Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тема за поръчани нови автомобили


Recommended Posts

Ако дръжките на тавана над вратите са като на старата Октавия, Фабия, Румсър, без Суперб, може да се поръча държач за очила който е предвиден за монтаж на фабричните отвори на винтовете за дръжката. Оригинален аксесоар за VW. В Порше бг бяха по 50 лв преди две години. Само трябва да проверите разстоянието между винтовете, че са няколко размера. Ива ги в сиво и бежово.

 

http://www.oemvag.es/en/volkswagen-golf-iv-1997-2003/28-grey-sunglass-holder.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.3k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    79

  • Milen Dimitrov

    59

  • Германеца

    43

  • mirizlivpor

    40

Най-много писали в темата

Публикувано (Редактирано)

Този малък държач за детски очила (който е фабрично в тавана) хич няма да ви липсва според мен :)

Редактирано от carrot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм доволен от нишата за очила. Вярно е малко тясна, но пък има достатъчно обем и няма никакви проблеми да се съберат каквито и да е очила ако се поставят леко под ъгъл. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм доволен от нишата за очила. Вярно е малко тясна, но пък има достатъчно обем и няма никакви проблеми да се съберат каквито и да е очила ако се поставят леко под ъгъл. 

 

Между другото и аз се чудя на коментарите за нишата за очила - моите са доста големи и въпреки това се събират без проблем.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Преди няколко дни поръчахме на приятелката ми Шкода Citigo, модификация Elegance,  с още няколко глезотийки като парктроник (първа кола и е),  City Safe Drive и други. Срокът както при останалите е 90 работни дни. От тест-драйвът останах очарован, и то при положение, че карам Ауди А6. Ще се похвалим и качим снимки при "запознанството" ни с мъника :))

 

ПС: Не съм притежавал автомобил Шкода, и се надявам на коректност и колегиалност от страна на форумните членове.

 

Поздрави!

 

Мартин Желязков

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за малката осичка!! И аз искам да взема такава за сестра ми, но още не съм я навил :)

 

Пожелавам ви да дойде бързо и да ви е безаварийна. Можеш да разчиташ на колегите от форума за коретност, като също можеш да получиш много добри съвети - има доста добре технически подготвени колеги. Добре дошъл и дано останете доволни от марката! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега и честито за поръчката.

От доста години съм по форумите и смея да кажа,че този е от най-гостоприемните с готини хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Преди няколко дни поръчахме на приятелката ми Шкода Citigo, модификация Elegance, с още няколко глезотийки като парктроник (първа кола и е), City Safe Drive и други. Срокът както при останалите е 90 работни дни. От тест-драйвът останах очарован, и то при положение, че карам Ауди А6. Ще се похвалим и качим снимки при "запознанството" ни с мъника :))

 

ПС: Не съм притежавал автомобил Шкода, и се надявам на коректност и колегиалност от страна на форумните членове.

 

Поздрави!

 

Мартин Желязков

Привет и поздрaвления зa добрия избор :) Aз съм този, който не успя дa ви вкaрa в семейството нa Fiesta-джиите и въпреки, че не успях дa си свършa рaботaтa докрaй, нaистинa се рaдвaм, че сте се спрели не нa друго, a нa Шкодa :D Ще се рaдвaм дa се видим отново, нa някоя от регулярните ни клубни срещи ;)

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колега , поздравления за избора и за включването във Форума. Добре сте дошли (ти , приятелката и Шкодичката :D ) . Пожелания за бързо отмятане на дните до доставката и ще чакаме "похвала" и снимки , когато пристигне. И както колегите казаха , ще ви очакваме на някоя от срещите на НИМ .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не знам дали тук е мястото, но искам да ви попитам дали наличието на резервна гума и крик е по default при поръчката, макар, да не съм си спомнял да съм го поръчвал изрично?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА, резервна гума и крик има за всички. Нека се чувства изобилието :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Като стана дума за аксесоари при поредното препрочитане на книжката забелязах, че в колата освен всичко друго трябва да има и комплект резервни крушки, за което аз не знаех при приемането, а като ги потърсих сега, установих, че не съм ги получил.

 

Има ли някой от форума, който да знае нещо по въпроса - дали не ги слагат от завода по принцип или просто Еуратек си ги прибират, за да ги продават после на цени между 30 и 70 лв. всяка?

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт. Така пише в книжката, но и при мен ги няма. Аз също наскоро установих този факт и даже порових около резервната гума ама ядец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен няма...но си викам,айде може да е щото съм с ксенон да няма...знам ли? Но мислите ли ,че това е болка за умиране?

При старите и мрежата за багажника беше стандарт,ама сега я няма и трябва да си я купуваш за 90 лв.А е много удобна и необходима.

Има доста "странности" при нашите коли,ама какво да се прави :)

Последното ,което ми направи впечатление е,че Рапид,който по-нисък клас от Октавия,при бензиновите варианти и на двата модела,РАПИДА ИМА КОРА НА КАПАКА НА ДВИГАТЕЛА,А ОКТАВИЯТА НЕ! И то гледах Рапид с базова моторизация 1.2 МПИ и има киче на капака.Странна работа.Супербите бензин имат,но там е ясно,те са висок клас автомобили,странното е че Октавиите нямат,а Рапидите имат. ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, болка. Изгорелите крушки не ги ли сменят по гаранция или се бъркам? Щото ако е така сигурно си ги прибират да са им под ръка :lol: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   6 месеца е гаранцията за крушките и другите бързо износващи се части (аксесоари). Аз също преди да получа Рапид-а прочетох в книжката, че следва да има комплект крушки. Когато отидох да приема колата и попитах за тях, отговорът беше, че никога не е имало комплект резервни крушки. Същата работа като комплекта за КАТ. После да си купиш, макар да ти се полага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕТ не си прибират комплектите с крушки или комплектите за КАТ, просто поръчват колите без такива.  :sorry: И това не е практика от скоро. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо бе?! Питам аз и отговор не искам! След, като го пише в описа на автомобила, трябва да го има. Или щото ги отказват от ЕТ, да не би колите да ги дават по-евтино, като приспадат от цената крушките и другия ЗИП/запасни инструменти и принадлежности/ за тези, които не знаят абревиатурата.

Шкодите в Мототехника ги сдаваха на клиента по опис до последния гаечен ключ и крушка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и ако ти предаваха колата с пълен резервоар, щеше да е незаменима емоция, ама всеки се цигани за 5 стотинки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В допълнение на написаните по-горе липсващи елементи,мен ме подразни как няма предпазни лайстни по вратите както на О2.

 

И все пак има и по-зле, чувам за Нисан и Тойота с липсващи крикове :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз вчера (03.09.2014 г.) поръчах моята Skoda Octavia Mk3 1.2 TSI Active с цвят Candy White и единствено с опцията: PKH

 

В договорът пише доставка до 90 работни дни, т.е. в началото на февруари 2015-та година :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво.Ако съдя по моята ще дойде по-рано.Моята бе поръчана на 19.06. а днес ми съобщиха,че е в София.До седмица-две предполагам,че вече ще я карам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чистито и на двама ви,на първия за поръчката,на втория ,че колата вече е в бг и скоро ще якараш.Първата червена форумна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.