Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

За пръв път днес към 19 часа на излизане от София към Пловдив освирих много готина клубна Шкода, май жена е караше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата със златистата О1 СА9502, който ме пусна днес на стесненията на магистрала Хемус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успешно, както винаги там, Адаш. Иначе те познах - въпреки ехидната усмивка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път днес към 19 часа на излизане от София към Пловдив освирих много готина клубна Шкода, май жена е караше.

 

 

ако върнеш часовника с 2 часа и сложиш брада на шофьора може да съм бил аз, защото някой ми избибитка към 5, ама не разпознах колата :)

 

Бирената Октавия на Борето, паркирана на "А.Златаров". Той къде се е паркирал :sorry:

 

Е къде може да съм бил?! в ресторант Славяни, тествах една наливна чешка продукция :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

legaltk беше на любляна в задръстването преди час някъде... Малко късно те видях, защото се бях заслушал в разни шумове и усещания... Хаха...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой колега да работи във фирмата на жена ми Европапир?  Една синя О1 Л§К засичам я всеки ден там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

legaltk беше на любляна в задръстването преди час някъде... Малко късно те видях, защото се бях заслушал в разни шумове и усещания... Хаха...

 

Поздрави

Аз пък бях сложил черните очила и нищо не съм  :crazy: .

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой колега поздравих, Октавия 2 с клубен стикер и надпис TrueRiders отзад.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата PRR беше паркирал събота вечер на билата на българия около 20.30.

Отделно преди паркинга на улицата беше паркирана ОК1 РС с номер CA 6543

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около 15мин, излових ярко червен фаворит, 4493 със стикер на паветата пред МС. Аз знам кой го кара, но специално го загледах и се оказа че май бяха Гогата и цвети :banger_2:

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около 15мин, излових ярко червен фаворит, 4493 със стикер на паветата пред МС. Аз знам кой го кара, но специално го загледах и се оказа че май бяха Гогата и Цвети :banger_2:

Точно те бяха, Саше ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше ми приятно да ви срещна в фаво, пък и то лъщи от километър разстояние :) . Чакам ви следващия път в МБ то на Владо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващия път, с прясно боядисан Румстър ни чакай  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 мин. беше засечена клубна О2 с стикер true riders на околовръстното в посока Младост. Карах отзад от Черни връх до Младост но не подадох никакъв знак, защото не знаех дали ще бъда разбран правилно :)

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За същия човек малко по-напред и аз бях писал, но отговор липсва.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво Динков беше осветкан докато се връщаше от Бриколажа в Люлин , ама май беше доста уморен от товарене на первази във Фабията и въобще не ме отрази :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.