Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Абе, то и Фелиция 1.3 уж не можеше да се върти на ръчна, ама накрая друг се оказа "проблема" ?

Може би, ако тази мома седне в това 1.1TDi, резко ще се окаже че дрифти и то как

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макса , може да го дрифти само PRR, аз съм го признал и го уважавам за това , ама като си взех Странната , го молих много ,да я надрифти , каза че не иска, имал вече дете и не правил вече такива неща. Иначе е бог в дрифта и ми е мокра мечта, да кара Фабията! А Ивчето и тя да се качи в Хюндайчето , едва ли нещо ще направи. Аз съм го карал и преди 10 години , пак си беше толкова умряло. Ти му даваш газ , то не мърда грам, но има климатик .. :)

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, вЕрвай ми, изобщо не ме бива в дрифта! Макса го врътнах с ръчна, но има хора дето ще го въртят и без ръчна. А Странната не искам да я карам на НИМ - там има хора и е, меко казано, неразумно. Има си места за това. Може някой ден да те заведа на такова местенце да разбереш какво значи дрифтене и колко много може не само Странната, а и едно "издухано" хонде 1.4 ;) Ама това нататък.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@PRR има сделка! Казваш кога и с какво и се урежда!

 

Kъм всички - Aбе , аз ли съм много зле, и нещо ми бяга Английския, или тая слага прах от труп в боята на 3:34

 

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти бяга английския, просто на тая и е избягал акъла .... Откъде ги намираш такива откачалки :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, PRR написа:

Не ти бяга английския, просто на тая и е избягал акъла .... Откъде ги намираш такива откачалки :(

Това ми напомня за How high. Как сипаха праха в саксията с джойнта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, PIIIcoppermine написа:

Модерното общество е странно, явно трябва да се адаптирам... :)

Саше , имам кабел и походяща програма .. мога да ти пусна адаптация ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, The Best Forman написа:

Саше , имам кабел и походяща програма .. мога да ти пусна адаптация ?

Хахахаха , а имаш ли IBM - XT , че мен процесора ми е 1987ма ... :P Aко умреш и ми дадат от твоята прах, обещавам да я изпуша, но няма да те татуирам. Всеки път , когато претупам нещо по колата , ще започне да ме сърби .... :)

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Izolini написа:

Това ми напомня за How high. Как сипаха праха в саксията с джойнта.

Да, ама почти им изкара висшето, което беше яко! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  

преди 16 минути, Izolini написа:

Аз имам кабели за локомотив. Дайте големия волтаж.

Аз вирея само до 220v , по висок волтаж , можеш да го вържеш за теглича на колата на жена ми ..  Теглил съм ремарке 2 пъти по принуда , ама 900v биха му отивали... :)

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, PIIIcoppermine написа:

  

Аз вирея само до 220 , по висок волтаж , можеш да го вържеш за теглича на колата на жена ми ..

От рестарт ли има нужда?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само мисълта че тегля ремарке , ме отвръщава. Добре че единия път беше празно с Жигула 1200, другия път , пълно с Пасат Б4...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Izolini написа:

От рестарт ли има нужда?

Не , ако се нуждае , от шамари, аз сам ще я рестартирам, ама засега ми пуска... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, PIIIcoppermine написа:

  

Аз вирея само до 220v , по висок волтаж , можеш да го вържеш за теглича на колата на жена ми ..  Теглил съм ремарке 2 пъти по принуда , ама 900v биха му отивали... :)

До преди малко си мислех за ЕЕГ , но идеята на Ицето все повече ми харесва .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, The Best Forman написа:

До преди малко си мислех за ЕЕГ , но идеята на Ицето все повече ми харесва .

Тоя па, аз на 4ти се удавих в Бургас , извадиха ме син и оживях, та един ток ли ще ме убие. Всеки ден на трифазна трапеза обядвам - аз и две руси... :P

 

Смешното е , ще е ако някоя разбере и каже - щом си се събудил посинял , значи си нулата и дойде руса , червенокоса и зеленокоса приятелка, на кафе. Фази R S T + 0 .. :)))

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е***ти чата... Вярно, че заглавието на темата е такова едно неопределено, ама май малко се оакахте, а?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, PIIIcoppermine написа:

Модерното общество е странно, явно трябва да се адаптирам... :)

 

Тя тая била свирила на китара бе ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, Алекси Георгиев написа:

 

Тя тая била свирила на китара бе ?

Ми, еваларка на мацката. Те готините хора си подрънкват на китара ... :P

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.08.2021 г. at 21:26, Izolini написа:

Аз имам кабели за локомотив. Дайте големия волтаж.

Електричката пали с 48V ;) Присъствал съм на даването на стартов ток :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, PRR написа:

Електричката пали с 48V ;) Присъствал съм на даването на стартов ток :D 

А на дизел-електричка? Там е страшно, танковете ряпа да ядат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чиста електричка ;) 

А танк съм гледал да го палят само със стартовия мотор, който тежеше над 200 кила ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Омръзна ми да обяснявам - Шкода 120 е спортен автомобил, обяснявам ви го от малък.  Ето скриншот.
New-Bitmap-Image-2.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

една октавия ми грабна ококто доста запазена,но ми ваправи впечатление шевът на седалката седи някак различно дали е така фабрично или може да е ремонтрана предвид,че е с еърбег 

$_57 (2).jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.