Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Освирквах , освирквах една Фабия 3 комби Монте Карло на Опълченска и Ал.Стамболийски и ... светна ми зелено и отпраших :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях признавам си без бой :) , но спрях малко криминално до светофара, че звънна половинката по телефона да я забера от метрото ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с Октавия 1 РС  СА0970. Карахме заедно от мол Сердика и по Цариградско тази сутрин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с Октавия 1 РС  СА0970. Карахме заедно от мол Сердика и по Цариградско тази сутрин.

 

Да не би да е те тая  :fiu:

post-11404-0-29108600-1515422398_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

VRS 2ка комби, 0023 в Борово току що? 100 е клубен! :)

Мани, че излагам клубната общност с мръсна кола... Но за срещата я бях изкъпал. Лошото е, че за 5 минути каране в неподходящо време, става “мама миа” :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нях нях нях, важното е, че се познава, че е клубна ;)

Там някъде като мернеш Супърб 2271, дай сигнал, че си минавал. Примерно остави 100 кинта на предната чистачка :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях пешеходен, запътил се към фитнеса. Бях сигурен, че е клубна, чак след като ме подмина и видях надписа PEPINO RACING TEAM :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

,....

Случайно да беше ти със "сивото возило" вчера около 16:20ч в локалното на Околовръстното преди Симеоновско ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, по това време някъде съм минал от там :)

Ясно , значи теб съм "осветкал" :P (една тъмно сива дърта Джета"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще, ама въобще не съм видял! Което е нетипично за мен :)

Да бъдеш по агресивен следващия път, че да черпя кафе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

Да бъдеш по агресивен следващия път.....

Е , опитах се , ама с тази Джета нестава... Хахахаха

Пък и ти бързичко замина :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Засякохме се ... подмина ме като пътен знак добре , че те освирих и ти показах най-дългия си пръст , щот така са бе вторачил в глупавото Порше :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха, да яко псувах тоя зад мен, дето се беше подпрял на клаксона да ме пита защо, аджеба, не завивам по-бързо на дясно, газейки през пешеходците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И публиката от трибуните започна да скандира “Ицо каруцар, Ице ти си цар”. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой кара една софийска черна О2 комби със светодиодни стопове и лепенка на клуба на багажника от дясно. Днес към 18-19 го видях от далече докато се спусках по бул. Ал. Малинов, като той зави към цариградско а аз посока дружба. Даже бих един клаксон като го настигнах за здрасти, но бях с пасата а не с октавията. Колата хваща окото от далече ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.