Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

преди 11 минути, joro-120L написа:

А Борисов все още не е там, където му е мястото, благодарение на Гешев.

Уви, и благодарение на некадърността на Рашков (що ли с главна буква, ама карай). 
И, нещо което повтарям от доста време, ако в една система един човек може да е проблем, то проблема не е в човека, а в системата ... 

 

@Izolini, аз изказах личното си мнение. Дали съм прав или не е право на всеки сам да прецени. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, PRR написа:

@Izolini, аз изказах личното си мнение. Дали съм прав или не е право на всеки сам да прецени. 

 

Пепи, и аз така. Изказах лично мнение. Не ме бива за политически анализи.

п.п. Но много гледам и харесвам анализите на проф. Иво Христов.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И понеже/както писах по-горе/, не съм компетентен да коментирам, за по-лесно предоставям едно интервю.

Къде бърка и за кое не е прав г-н Бойко Рашков. Въпросът може и да е риторичен.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, joro-120L написа:

И понеже/както писах по-горе/, не съм компетентен да коментирам, за по-лесно предоставям едно интервю.

Къде бърка и за кое не е прав г-н Бойко Рашков. Въпросът може и да е риторичен.

Аз не съм юрист, но доколкото знам, работата на МВР е да събере достатъчно доказателствен материал, който да предостави на прокоратурата за да се започне следствие. Да отидеш в прокоратурата с информацията "Боец" ни казаха, че еди кой си е лош, или да кажеш "Имаме показания на Бошков и искаме да арестувате Х по неговите твърдения" е, меко казано, несериозно. Това означава, че утре отивам с прокоратурата, казвам "Жоро е лош, арестувайте го" (което реално се случи с тримата) и ти да лежиш 24 часа в ареста. Пак казвам, не съм прокурор/съдия, но да стартираш досъдебно производство само по показания, без никакви доказателства е несериозно. А, за нещастие, това чувам от Рашков. Буквално. 

 

От друга страна, това, че прокуратурата не си върши и/или си върши работата избирателно, също е факт. Както и е факт, че срещу Борисов има достатъчно публични данни за започване на досъдебно производство, стига някой, примерно Рашков, да събере оригиналите на съответните снимкови и т.н. материали и да ги предаде в прокуратурата. И, ако беше направил това, а не цирка, щях да го подрепя. Вместо това чуваме "Тук има сериозни предположения за организирана престъпна група ...". Ами и аз имам сериозни подозрения за тежка алкохолна зависимост ...

 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакайте да изместя малко темата с една гатанка .

Познайте колата ? Няма да я описвам детайлно , само ще кажа , че местния ѝ данък за два месеца е повече от годишния данък на други две коли ?

 

Колкото до последното мнение на Пепи - последните дни прочетох няколко мнения на юристи (непознати за мен) кой , как и защо не работи в "системата" , защото МВР (полицаи , дознатели и др.) са една малка брънка в цялото.

 

П.П. две снимки към гатанката.

IMG_20220323_103413.thumb.jpg.ec3272a1c71c203d2052052372d89496.jpgIMG_20220323_103357.thumb.jpg.e3e0dc4c49cd7a2fabb5583cd2ad017b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, The Best Forman написа:

Чакайте да изместя малко темата с една гатанка .

Познайте колата ? Няма да я описвам детайлно , само ще кажа , че местния ѝ данък за два месеца е повече от годишния данък на други две коли ?

 

Гена, темата може да я местиш където искаш. Рашков го сложих, който иска да гледа.

Този твоят въпрос за каква сума е ;)

И една гатанка от мен.

Тодор Живков написал новия учебник по математика за 5ти клас и задал следната задача на учениците:

"Стефка Костадинова, нашата световна шампионка на висок скок, скочи 2.07м. и й дадохме апартамент 120 м2.

Колко е скочил Милко Балев, за да му е само терасата 120м2"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, joro-120L написа:

....

Този твоят въпрос за каква сума е ;)

...

Аууу колко си меркантилен .. да кажем , че стария ѝ собственик (реалния , не кошарееския) ако е в настроение , може да черпи по бира ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, The Best Forman написа:

 .. да кажем , че стария ѝ собственик (реалния , не кошарееския) ако е в настроение , може да черпи по бира ?

 

Това е добър жокер. Благодаря. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, The Best Forman написа:

Чакайте да изместя малко темата с една гатанка .

