Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Съжалявам, че ще те разочаровам, но от мен нищо не си получавал...  :sorry:

Разочарован съм от всички,вас ! Една групичка ,която дърпа форума здраво надолу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А би ли обеснил ,какво означава това предупреждение което получих? Обесни ми ,тука пред всички

Значи , че се радваш на специално отношение от моя страна !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, айде стига драми! Държиш се като ощипана госпожица. Позволяваш си да псуваш, мрънкаш за всичко и все да си недоволен. Ей така, за разнообразие, ще се опиташ ли да си позитивен? Да видим, че можеш и иначе ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога ,до сега разцъквах почти всички теме.Всичко си е наред! 

А до г-н Модератора : Знаех си ,че винаги съм бил специален. ама аре нема нужда .

Пак ви казвам: Затъвате момчета!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша според правилата (ми се струва).

Като бивш мод....ясно е каква е политиката,. Оставете да си драскат, ще спрат бързо, темата ще падне и ще я разчистим?

Добре, примерно моето мнение не е градивна критика, нали нямаше да се трие?

Измисли се друг начин ли? (въпрос)

Прегледах поне до 4 страница във всеки за всичко + още доста теми- всичко си работи. Да бяхте крашнали поне още 1-2 във Всеки за Всичко за по автентично. Така 1 тема....много бие?

Това че Цецо е изявил разочарование, не мисля, че е псувня.

И като цяло винаги ми е странно като стане нещо, как всички модове и админ влизат и почват да се оправдават- лично мнение в спам тема- имам право!

Бирата драснал нещо, явно на някой не му харесало и........айде.
Едно говорите, друго е в действителност! Как да стане, като не чувате какво казват колегите с различно мнение от вашето? После, пак оправдания!
(този пост го пиша в подкрепа на Цецо, да не излезе, че той сам си измисля и търси под вола теле)

Редактирано от BlackPearl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Ися, ти верно ли смяташ, че ще сме толкова ограничени, че да не скрием темата, а само да я "счупим"? Ти, като бивш модератор, би ли си го помислил дори? И, понеже си наясно с нещата от кухнята, да помниш да сме правили такива циганийки? 

 

Аз съм до тук. Пишете каквото ви душа иска, стига да не излизате извън нормалните рамки. Един вече си позволи да псува и му се размина. Втори път няма да има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи, въобще нямаше да пиша и да влизам в обяснителен режим.

(с Цецко не винаги сме били в добри отношения, даже не сме и приятели във Фейса- така, че не е нещо целенасочено или групово)

Не мисля, че бихте направили така с темата.Би било много глупаво,елементарно и явно , ако е така.............. не мисля, че може така да се процедира (но наистина тя единствена в раздела дето не бачка).

 

Но пък за мен не е удачно, на коректно зададен въпрос (това си е лично мнение, не коментирам действията на модератор- А И НЯМАМ ПРАВО според правилата), да се посреща колега на форума (който е от време оно и посещава редовно съборите) с такова отношение. Лично мнение!
Отделно по темата там размисли и страсти.

Ама хич не ме интересува, дали ще я крашнете за 1-2-3-5 дни и да слезе надолу (да се изгуби/позабрави) или да се пооталожат коментарите.

Аз каквото имаше да казвам (като лично мнение без да ангажирам никого) си го казах.
Толкова.
Ако искам да кажа на някого от форума нещо или му се обаждам по телефона или му казвам лично, (я сряда в 10:30), я на Вонеща, я на някое събиране!

Поздрави и със здраве!

 

(П.С: След като пуснах поста-редактирам: Както казах с Цецо не винаги сме били на едно мнение, даже и много сме се карали, доста често не сме мелили брашно, но какъвто и да е, човекът си направи колата ЦЯЛАТА ВЪВ ВИНИЛИ С АДРЕСА НА ФОРУМА.НАПРАВИ Я ПОДВИЖНА РЕКЛАМА- и до днес я кара! Лично аз, дали ми е приятел или не, знам, че човека по някакъв начин милее за идеята/форума/колегите и дали сме в добри отношения или не- АЗ ГО УВАЖАВАМ! Но както и навсякъде, хубавите неща бързо се забравят)

Редактирано от BlackPearl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я ,с Искрен сме били от един отбор! :)

Ощипана госпожица? Кой, аз ли?  хахаххаа... Сега ,какво минавате в атака ли?

 Вижте какво ще ви кажа,живея си добре ,избягах от простотията която ме беше заобградила почти навсякъде.И какво сега, аз ли съм ви крив,че някой изразява мнение различно от вашето? Само не ми давайте тон в живота,вашите проблеми ,не са мой......махам с ръка и ви забравям.Слад 5-6 месеца ще ви видя отново как сте ,ей така да видя дали сте се осъзнали.И така....

