Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тема за поръчани нови автомобили


Recommended Posts

Вие ме разбихте - на единия колега колата дошла за месец и половина, други сте поръчали и след 2-3 седмици ще ви казват дата на производство ... Аз съм поръчал септември и още няма никаква информация. Възможно ли е ЕТ да въртят някакви номера?!

Редактирано от mirizlivpor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.3k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    79

  • Milen Dimitrov

    59

  • Германеца

    43

  • mirizlivpor

    40

Най-много писали в темата

Вие ме разбихте - на единия колега колата дошла за месец и половина, други сте поръчали и след 2-3 седмици ще ви казват дата на производство ... Аз съм поръчал септември и още няма никаква информация. Възможно ли е ЕТ да въртят някакви номера?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Въпреки случката с VW мога вече да се похваля и с нашата поръчка:

 

Октавия Комби Едишън 1.4 TSI EURO6 150 кс, 6М със следните допълнителни екстри:

- BI-Xenon-ви светлини + AFS, с динамичен контрол на ъгъла, LED дневни светлини и пръскачки на фаровете (PK9)
- Пакет Simply Clever (PKC) - двулицева стелка за багажника, кошче и стойка за телефон
- Фарове за мъгла, черни (PW8)
- HHC - Асистент за потегляне по наклон (UG1)
- Подгряване на дюзите на стъкломиячната уредба (9T1)
- Интериорно осветление в краката на пътниците отпред и отзад (6T2)
- Електрическо отваряне на петата врата (4E7)
- Мрежа, разделяща купето от багажното отделение (3CX)
 
И така голямото чакане започва :)

 

 

Това е моята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е моята.

HHCто се активира през ВАГКОМА, безплатно, доста хора от форума се възползвахме от Пепи и Явката за тази услуга! Колко пари ти взеха все пак?

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HHCто се активира през ВАГКОМА, безплатно, доста хора от форума се възползвахме от Пепи и Явката за тази услуга! Колко пари ти взеха все пак?

140 лв. Иначе колко ще ми струва? Мога да го откажа щом нямам дата на производство и да почерпя колегите с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колегата blazarov в пакета вижън влиза ли HHC-асистента за наклон?Че гледам в конфигурацията ми го няма а доста пъти повторих на дилъра че го искам и силно се надявам да влиза в новия пакет!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

140 лв. Иначе колко ще ми струва? Мога да го откажа щом нямам дата на производство и да почерпя колегите с тях.

Погледни в раздела - Сам се справих! Има тема за активация и тн.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колегата blazarov в пакета вижън влиза ли HHC-асистента за наклон?Че гледам в конфигурацията ми го няма а доста пъти повторих на дилъра че го искам и силно се надявам да влиза в новия пакет!

Да, сега погледнах каквото ми бяха отпечатали за Вижън и ННС-асистента е включен. За DSG го има серийно от Амбишън нагоре (май просто си върви с автомата).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HCC си върви серийно с автоматика.

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След дълго и мъчително чакане от месец и половина днес взех третата си Шкода.Като за трета поредна колата е О3-комби,Селекшън,2ТДИ,150к.с.,ръчка.Колата е за ежедневната ми работа и замества досегашния ми Пасат комби.

Опа-а-а-а!

Ще има шоколадови бонбони утре на НИМ........

 

Ники, честито и нека новата шкода ти служи дълго и безаварийно!

Поздрави!

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа-а-а-а!

Ще има шоколадови бонбони утре на НИМ........

 

Ники, честито и нека новата шкода ти служи дълго и безаварийно!

Поздрави!

:hello:

Мерси на всички за поздравите! 

Ще се опитам да мина утре на НИМ,че от пет дни такъв грип ме е съборил,чак днес съм що годе ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си добре, не се чувствай задължен за НИМ.

По-добре пази още малко леглото.

 

Оздравявай скоро, Ники!

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, сега погледнах каквото ми бяха отпечатали за Вижън и ННС-асистента е включен. За DSG го има серийно от Амбишън нагоре (май просто си върви с автомата).

