Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Гената ме изненада преди няколко дни (забравих кога беше) на околовръстното и Пушкин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Преди малко на автомивка GREEN (на Околовръстен път) бе засечена (едва в гръб) сребриста Octavia комби CM3669xx. "Честита баня" :D Колега, само на задния номер имаше клубна лайстна и за това късно те отразих. :)

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях - признавам си. Видях един прекрасен Супърб, ама тъкмо го бяха напръскали с пяна и не можах да видя клубен ли е. А и бях съсредоточен да правя маневри, че го бяха паркирали точно пред мивката и нямаше откъде да излезна!

Редактирано от 4е4о
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:sorry: Там ми посочиха да го оставя. Не предполагах, че ще го къпят на мегданЯ!  :o Наистина сложна маневра трябваше да се направи, съжалявам за което.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е точно - няма проблем. Ама е така там - Шкодите на мегданя, а AMG-тата ги вкарват под навеса. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей колеги кой си мие колата в тоя студ мене чешмите ми изпозамръзнаха! :) Иначе и аз съм виждал шкоди с стикери и надписи под номерата ама не смея да сигнализирам. Може би трябва да си взема стикер от някои колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко кой не успя да се разбере с едно синьо Punto на светофара пред Маргел на Симеоновско?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко кой не успя да се разбере с едно синьо Punto на светофара пред Маргел на Симеоновско?

 

Хахах, ти ли беше зад нея със Суперба? Много беше проста тая п.....!! Първо спира уж да мина, после продължава и чак ми маха, какво правя?!!?!?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях. Наистина много неадекватно поведение имаше таз' мома! Мислех да поздравя с клаксон, ама предвид цялата ситуация и това колко човека бяхте в колата само присветнах в гръб :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Извинения за колегата със зелената О1 ОВ66**** - аз съм идиота с червения Ланос дето те стресна в Троян днес сутринта  :sorry:

И да си смениш лайсната на задния номер, че грозно седи така счупена на средата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко с Венци се засякохме в задръстването на Околовръстното от Бъкстон към Борис. Шафте, страшно изпъната и 'арна, като македонска наденица! Само не разбрах кво беше тва задръстване в 15:15 в делничен ден и що имаше толкова много тирове...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, Явка... Аз се качих от бул. Черни Връх, бях останал на 3 чертички (не на 2 - т'ва да не е шуърчек :D ), защото протестирах, че вдигнаха нафтата мама им, и си виках "няма да им зареждам тая гадна скъпа нафта, ще си карам така да си свети лампата" - да си свети, ама реших, че е време да я угася и го бях запланувал на Горнобански път на Шел-а да отида... "и като ми се откри"... тая опашка ми прилоша :D Как ги псувах - откъде изпълзяха тия гадни хора в 15:15 не знам... и тирове колкото искаш и вали, и маже...

 

Иначе, изпъната наденицата я - оня ден я изкъпах - вчера беше почивка - днеска ми изникна излизане, та след банята точно се осра - пак псувах... (лошо време! лошо време!) :D Твоята наденица лъсна още като се престрояваше и веднага те познах - викам си "охоо, я да го освиря Явката, както си трябва" - та като на панаир...

 

Мигача видя ли го - мигнах нарочно с десния, да видиш дали мига добре диодката :D Сега кажи, че нищо не си видял и не мига добре :D Ахахаха!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, аз се чудя кво мигаше като изоглавен с тоя мигач пред тира... ама да ти кажа в тоя трафик и в тоя снеговалеж изобщо не се загледах :fiu: Виновен, следващия път там ше гледам. Иначе и мойта я изкарах лъсната от гаража тая сутрин, ама ти я видя в кво състояние беше...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно... Най-много ме заболя, когато първите едри бели снежинки паднаха върху перфектно сухата и лъскава ламарина, покрита със "сополено-зелена" боя :D Мъъълиии, как го написах.

 

Ама щом си видял, че съм се размигал - значи файдата е файда :D

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска, надвечер, има ли шанс PUF-PAF да ме задмина на Тракия (посока София-Пловдив)?

Редактирано от valezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от колегите май работи в Сердика център. Редовно виждам там паркирана на ниво 2 около входа синя октавия 1 комби ТДИ 4х4. Много красива и поддържана с голям клубен надпис на задното стъкло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска, надвечер, има ли шанс PUF-PAF да ме задмина на Тракия (посока София-Пловдив)?

 

Така написано е възможно да съм аз, но точно в този ден не :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 15 часа днес на Родопски извор се разминах със зелена О2 със стикери на триъгълниците на задните врати. Кой беше колегата?

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е била раздута е бил сиромаха :)

 И аз за него си помислих, обаче точно паркирах в една пряспа и видях само муцуната, цвета, стикерите и че имаше задна чистачка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.