 

п.п   ....За ваше успокоение,няма да присъствам на мероприятието кръстено Национален събор на шкода клуб,то няма да е събор.....всъшност знам ли какво ще е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

micyri, гледам че ходиш на Шкорпиловци ( незнам дали редовно де) - та ако знаеш - тая година дали ще го дадат шлажа на някой - интересуваме някой от лешперите там дали ще си направи труда да позчисти плажа.

 

 

 

Вие защо си мислите,че като слагаме радардетектори,сме неразумни и караме като луди и олигофрени.Просто,с рс-а не става да си карам с 60км по пътя за Златни.Карам си с 80 и искам да не намалявам зад всеки завой и да се блещя,дали няма полицаи за 20 км в плюс да ме глобят.Пътя е извънградски тип,но ограничения 60 и 50 има през километър.Не се издържа.

 

И един мармот завива шоколад в станиол.

Всички хора на тая планета са убедени, че е така няма нужда да се споменава.

И най-вече, че всички ограничения са нарочно сложени да пречат на "нормалните" хора.

ХАРП ряпа да яде пред тая конспирация.

 

Въобще пожелавам на всички засегнати от тази несправедливост ( и легналите полицаи да не забравяме)  да живеят някога на такова място - може и да има някакъв ефект

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Сами правИ кат мене бре (не че някога ше го направиш де). Земаш една кола около хилядата кубика, дет ше и трябва усилие да върви с 80 и си ти.

 

Ако тряа сме точни, тук където живея в момента толерантността към превишената скорост е НУЛЕВА. Т.е. ограничението е 40 мили/час. С 41 вече си в нарушение. И е често срещано явление да задминеш някого, каращ по правилник и той да звънне в полицията и да те докладва. После полицията може и след 2 дена да ти дойде на гости у вас и да те пита - Абе ти що на тая и тая дата еди къде си караше с превишена скорост? Обади ни се тоя и тоя! Ходи доказвай после, че немаш сестра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Бате Цецо що се нервиш бре. Ни ти отива ни си струва.
 
Ха здрасти на всички отново.

 

Мишо ,не обиждай подсъзнателно хората,бегай до като не са те изтрили ,че си ми и приятел ;)

Хамсийка,нали не се обиждаш?,ама така си се кръстил :) на Шкорпиловци ходих последно преди 6г. с Сами и такива хубави снимки направихме. Нямам си идея това за което питаш.Съжалявам ,че не можах да помогна!

Ама  колко съм вече позитивен! Ей ще взема да вляза в правия път на форума........да бе,друг път.:)

Аз съм си бунтар по рождение ,бунтар.Не мрънкало ,както се изрази ..........еди кой си.Бунтар съм .И такива хъката ,мъката при мене не минават.За днеска стига съм писал тука ,другия месец пак.

 

 

п.п    ...Искрене ти ня ми прави четки ,щото си много виновен за други работи пред мене..

Редактирано от micyri
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Бат Сами правИ кат мене бре (не че някога ше го направиш де). Земаш една кола около хилядата кубика, дет ше и трябва усилие да върви с 80 и си ти.
 
Ако тряа сме точни, тук където живея в момента толерантността към превишената скорост е НУЛЕВА. Т.е. ограничението е 40 мили/час. С 41 вече си в нарушение. И е често срещано явление да задминеш някого, каращ по правилник и той да звънне в полицията и да те докладва. После полицията може и след 2 дена да ти дойде на гости у вас и да те пита - Абе ти що на тая и тая дата еди къде си караше с превишена скорост? Обади ни се тоя и тоя! Ходи доказвай после, че немаш сестра.

 

Интересно, полицията как доказва с колко си карал.. по описание на този който се е обадил ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе сигурно има как, един познат е с глоба и забрана 2 години да не кара в Швейцария, защото посред нощ удря и бута знак, тръгва си без да се обади. Обаче некъв съсед, който си разхождал кучето го вижда и докладва на ченгетата. От там директно го намират и съдят по бързата процедура като за пиян. Все някой буден гражданин изскача от некъде :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама бутнатия знак си е бутнат,по колата сигурно има следи....ама да се обади Шмит и да казва бърза съм карал някъде .....няма как да се докаже.В големи филми влязохте май

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Колеги, защо трябва да се крием докато нарушаваме определените правила и норми?! Не е ли по-лесно и разумно да ги спазваме?!  :sorry:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Колеги, защо трябва да се крием докато нарушаваме определените правила и норми?! Не е ли по-лесно и разумно да ги спазваме?!  :sorry:

 

Поздрави

Защото колега повечето ограничения са излишни и ни бавят.Не става дума да хвърчиш ами за разумни нарушения :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дето бегачката каза от 60 на 80... прав е...

