Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Сребриста Фабия на бул. Вардар днес, със стикер на задното стъкло и на задния номер. Милата беше чукната отзад също...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич не съм и разбрал :D

Много беше замислен в пътя... Мина на два метра разстояние от мен. Ха Ха :-)

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на естакадата от летището към Младост поздравих колега с клубен комби супърб.

 

Видях те ,колега.Много я натискаш Фабията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пловдивска О1 комби 9199 със стикер, паркирана на ул. "Антим I". Не го знаем тоз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венци, случайно да беше днес на Околовръстното между Драгалевци и Бояна към 20:00 в бесния 5-минутен порой?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нем, тогава бях в боксовата зала :boxing:  :D Не съм бил аз. Иначе към 22:хх направих един тигел насам-натам по булеварда до Красна Поляна и се нервирах от вибрациЙте при спиране... та взех, че се прибрах.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черна, ако не се лъжа, О2 комби в 7:25 на Симеоновско. Бях с двуколесното и посочих каската, но чак след това се замислих, че може да съм бил разбран криво  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черна, ако не се лъжа, О2 комби в 7:25 на Симеоновско. Бях с двуколесното и посочих каската, но чак след това се замислих, че може да съм бил разбран криво :blush:

:) Кафяв (макар и изключително мърляв от вън :blush: ) Superb 2 беше. Не беше разбран криво, но явно сутрин ми трябва повечко време за реакция, та за това се забавих с освиркването ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК3 vRS син металик (страхотен цвят) 19:00 в Гео Милев. Бях на метър зад колегата, но зави нядясно тамън да свирна. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със светло синята О2 ФЛ с клубни лайсни, който пуснах на днес сутринта на разклона (моста) на Окловръстното и HP.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бегачката на Mishelle засечена днес малко преди обяд в Младост 1, много бързо избяга и не успях и да я доближа, че да има смисъл да присветна ;)

Редактирано от Alpinjuga
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Боян(Боре) беше забелязан преди малко на Шипченски проход. Късно те видях, за да сигнализирам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си - по това време на деня съм в района, защото преди години, едни "умници", решиха Агенция по Вписванията, да не е в Центъра, а я забиха на ул."Елисавета Багряна", осигурявайки "хранилка" за репатраците на "Паяци и гаражи" - т.н.ЦГМ.

Обаче Гога, аз теб, изобщо не съм те видял... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кой колега се разминахме, към 18:30, в Манастирски ливади? 

П.П. Зелена Октавия 2, доста пипната.

Редактирано от valezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кой колега се разминахме, към 18:30, в Манастирски ливади? 

П.П. Зелена Октавия 2, доста пипната.

Сиронаха трябва да е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК3 vRS син металик (страхотен цвят) 19:00 в Гео Милев. Бях на метър зад колегата, но зави нядясно тамън да свирна. Поздрави!

Това ще да съм бил аз  :hello:  Ще се оглеждам повече другия път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си - по това време на деня съм в района, защото преди години, едни "умници", решиха Агенция по Вписванията, да не е в Центъра, а я забиха на ул."Елисавета Багряна", осигурявайки "хранилка" за репатраците на "Паяци и гаражи" - т.н.ЦГМ.

Обаче Гога, аз теб, изобщо не съм те видял... :(

Off topic: Боре, спирай в подземния на Галакси и ще се отървеш от паяците. Аз поне като ходя до ТР и агенцията така правя.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офтопик на офтопика:

Паркинга на Галакси е безумен, в Скай Сити по-добре ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързата Фабия на Данчо профуча покрай спирката на Орлов/Ариана тази сутрин в 8:15

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бегачката на Mishelle засечена днес малко преди обяд в Младост 1, много бързо избяга и не успях и да я доближа, че да има смисъл да присветна ;)

:hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.