Познайте колата ? Няма да я описвам детайлно , само ще кажа , че местния ѝ данък за два месеца е повече от годишния данък на други две коли ?

 

Колкото до последното мнение на Пепи - последните дни прочетох няколко мнения на юристи (непознати за мен) кой , как и защо не работи в "системата" , защото МВР (полицаи , дознатели и др.) са една малка брънка в цялото.

 

П.П. две снимки към гатанката.

IMG_20220323_103413.thumb.jpg.ec3272a1c71c203d2052052372d89496.jpgIMG_20220323_103357.thumb.jpg.e3e0dc4c49cd7a2fabb5583cd2ad017b.jpg

Аз за гатанката... 

Първия може би е на "Съби" ?

Другите са Фабията ти и Формана(може би). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, ghost_rider написа:

Аз за гатанката... 

Първия може би е на "Съби" ?

Другите са Фабията ти и Формана(може би). 

Този изчерпателен отговор , мисля че заслужава и картофки ?

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, The Best Forman написа:

Този изчерпателен отговор , мисля че заслужава и картофки ?

Ще си ги търся като наследство ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте гумаджииница в южните райони или някъде с бърз достъп от южната дъга?

Обикновено сменям при Евгени или на Симеоновско при момчетата, но и двете места не бачкат събота, а аз искам утре да залетя...

Изискванията са да не свалят джанти с тръба и да не ги надерат. Надявам се, че баланса вече не е предизвикателатво за никой  :)

 

Edit - Момчета на Симеоновско бачкат утре, та там ще си отида :)

Редактирано от sauber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам Маргел-а в Ринга. Ако случиш на "човека" изпипва добре нещата. Преди 3 месеца отидох с джанта, която смятах, че е пълна тоталка, а я направи като нова. Аз не съм супер притенциозен, но не съм видял да ми е драл джанта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идва си време за сезонната смяна, така че предполагам ще поработват момчетата на Младен вече в Събота, че и в Неделя, поне докато отмине навалицата. 

Бях там преди зимния сезон, но нали не си извадих клубна карта и се наиграх, че сметката набъбна заради повечкото операции и едно от момчетата каза, че можех да спестя близо 30-40% ако си бях извадил, ама здраве да е. Не ми е близо, но важното е, че съм доволен от работата им, затова не ме е яд за времето и парите. 

Редактирано от ghost_rider
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Баси тъпото да поддържаш някакво средно ниво на чистота в колата .. слезеш да и направиш "детайлинг" и не можеш да направиш снимки - преди и след .. то голяма разлика няма ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все забравям да напиша... Преди няколко дни гледам Фабията нещо много постна ми седи отпред и отзад... и осъзнах, че някой "пеНераз" е откраднал лайсните на клуба от номерата на колата! :D Не е счупил нищо, само лайсните са свалени!

 

Ако си от форума, трябвали са ти и си ги откраднал (едва ли много случаи има) - гол да го бараш, пеНераз смотан! Да беше питал от къде-какво, а не да крадеш така! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, Mishelle написа:

Баси яката клубна реклама - народа жадува за нашите лайстни :)

 

Не мога да повярвам, че и това откраднаха... :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е окончателно, но все пак е добра новина:

 

ВАС отмени ограничението до 120 км/ч по магистралите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се е произнесъл ВАС, няма как да не е окончателно :)

 

А и реално е все тая, просто се коригира текст, който тъй или иначе не се прилага.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя и статията е написана... "водачите с категория В", а не "ППС категория В".

Редакцията на ЗДвП, с която ограничението става 140 км/ч е от 22 юни 2012 г. След тази дата има правени 2 (ДВЕ) поправки на ППЗДвП, но на никой административния капацитет не му е стигнал да се сети да промени въпросния чл. 73. (1) за да е в съответствие със закона. Да не говорим, че и ал. (2) е написана малоумно

 

преди 4 минути, sauber написа:

Ако се е произнесъл ВАС, няма как да не е окончателно :)

Тричленка на ВАС, не петчленка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За @shaft има безплатен комплект лайсни да попълни загубите!

 

За ограничението от 120 - то е малоумно, защото няма как да помня къде колко е по магистралата. Или трябва да набодат знаци на всяка детелина, на всяка отбивка, на всеки 500метра и ... тя Киро на кирия :D 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.