ама я да ви разкажа една реална случка за НЕОПРАВДАНО според мен нарушение.

Някои хора сигурно знаят че аз не обичам да карам кола и пердаша с мотора...Та имам си един авер едно младо момче дет караме заедно.Абе той върл хондаджия фитнес инструктор 22 годишен.Та обаждам му се аз да караме и той сърдито ми изръмжа че му взели книжката.На две на три ми разказа за случая.

 

Та пътува от Добрич за Варна...В района на Стожер излиза от селото вече и с всичкия си акъл кара мотора с 150-160 някъде :wacko_1: Точно на бензиностанциите вижда полицаи с камера дебнат.Неговата скорост висока. И тогава се сеща че чел в някъв си форум(не нашия) че полицейските радари над 250 км не могат да засекат.И кучето му недно сваля една предавка надолу и на четвърта се изстрелва пред полицаите с пълна газ.С мисълта да вдигне над 250 и да му се размине..

Като чух това просто от устата ми се отрони едно" Аве пич мое ли да си толкоз прост БЕ"  просто не можах да се сдържа...Той ми се обиди смъртно...Загубих един приятел заради голямата ми уста :(

И за протокола може и да е прост обаче ... като преценя късата дистанция да свалиш една предавка и да набереш от 150 до 250 за толкоз кратко време?! :o Аз това постижение не мога да го направя... Това е талант не мога да не му го призная

Радара засякъл 247 км.... Та едни кирливи 3 км не му достигнали :D   Според него... И изял дървото...А аз съм се подиграл с него.

И досега аз не съм убеден наистина ли мобилния радар засича до 250 км??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mishoo, и светофарите ни бавят докато светят в светлина, различна от зелената за посоката, в която желаем да продължим движението си. В този ред на мисли искаш да ми кажеш, че ако не идва нищо ще минеш на червено за да не се бавиш излишно ли? "Разумно" е много субективно в описаните ситуации - за теб разумно може да е да караш с 80 в участък с ограничение 60, но ако се подаде автомобил от пресечка или недай боже пешеходец... После ще има обяснения "аз разумно карах, ама леко го бутнах...". Колкото до авера ти - явно и той е мислел разумно в описаната от теб ситуация, ама на, едни пусти 3 km/h (при ограничение сигурно не повече от 60) не му стигнали да се отърве в ситуацията, която е владеел докато профучава разумно с 247 покрай камерата с радар в/покрай населено място.

 

Поздрави

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То има и един дето чел , че радарите са без метрология и на края седя 5 месеца без книжка ... абе това е глупаво да се четат форумите и да се пробва всичко на практика :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе тъй ама...

Да набереш от 150??? Аз още се съмнявам.Значи трябва за колко да е? 3-6 секунди да се сетиш за форума да погледнеш километража да свалиш от пета на четвърта и да навиеш газта... Та вярно че мотора му е много бърз ама това е адско ускорение бе..И само 3 км да не стигнат?!

Убий ме това не мога да го направя толкова бързо...И сузукито ми е 600 кубика не може да набере повече от 215 някъде...Аз мога само да бия Бялата стрела и всякви тунинговани шкодаци :D/  ама таквоз ускорение не мога да го направя :(

Талант си е.

И все пак наистина ли радара не засича над 250?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоз твоя приятел се е объркал ... имаше епизод от "Ловци на митове" където правиха тестове при колко километра камерата не вижда номера ... тя си засича скороста , ама не може да фокусира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mishoo

наядявам се да не го приемеш за заяждане, но проосто ми стана много интересна тая работа :)

Всеки уважаващ себе си 22 годишен състезател си криви номера.

Но да приемем, че не е.

Значи поне за мене има две хипотези:

1. Полицаите със завидна лекота и рутина са обърнали патрулката да снима в обратна посока, като при това приемам е че са модифицирали собствен модул, който позволява да те снима назад и съответно са оправили синхоринизацията спрямо тренда на скороста спрямо фокуса) и така са му хванлаи номера.

2. Спрели са го с палка и той чинно е спрял след 1 километър примерно и се е върнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hamsia абсолютно прав си...

мотора отпред няма номера...И за спиране от 250...не каза подробности... и аз не ги знам...Но остана без книжка плюс не знам колко си пари...беше му много криво и не искаше да каже подробности...

много мотористи се чудиха и защо въобще е спрял?!

Но да не спреш става после сериозна работата.Няма де да бягаш.Ще се обадят  ще го завардят на 20 км напред.През полето ли ще караш? Пистов мотор е. То тогава отива на криминална история арест и нещата стават още по дебели.

Не знам човек. Но момчето после каза че цяла година ще работи за тая глоба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.