Днес говорих с дилъра на ЕТ и той ми каза че HHC-асистента е включен в пакета вижън независимо дали е DSG или ръчка. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли описание какво включва този вижън? Нищо не намирам на сайта на ЕТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли описание какво включва този вижън? Нищо не намирам на сайта на ЕТ.

Здравей,

пакета вижън влиза на мястото на едишън и на 04.01.2016 когато избирах колата ми казаха че не може да си поръчам едишън защото имат нов пакет който се казва вижън!Предполагам,че сега с новата ценова листа ще го актуализират и ще го има като опция.Пакета вижън включва почти всичко от едишън(без хром пакет и салона кожа-текстил) и добавя BI-Xenon LED предни и задни светлини,smart link и HHC-асистента.Карам го по спомени понеже на листа с конфигурираната ми кола пише само пакет вижън :) Извинявам се ако не съм съвсем точен но горе долу това беше основната разлика естествено е и по скъп пакет от едишъна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според това, което на мен ми отпечатаха, Vision е:

  • Bi-xenon + AFS + LED дневни светлини и пръскачки на фаровете
  • Фарове за мъгла следящи ъгъла на завой, черни
  • LED задни светлини
  • Радио CD MP3 Skoda Bolero - 2 DIN
  • Функция SMART LINK
  • Бордкомпютър с цветен Maxi-DOT дисплей
  • Подгряване на предните седалки
  • Алармена система с 2 сгъваеми ключа
  • Двулицева, обръщаема постелка в багажника (гума/текстил)
  • ННС - Hill hold control
  • Затъмнено задно и задни странични стъкла

В червено съм маркирал нещата, които съвпадат с Edition. От него липсват комбинираната тапицерия кожа/текстил и хром-пакета. Предполагам, че тия дни трябва да излезе и на сайта, предвид и че на сегашната ценова листа пише, че е валидна до 09.01.2016.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за информацията. За мен този пакет е много по-добър от едишъна и фактът, че всичко вътре идва с голям % отстъпка го прави много атрактивен. Много искам да видя новата ценова листа с този пакет и отстъпки ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Да се похваля и с моята поръчка, от ЕУ ми казаха 90 дни, което означава април.

 

Skoda Fabia 1.2 TSI 110 к.с., DSG с ниво на оборудване Стайл. Цветът си остана Син Пасифик. Като допълнително оборудване съм добавил панорамен покрив.

Надявам се комбинацията на цвета + панорамен покрив да не ме разочарова.

 

Това е, сега остана само да чакам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Да се похваля и с моята поръчка, от ЕУ ми казаха 90 дни, което означава април.

 

Skoda Fabia 1.2 TSI 110 к.с., DSG с ниво на оборудване Стайл. Цветът си остана Син Пасифик. Като допълнително оборудване съм добавил панорамен покрив.

Надявам се комбинацията на цвета + панорамен покрив да не ме разочарова.

 

Това е, сега остана само да чакам.

Честито и леко чакане!

Все пак са "само" 90 дни :)

Точно такава Fabia карах и останах доста приятно изненадан от двигателя и кутията,но от необходимостта от по голям автомобил поръчах октавия и там чакането е 120 дни :(

Поздрави и успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :) Няма да е леко чакането - но ще си струва. Цвета и панорамния покрив са много добра комбинация. 

 

Провери само дали не са писали "работни дни" - защото тогава малко се променят сметките. За Супърб - се чака 120 работни дни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :) Няма да е леко чакането - но ще си струва. Цвета и панорамния покрив са много добра комбинация. 

 

Провери само дали не са писали "работни дни" - защото тогава малко се променят сметките. За Супърб - се чака 120 работни дни...

 

Правилно пише 90 работни дни. Сега ще е подарък за след рожденния ми ден, началото на м. май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъде много по-бързо. При бензиновите коли чакането е много по-кратко. Като поръчвах моята в средата на октомври ми казаха "120 работни дни. Този сезон няма да й слагаш зимни гуми", а успях да я взема преди Коледа. Ако не ти мине котка път, ще дойде много преди рождения ден.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата ценова листа за Octavia е на сайта вече. Интересното е, че продължава да има цени за пакет Edition, въпреки че на мен не ми казаха, че не може да се поръчва вече.

Редактирано от blazarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.