Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

В петък Фабията на Данчо беше забелязана пред един фитнес магазин на Дойран :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес една червена нива с клубен стикер изловена в Млaдост май беше  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес една червена нива с клубен стикер изловена в Млaдост май беше  :banger_2:

Виноват :blush: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В петък Фабията на Данчо беше забелязана пред един фитнес магазин на Дойран :)

Там ми е мовото местожителство :D ма от днес я вкарвам в гараж и нямамда седи така на улицата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди час, на светофара на Сливница и Христо Ботев, засякох фабията на Данчо (ако не бъркам името), ама имаше много коли и ме досрамя да свиря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ицето (Izolini) беше изловен да "виси" в задръстването на "Горнобански Път". Аз бях дегизиран като пътник в едно синьо ренде симбол :P

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше много голямо - минах на първия светофар. Но това беше към 11 и нещо. Ако си ме изловил още в 9:10 тогава минах чак на третия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 9:10 беше :) Отивахме към ДЗИ срещу Фантастикото - там стояхме до към 12:30 (със служебната кола)... Имаше доволно много хора... Иначе ние минахме на първия нагоре... ти тамън беше близко до светофара.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на излизане от София пътувахме заедно по Цариградско със сребърна О3, клубна. Това предполагам е Лъчо, бяхме натоварили колите по семейно и се поздравихме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено беше Лъчо! Ама много бърза таз синя стрела бре, Павка-за малко да ме изпревари:-Р Аз бях тръгнал на оглед за парцел в Лозен, а засечката с теб определено ми оправи настроението-друго си е да покараш с колега от КЛУБА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе то самата случка , когато видиш клубен стикер някак приповдига :D Приятелката ми се базика като засека някой колега и почна да и обяснявам. Че даже и тя почна вече инстинктивно да се оглежда за стикери :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото и при мен. Казвам примерно ”я... къде се вози _който_видя_” и се почва ”кой е това, къде, какво, защо така свириш на хората” и т.н. Ама кефа е много голям!!!

 

Вечерта разглеждах ”гражданите” - има едно приложение за андроид - има човек от клуба от вчера - СА9502 или нещо такова - бежово комби О1. Бил спрял на зелени площи, колегата - само кал и нито едно стръкче тревичка не виждам лично аз, но автора на снимката твърди, че са зелени площи... Не е само колегата - тия коли няма къде да се дянат. Само за пример, СВ-то го пуснаха скоро и вече са на АК серия стигнали...

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 13ч. видях колегата с ник dimibo малко преди разклона на Околовръстното и Ломско шосе в посока Волуяк.

Много хубав цвят и стойка има колата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Пуф-Паф бе забелязан на магистралата - посока София. И за малко да не го забележа....задния номер мн. бързо взе да изчезва. Така мина покрай мен в лявата лента, все едно бях спрял. Обозначих се с едно позвъняване по тлф. По-добрия вариант. Иначе трябваше да го стигам, даже и да го изпреварвам, за да му махна. :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, добре че се обади - иначе дегизиран с неШкода нямаше как да те видя :)

 

А ти затворих два пъти щото децата спяха отзад, а като звънне телефона през блутута започва да гърми през всички колони :) Та ми трябваше малко време да го развържа и да си говоря на ухото. Надявам се следващия път като идвам до Пловдив да има време и за по кафенце :)

 

Иначе за скоростта...караше жена ми, аз бях само пътник :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как няма да ти се обадя. Като знам с коя кола съм... Като ми отказа си викам - Браво бе, Павката не говори по телефона, когато кара. И настъпих да те стигам....Няма да ти казвам каква скорост развих....жената се развика.... :D ама както казва Данчо по-горе - като видиш клубна кола, приповдига настроението.

 

Шофьор е, жена ти. :hi: Сега са празници и е нормално времето да не стига. Аз също нямах възможност за срещи.....нооо, твоето идване до Пв. не остана незабелязано. Голям късмет и съвпадение да видя отново синята красавица, макар и в движение. Аз пък пътувах към София да посрещам щерката на аерогарата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И настъпих да те стигам....Няма да ти казвам каква скорост развих....жената се развика.... :D

 

Ами ти като звънна точно жена ми беше заковала на 165, така че предполагам си настъпил към 180+, за да настигнеш :) Радвам се, че се обади - яко се получи :beach_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 13ч. видях колегата с ник dimibo малко преди разклона на Околовръстното и Ломско шосе в посока Волуяк.

Много хубав цвят и стойка има колата :)

Мда с този цвят се забелязва отдалече ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес с Коста си направихме добра случайна среща, докато той преобуваше супърба за лятото :hello: :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черната РС-ка днес на магистралата до Богров посока София.

Аз бях колега, поздрави и на теб. Жената беше с мен и не дава повече от 140-150.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.