Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Сива О2 3366 със стикер на задното стъкло и лепенка TrueRiders...преди малко на Околовръстното при Кино Арена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Преди малко с колегата roodnb побъбрихме в "Дружба"..  :hello:

п.п. Както един мой стар познат от един друг форум каза на времето: " Джантите правят колата"  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата, с който се поздравихме преди малко на Евлоги Георгиев? Черна Фабия 1, не видях, но ми се стори, че беше и RS. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изловен. Ама и той ме хвана, че го снимам. Бях забравил да изгася светкавицата, явно е блеснала, в отговор на което пусна аварийки :)

m_e_photo.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли,Баш Шефа на форума и никакви отличителни знаци,освен най важния (РС)

Първо те гледах отзад,после те избурих (що'т съм Пепино рейсинг)  :tongue_1:  и пак гледам няма клубни знаци.

Много лежерно го даваш колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо (ID A) пък не ме видя, караше посока мото събора при НИМ по Каблешков... Аз не знаех, че имат събор... и се набих в опашката...

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли,Баш Шефа на форума и никакви отличителни знаци,освен най важния (РС)

Първо те гледах отзад,после те избурих (що'т съм Пепино рейсинг)  :tongue_1:  и пак гледам няма клубни знаци.

Много лежерно го даваш колега

Божо , имаш нужда от очен лекар и психолог (нервен ми се виждаш на последък) :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божо , имаш нужда от очен лекар и психолог (нервен ми се виждаш на последък) :sorry:

 

Има нужда той... от барбекю -терапия ,нейде по брега на дунава.  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божо, че лежерно джитках е факт. То с тея легнали чингита за де да бързам бре? :)

А за отличителните знаци. Гената вече ти го написа. Вярно, че мина бърже покрай мен, ама от която и страна да ме заобиколиш, на задните триъгълни стъкла имам стикери. Пък и доста кара зад мен - Пепино рейсинга и него не си го скивал. Налагам ти глоба - на по кафенце в удобно за теб време :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес по обяд с бай Стефан карахме заедно по Цариградско - от Младост до Орлов Мост :doubleup:

 

Предполагам беше със сина, двамата ме поздравиха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чавдар днес сутринта ме освири на Ал. Малинов.  :hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо (ID A) пък не ме видя, караше посока мото събора при НИМ по Каблешков... Аз не знаех, че имат събор... и се набих в опашката...

 

Поздрави

 

Споко Венци. И аз не знаех и се набих после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко Венци. И аз не знаех и се набих после.

 

Е сега вече му олекнА  :D  :D

 

...и да не съм офтопик, днес около 12:30ч освирках @sanndeto пред президентството, но бях под прикритие в една неШкода и май не ме отрази :sorry:  

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата с бяла Фабия 2 фейслифт с номер 4055 СС и стикер на задното стъкло? Беше засечен на Малинов към 17:30

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата с бяла Фабия 2 фейслифт с номер 4055 СС и стикер на задното стъкло? Беше засечен на Малинов към 17:30

 

Към 18:40ч. го мернах на ОколоМръстното преди кръговото на Драгалевци

Редактирано от 4е4о
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

image.jpg

Супер Б-то на Боре,до НДК!

Ники, днеска случайно Супърба ти да беше в Еуратек, ама не те видяхме тебе... Изкараха го облечен отпред целия от халето.

 

Поне мисля, че е твоят Супърб.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж да не я измия и хоп - веднага по новините :) Иначе, признавам си без бой, имам абонамент на този паркинг, а в оранжево/розовата сграда ми е кантората.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А случайно да е форумна една прекрасна О2 VRS, синя, почти всеки ден спира на ниво -2 в Дъ МОЛ. Страшна красавица.

Щях да я снимам в Петък, паркарана до моята кола, но последната беше мръсна до неузнаваемост и реших да не се срамя :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, днеска случайно Супърба ти да беше в Еуратек, ама не те видяхме тебе... Изкараха го облечен отпред целия от халето.

Поне мисля, че е твоят Супърб.

Поздрави

Моя е!

Има някаква оттечка от подгрева на седалките,та пада акумулатора и го закарах сутринта да му баят,ама нещо сложна задача се оказа за момчетата от сервиза и остана да спи там.

Затова днес бях пешак и срещнах на Боре,убавицата.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях при тях към 12ч и на паркинга нямаше место дори да мина с колата - ПЪЛЕН ЯКО! Спрях на пътя, след което пазарувах задни накладки от магазина им - 12:30 да е станало, че видях няколко човека от Еуратек - излизам и го видях да го изкарват от гаража - значи в 12:30 го изкараха със "сутиенче" отпред - хванат беше на огледалата и опасваше цялата предница (предпазващ боята, вероятно).

 

Та така... видях стикерите и от съборите стикерите и се сетих, че е твоят.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черната РС-ка днес на магистралата до Богров посока София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.