Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Лимузината на господина Карапанчева беше забелязана на бул.Арсеналски до Южния парк около 15:00. Дано дъждът не Ви е развалил разходката адаш :-)

А около 16:30 в Лозенец мернах винена О1 комби със стикер на страничното стъкло на комбито, но не видях номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 16:10ч нa Цaригрaдско шосе, мaлко преди ИЕЦ, в посокa Пловдив, беше зaбелязaнa и освиркaнa клубнa Октaвия 2, с рег ТХ**** :) Сaмо не успяхме дa рaзберем, кой е колегaтa вътре :D

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 16:10ч нa Цaригрaдско шосе, мaлко преди ИЕЦ, в посокa Пловдив, беше зaбелязaнa и освиркaнa клубнa Октaвия 2, с рег ТХ**** :) Сaмо не успяхме дa рaзберем, кой е колегaтa вътре :D

 

Поздрaви!

 

Най-вероятно ще да е бил Илиян (elmo)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лимузината на господина Карапанчева беше забелязана на бул.Арсеналски до Южния парк около 15:00. Дано дъждът не Ви е развалил разходката адаш :-)

А около 16:30 в Лозенец мернах винена О1 комби със стикер на страничното стъкло на комбито, но не видях номера.

Лимузината наистина беше до Южния парк по това време, но на бул.Петко Ю. Тодоров :tongue_1:

А фамилията по време на дъжда хапваше сладко под чадърите на дървеното заведение в средата на парка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 16:10ч нa Цaригрaдско шосе, мaлко преди ИЕЦ, в посокa Пловдив, беше зaбелязaнa и освиркaнa клубнa Октaвия 2, с рег ТХ**** :) Сaмо не успяхме дa рaзберем, кой е колегaтa вътре :D

 

Поздрaви! 

ТХ4222ТХ Чудих се от каде да вляза за аутлетмола и после се осетих защо може да ми свирите. Иван се казвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТХ4222ТХ Чудих се от каде да вляза за аутлетмола и после се осетих защо може да ми свирите. Иван се казвам.

 

Клаксона по теб беше двоен , че бяхме двамата с sharpshooter_ в черното комби :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явката вече май се е уредил с клубен стикер за събора :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явката вече май се е уредил с клубен стикер за събора :D

 

На стъклото имам стар стикер, не съм го махал просто. Къде и кога си ме видял?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТХ4222ТХ Чудих се от каде да вляза за аутлетмола и после се осетих защо може да ми свирите. Иван се казвам.

 

  :hi:  надявам се, не сме те стресирали с клаксона, докато си се почудвал :cheers:

 

 

 

Днес, отивам да си оставя колата за боя и какво да видя...

post-11404-0-98037200-1402338722_thumb.jpg

 

Фабията хубаво там, но шАфьор йок....На кой колега е тая хубавица :eusa_think:

 

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта се разминах с Ники coverdale в Драгалевци, ама бях ъндер ковър с Форда, та май не разбра, че за него е клаксона.

А около 9:10 на бул. Константин Величков мернах колегата sostin - така е със стикера - няма криене  :lol: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта в Младост мернах червената "бегачка" на Пепино - определено изглежда добре, особено като я кара по-красивата част от семейството  :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за Иво Динков, ама за утре кво правим със сръбската скара при Миро, правим ли Шкода обяд в 12:45 или йок?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0887 382 657- Прозвънете ме като сте горе- шефа ми от Санкт Петербург е тук и по цял ден имаме работни срещи с него и не мога да кажа от сега :(

Иначе да, направих обратен- жената ме чакаше на най- неудобното място за обръщане :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, едно двуколесно точно излизаше срещу теб, но много късно видя стикерчето на задното стъкло. А ти защо нямаш лайсни на номерата  :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам дупки за лайсни, а не искам да лепя. За стикер на задното стъкло нямам оправдание :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  :hi:  надявам се, не сме те стресирали с клаксона, докато си се почудвал :cheers:

 

 

Даже ми стана хубаво като видях лаисните на номера! Тука по нашия край не ми се е случвало да видя клубна кола в движение! Камо ли да ми свири.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 18ч светло сива Фабия 1 С 3594 ** със стикер на задния джам - на Оборище (след светофара на Ев Георгиев) спряла до едно заведение ? :D

Редактирано от mRt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера един колега колата приличаше на mRt свирна аз също му свирнах на Цариградско ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко. Сребриста фабия комби със стикер. Г. М. Димитров - срещу лукоил-а

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера един колега колата приличаше на mRt свирна аз също му свирнах на Цариградско ?

 

Същия :D  Ама като имаш отличителни значи (видях лайсни) шЪ има клаксони ... :dance:

П.С. Много хубава стойка има Октавията :)

 

А същия този Петък , ама към 19,30ч в Бургас , посока Созопол карах зад една жълта Фабия 1 А 4891 ** с клубен стикер долу вляво на задното стъкло , прилично освиркана :rolleyes:

П.С. Много е приятно да видиш клубна кола в друг град :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.