оставя колата за боя и смяна на масло. В четвъртък ще докладвам дали съм доволен.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой колега с бяла Фабия и стикер на задното стъкло освирках днес следобед на Околовръстното?

 

Малко бързах....:)

Редактирано от PUF-PAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Павка, ти също беше засечен днес към 14.30 на Симеоновско посока центъра. Аз бях в другата посока и чаках в колона на светофара с околовръстното. Не съм свиркал, че щях да всея смут в колоната, а и ти бързичко профуча :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синя Фабия със стикер на задното стъкло и багажник на покрива по уличката покрай онкоболницата в Младост 1 вчера. Много як цвят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Павка, ти също беше засечен днес към 14.30 на Симеоновско посока центъра. Аз бях в другата посока и чаках в колона на светофара с околовръстното. Не съм свиркал, че щях да всея смут в колоната, а и ти бързичко профуча :)

Да, наистина бързах вчера за една среща :) Стига пък вие, все ме засичате като бързам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата със сребриста Октавия 2 ФЛ комби, СВ 2998 ** с лайсни на номерата, който караше зад мен тази сутрин към 8 и 15 по южната дъга на Околовръстното?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да попитам кой беше колегата, с който покарахме пе'стин метра заедно и се поздравихме на Стамболийски и Вардар :)

Прилагам и фото :D

post-11404-0-68536600-1430420442_thumb.jpg

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Психаря беше забелязан, освиркан и омахан днес към 18ч. на Цариградско :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.