Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

...... така че предполагам си настъпил към 180+, за да настигнеш :)

 

Нещо такова, да....позна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес следобяд на кръстовището, където е румънското посолство ляв завой в посока телевизионната кула направи една черна РС-ка, 2404 беше номера. Бибитнах й и човека пусна аварийки :)

Ако чете форума, поздрави и тук от мен :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 12.30 видях gogata на Цариградско преди Орлов мост в посока центъра. Аз бях в другата посока и не съм сигнализирал. Не се познаваме, но колата се отличава от далече.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес следобед на паркинга на Декатлон в Подуене видях черно О1 комби с клубни лайстни и на двата номера. Май беше Л&К :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чия врачанска Октавия 1 комби беше преследвана днес от сива софийска Фабия 1 комби по АМ Тракия от Вакарел към София ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес поздрави Синя фабия с бая стикери. Не знам дали се видя стикера на каската ми :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в 18ч на пешеходния светофар на Ал.Малинов, синя Ок1 лифтбек СА2255** с лайсна на задния номер. Бях пешеходец и нямаше как да алармирам, та кой беше, да си признава :D

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е моята предишна кола.Колегата май не е член на форума и трябваше да си сваля лайстните,а пък може и да стане кой знае?

Като го видя ще го агитирам.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си признае ли, кой беше колегата, в 9ч тази сутрин пред МОЛ Сердика, СО2786**:

post-11404-0-32208500-1429598428_thumb.jpg

 

За съжаление, изтеглих късата клечка със средната лента, изостанах назад в трафика и не успях да сигнализирам :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tази сутрин на Мария Луиза се разминахме с колегата с черната РС2 СА4542ХК, но бях с двуколесното и не сигнализирах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях дам, всяка сутрин минавам от там за работа :)  Днес денят тръгна малко напрегнато. Спускайки се от надлез надежда към централна гара бях в средната лента и автобуса от лявата без мигач направо си ме избута дори след няколко клаксона. Отивайки в дясната лента видях че има аварирал автобус и трябваше да набия спирачките, добре че колата спира много добре. Идваше ми да се кача в автобуса и да го смажа. Записах му номера та ще го мъдря дали си заслужава да се разправям за такова нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....  Днес денят тръгна малко напрегнато. Спускайки се от надлез надежда към централна гара бях в средната лента и автобуса от лявата без мигач направо си ме избута дори след няколко клаксона. Отивайки в дясната лента видях че има аварирал автобус и трябваше да набия спирачките, добре че колата спира много добре. Идваше ми да се кача в автобуса и да го смажа.....

 

Допуснал си някои грешки. Няма да правя разбор на поста. И не се правИ на отворен, щото не се знае шофьора на автобуса каква щанга ти е приготвил. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата не е за това, ама така и така бях тръгнал да пиша, реших да споделя с вас.

 

точно! И аз имам много случки подобни, не една. Не мисля, че трябва да са някакво публично достояние. Очите на осемнайсет и това е.

....и предвидливост, до колкото е възможно. Наистина с този пост искам да се приключи и да не се разгаря спамерска дискусия.

и без това, темата за забелязаните Шкоди е чудесна. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

roodnb, аз бях по Евлоги Георгиев, но въобще не съм отразил свиркането, нещо си говорехме с брат ми :)
Забелязах Fabia-та зад мен, но не видях отличителни знаци и така :) 
Разгледах ти колата в секцията с проекти и евала ти правя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

roodnb, аз бях по Евлоги Георгиев, но въобще не съм отразил свиркането, нещо си говорехме с брат ми :)

Забелязах Fabia-та зад мен, но не видях отличителни знаци и така :)

Разгледах ти колата в секцията с проекти и евала ти правя :)

Е отпред имам само лайсничка, но в това задръстване трудно е човек да се оглежда :) Радвам се , че ти харесва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко Сиромаха беше засечен до Американския колеж.

 

Между другото давам колата на жена ми за 3 дни - ще ходи в Бургас. Ако я видите по пътищата - освирквайте :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото давам колата на жена ми за 3 дни - ще ходи в Бургас.

 

ха, ха, ще има яко газ на техниката :)

Само да успея да я видя, щото много бързо минава. Днес ще правя един тегел до София. Ще се изпращаме на аерогарата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е с тази Шкода ВР..... се разминах днес по Бр. Бъкстон към 14 без нещо. Непосредствено преди разминаването, мярнах че има лайстна на предния номер. Нямаше време да святкам..... Аз бях в посока - Околовръстното. Поздрави на колегата :hello:

 



5c48d617cbaa05c8.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес малко преди 17 погоних колегата maisuda в задръстването в района на Румънското. Първо на светофара на Шипченски и Яворов го фиксирах, на следващия щях да го снимам, ама някакъв бус мръдна и го скри. А след Черковна таман го бях изпреварил :running:  през крайна дясна лента (по тоя случай там каква нова яма уцелих) и се канех да "скоча" пред него за поздрав, а той взе че зави към Сердика център и го изтървах.

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е с тази Шкода ВР..... се разминах днес по Бр. Бъкстон към 14 без нещо. Непосредствено преди разминаването, мярнах че има лайстна на предния номер. Нямаше време да святкам..... Аз бях в посока - Околовръстното. Поздрави на колегата :hello:

 

 

5c48d617cbaa05c8.jpg

Това съм бил аз. Минах по околовръстното по това време :) Поздрави и от мен :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники ме подмина докато чаках куките.

 

Надявам се да не е било нещо сериозно,щото на доста кофти място беше спрял!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.