Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

преди 42 минути, axel написа:

Кое Саше бе Саше.?

Аз си помислих за това:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Oi!

Най-много на Сашко да му избият зъбите някъде и после, като го питаш как е ще показва пръстче.... мисли в перспектива ?

Иначе и аз се сетих за Oi!, ама така написано на кирилица (ти да видиш) ме усъмни баш това да е имал предвид.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега ще го запазя, защото Ой , много ме кефи... Тепърва може и да ме уволнят, това ще разберем идната седмица. После ако усетя че е проблем , ще го blast на с черно... ;)

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, axel написа:

Кое Саше бе Саше.?

 

Сто процента ти е прочел ника, като alex.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, joro-120L написа:

 

Сто процента ти е прочел ника, като alex.

Знам че Аxel e Axel, просто или беше Сашо, или Влади. Зле съм с имената , още от време оно, сега остава и за това да ме разпънете на кръст ...

 

Аз миналия месец , върнах на Косьо Galliard33 , 50 лв , където му дължах, по банка , и ги преведох на Костадин Костов, пък той бил Константин Костов , дето го познавам от 10 години... ;)

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, PIIIcoppermine написа:

Знам че Аxel e Axel, просто или беше Сашо, или Влади. Зле съм с имената , още от време оно, сега остава и за това да ме разпънете на кръст ...

 

Няма да те разпъваме на кръст. Само на Влади и на Косьо требе да купиш по една риза. ;)

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, PIIIcoppermine написа:

От ризи не разбирам. Ако искат по една фланелка на Slayer , да си оставят адрес за Еконт- а.

 

Тогава и аз да ти пратя адрес. Ник няма да пиша, да не стане обърквация. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на тебе още ме е яд , че не ти взех фланелка на северозападняците, трябваше да отида до колата тогава, да взема пари и да взема по една фланелка... много се ядосвам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, PIIIcoppermine написа:

Аз на тебе още ме е яд , че не ти взех фланелка на северозападняците

 

Споко, аз края на май месец се сдобих с имот във Вършец - баце Иван - Джеймсо са на задната улица 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PIIIcoppermine написа:

дано нещо им е останало... ;)

 

Последно имаха само големи размери

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз го казвам за хората, които когато обличат тениска, се кефят тя да е техния размер. ?

Иначе и аз имам тениски, които не ми стават, но те са купувани с колекционерска стойност и целта им не е да ги нося. 

Последната ми такава покупка е националния екип на Модрич, който е с два номера над моя размер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз си взех фланелка на "Криза" дето ми е като рокличка и си я нося и си ме кефи. Размера не ми е проблем. Важното е да те кефи! ;)

 

Най - смешно беше , като отидох с нея на работа и всеки вика- това да не е нещо кампания за корона вируса ? Викам не бе бате , това е българска група музиканти ! И всеки гледа странно...  :)

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Алекси Георгиев написа:

Е, аз го казвам за хората, които когато обличат тениска, се кефят тя да е техния размер. ?

Иначе и аз имам тениски, които не ми стават, но те са купувани с колекционерска стойност и целта им не е да ги нося. 

Последната ми такава покупка е националния екип на Модрич, който е с два номера над моя размер. 

Ей ся си поръчах XL - ка. По 15 кинта са и пътуват с Еконт-а . ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, PIIIcoppermine написа:

Aз си взех фланелка на "Криза"

 

Коя "Криза" щото аз знам за три групи с такова име - от София, Перник или варненската? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Алекси Георгиев написа:

 

Коя "Криза" щото аз знам за три групи с такова име - от София, Перник или варненската? 

Софийската Криза. Бас китариста е наше момче от Шкода клуба, Ники ... , човека с най - дебелите струни и с 3 цилиндрова Фабия двойка ! ;)

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, Алекси Георгиев написа:

 

Споко, аз края на май месец се сдобих с имот във Вършец - баце Иван - Джеймсо са на задната улица 

Да ти бях продал един в Миланово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, там е много красиво. Били сме много пъти на разходки, защото баща ми е от едно друго село в този район - с. Черкаски. 

Понеже някога старците са искали за баща ми и леля ми да има отделен дом и за двамата са построени още две къщи, освен тяхната. Но и двамата отиват в града - единия в Берковица, другия във Враца. 

Животът така се разви, че от доста време много рядко се появява някаква живинка там и всичко през повечето време така си седи, заключено и пусто. 

Сега продадохме два от имотите там (лека й пръст на леля ми) и купихме този във Вършец. С брат ми имаме една обща идея и сме решили да направим нещо, което да носи някакви (поне малки) приходи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Алекси Георгиев написа:

С брат ми имаме една обща идея и сме решили да направим нещо, което да носи някакви (поне малки) приходи. 

А, за това Миланово не върши работа. Аз реших, че ще си правиш вила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Информационно съобщение - Днес се опитах да карам Hyundai I10 2007ма 1.1TDI , както Ива Русимова , BMW то, но просто не става , то преди да стигне завоя, вече нямаше душа за още... :) Ти му се молиш - "Аре бе к****е , тръгни още малко ! " То от там казва - мммм , не! ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, мислех си как дрифти , докато го писах и в следващия момент си представях мен с Хюндайчето днес, как опъвам ръчната, то не може да отлепи с газ до ламарината , а ти му се молиш. :) Все пак 1.1ТDI - 3 цилиндъра пауър! :D
 

Иначе как се казва девойката? Русинова ли е ?

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.