Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Хахахах. Верно хапвахме. Не съм те видял, макар че постоянно гледам за колеги от клуба.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СА4542 на същото място като предната с клубен стикер на дясно стъкло и шофьор, на който му беше схудено :D

Аз съм бил, но не помня да съм мяркал клубна шкода :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VW Passat B3 на светофара на България при Billa, Чавдар (Lorgus) към 19:00 часа, спряхме да си пожелаем приятни празници, отиваше на някъде с децата, аз се връщах от среща с приятели

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

               Днес, в 12'00 часа, Сашето бе изловен и омахан от мен, на бул."Витоша", отстрани на НДК, точно пред кантората. Бях пешак и не ме отрази, пък и той беше доста съсредоточен в управлението на Макса .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За маса бързах Саше ;-) А ти вземи да се стегнеш и ела си вземи таблото за Фелата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес 13:40 Хипопотама с двата кюнеца беше на трамвайните релси на К. Величков преди Сливница. Трамвая зад него яко дрънчеше, та реших да не свиркам и аз, направо му звъннах на Боре и се чухме да полафим  :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре наистина не съм те видял, закъснявах за работа и си мислех как да стане едно табло. Тези по тротоара не ги отразявах, извинявам се ;)

 

Чавдаре, щом е било за маса, това е много хубаво. За таблото трябва да се чуем преди 05.01.2016. Изтича ми книжката и тези ******* от кат, искат медицинско от ТЕЛК :( Което значи че скоро аз книжка няма да видя :( :( Молих им се ***ка им, и пари и бях приготвил и "НЕ, Неможе! " ... В компютъра им било пишело! Викам ама аз имам книжка от 10 год и изминати сигурно около 80 000 км! Пак неможело ...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 5:20 на Гоце Делчев:

 

Photo%2022.12.15%2C%2017%2019%2031.jpg

 

:hello:

Т'ва е моята количка ;)

Ама си я засякъл да я разхожда мацката, че по това време бях през един океан разстояние. По това време всеки ден е по този маршрут, че джуджетата са на даскало и детска, тренировки, ала-бала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сребриста Ок2 по "България" към 23 и нещо онази вечер. СА 84 нещо си ВР. Много занемарена на вид. Собственикът поне задните габарити да си оправи. Половината не светят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г-н Динков днес определено е с Фабията :hello: (светофара на Йерусалим и Цариградско преди малко)

Бързах първо за градината на малката нагоре по Йерусалим, после надолу към локалното в посока центъра :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сива О1 комби СА9502 на Г.М. Димитров и Св. Климент Охридски. Гледах колегата на светофара, но тоя явно не обръща внимание на руски коли :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре, да не се чудиш кой те освири при Маджо  :hello:

Въобще не се чуди! Позна ти Пасатора. И аз се бях скрил вътре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ииииии.....другият път ще Ви освиркам с Деу-то - иди ме разгадай тогава  :D 
Сори, че не спрях ама бързахме да се приберем със щерката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер на ул.Любляна в кв.Овча купел беше забелязана към 18,20 ч. Фабия-2 с номер СВ7982..... с клубен стикер на петата врата.

Много интересен цвят - керемидено кафяво.

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черната ОК1 днес сутринта на Ситняково! Много късно забелязах, че е форумна колата, а карахме от Дианабад заедно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравих син РС О3 на кръговото при Декатлон и РингМол... Аз бях с джипката. Кой си признава?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Гогата се засякохме сутринта... като редови пешаци-клиенти на градския транспорт (в случая на метрото). Гога, с удоволствие щях да си полафя повече, ама и аз бързах за работа (даже леко закъснявах), и ти предполагам също. :dog:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Явка и аз закъснявах, с около час и нещо вече...(срам!:D ) та затова така набързо обменихме по 2 лафа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.