Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тема за поръчани нови автомобили


Recommended Posts

Пфу, май ще се сменя пакета, но вече правих корекции и сменяхме договора и ми неудобно пак да звъня :(

Ще видя в какво настроение ще се събудя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.3k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    79

  • Milen Dimitrov

    59

  • Германеца

    43

  • mirizlivpor

    40

Най-много писали в темата

Пфу, май ще се сменя пакета, но вече правих корекции и сменяхме договора и ми неудобно пак да звъня :(

Ще видя в какво настроение ще се събудя :)

Давай смело, за добавките на Фабията седях 2 часа, с кой ли не говорих и не са ми сърдити :D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфу, май ще се сменя пакета, но вече правих корекции и сменяхме договора и ми неудобно пак да звъня :(

Ще видя в какво настроение ще се събудя :)

неудобно? не ти правят услуга :) а колата ще я караш, гледай си душевния мир да е наред :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата ценова листа за Octavia е на сайта вече. Интересното е, че продължава да има цени за пакет Edition, въпреки че на мен не ми казаха, че не може да се поръчва вече.

Явно имат останали бройки на склад.Иначе пише,че Edition не може да се поръчва.

 

 

Как неудобно бе колега? :) Парите си ги даваш ти,направи си колата както си искаш,до като все още можеш. :)

Редактирано от igeorgiev82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Баба Марта ми донесе синя мартеничка днес :)

 

12787981_1085868028103375_1707280015_n.j

 

Нямах време за снимки, че много бързах, даже найлоните не съм махнал още от седалките :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, хубавица. Със здраве да си я караш. Ще чакаме още снимки.

Замалко да ти се падне номер ВТ5MB :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Колата е 1.4 TSI ръчка Едишън като съм добавил малко допълнителни ектри към нея: Front Assist, подгрев на предното стъкло, MirrorLink, осветление в краката, Simply Clever пакет, Kessy, джанти Velorum, Черни фарове за мъгла, Задна чистачка, Усилен пластмасов щит под двигателя.

След празниците ще отида да сложа и алуминиеви прагове и предпазна лайсна на багажника, както и детското огледало. Отделно си взех и едни много готини подложки, които се поставят на седалката под детското столче, не се пързалят и предпазват тапицерията от надиране от столчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,

Дават ми 150 работни дни при поръчкова Октавия дизел. Това реално застраховка за ЕТ ли е или толкова да се приготвя да чакам. Не мога 6-7 месеца да чакам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята най-после дойде след почти 6 месеца чакане. Мисля да пусна отделна тема с малко инфо и снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ужас...изчетох цялата тема - то голяма мъка ще ми развалят кефа от поръчката май. Ще гоня нещо вече поръчано - там има ли проблем, казват ми 25-30 работни дни за някои готови конфигурации - пак ли след това стават с неясен статут?

 

искам нещо по-бързо, готов съм на някои компромиси ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,аз за готова си почаках месец и половина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то май фатката беше да я вземеш с излязла седмица на производство ... аз моята тъй я взех.

Пак си е чакане, ама в рамките на нормалното, лошото е че като добавиш някоя друга екстра сроковете хвръкват.

 

При излязла седмица за производство бива чакането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10х

 

Нямаха DSG дизел - кажете как се държи в града такава комбинация. Днес карах на Хюндай i40 7 степенен с двоен съединител...ок е,но за града е нервен...едно придръпва като се влача в трафика,приплъзва леко,но това само при влачене в задръстване,предишната им беше по плавна и комфортна.

 

Как е DSG+diesel в тези ситуации?

Редактирано от Guest
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10х

 

Нямаха DSG дизел - кажете как се държи в града такава комбинация. Днес карах на Хюндай i40 7 степенен с двоен съединител...ок е,но за града е нервен...едно придръпва като се влача в трафика,приплъзва леко,но това само при влачене в задръстване,предишната им беше по плавна и комфортна.

 

Как е DSG+diesel в тези ситуации?

DSG на Шкода е много плавна в градски условия и при дизела, и при бензина (поне от моя опит до момента).

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря - не мога за всяко нещо да ходя и да тествам затова питам повечко :)

Да не говорим, че нямат точно тогава комбинацията от двигател, оборудване, кутия и т.н. като ти имаш време и възможност :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята като я поръчвах имаше 3 седмици до излизането и от завода, т.е. нямах възможност за никакви промени по конфигурацията. След точно 3 месеца пристигна в София, още седмица да дойде до Пловдив и още 3-4 дена докато я взема. Калкулацията е ясна.

Явно си има някакъв дерт. Я от много поръчки ила пък просто за БГ са на заден план.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се струват плашещи сроковете, които споменавате. Явно аз съм извадил страхотен късмет - точно 2 месеца от конфигуратора до кола в гаража, или пък действително "дизел" е синоним на "дълго чакане" при Еуратек и се чака по-малко, само ако колата е бензинова.

Редактирано от FCB4Life
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Поръчах fabia 1.2 TSI в средата на април, като до момента няма информация за седмица на производство.  Надявам се да дойде по-бързо, че всяка втора нощ я сънувам тази кола. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах fabia 1.2 TSI в средата на април, като до момента няма информация за седмица на производство.  Надявам се да дойде по-бързо, че всяка втора нощ я сънувам тази кола. 

Аз за това прежалих възможността да колекционирам екстри , които не разбирам и взех налична .

Късмет и дано е по-малко чакането!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Благодаря. Колата е 1.4 TSI ръчка Едишън като съм добавил малко допълнителни ектри към нея: Front Assist, подгрев на предното стъкло, MirrorLink, осветление в краката, Simply Clever пакет, Kessy, джанти Velorum, Черни фарове за мъгла, Задна чистачка, Усилен пластмасов щит под двигателя.

След празниците ще отида да сложа и алуминиеви прагове и предпазна лайсна на багажника, както и детското огледало. Отделно си взех и едни много готини подложки, които се поставят на седалката под детското столче, не се пързалят и предпазват тапицерията от надиране от столчето.

Колега може ли да дадеш повеч инфо за подложките под детското столче?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.