Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тема за поръчани нови автомобили


Recommended Posts

Сами е свършил отлична работа, но не съвсем - само не знам защо като ценител и маняк новият собственик избяга от ТДИ клуба - сега ще му е много тихо и ще му липсва черния пишек - предполагам от Гюнтер сервиз ще му монтират в последствие нещо като black smoke generator :)

И за мен бягането от ТДИ е голяма грешка. Винаги после колата може да се надуе с МТМ например. Ама ТСИ винаги си гълта с 2-3 литра отгоре!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.3k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    79

  • Milen Dimitrov

    59

  • Германеца

    43

  • mirizlivpor

    40

Най-много писали в темата

И той много се чуди,защото ми казва,че ще се кара доста повече от моята....ама тси е последно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами ,кажи му да не бърка с ТСИ,  да си взема ТДИ, знаете ги нашите пътища, какви скорости там могат да се развиват. Особено като ще я кара повече.    ТДИ  и МТМ или нещо друго и става бонбон!!  Ще стане 250 коня ,като нищо.

Редактирано от ivand911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее стига де какво му е излагацията - като е РС да не е РС4 или РС6, че да е само бензин? Бавен е колко да е бавен - 80% от автопарка в Бг едва ли е по бърз? Другото което колегата е споменал - къде са ни пътищата - Сами, с колко караш, че 200к.с са ти малко? Който кара 300к.с са му малко, но който има 110-120 (колкото има баничарката) ще му се струва самолет. Естествено че на Междене конете никога не стигат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, колеги.


Смятам, че вече е време да представя и моята бъдеща "принцеса". От Еуратек казаха да я очакваме в начачлото на пролетта. Много чакане ще е, много нещо! B)  


Ето я и нея:


 


Шкода Октавия 3 Елеганс 1.4 TSI, 140 к.с. 7 DSG


Цвят: син спорт металик


Интериор: черен


 


Допълнително оборудване:


хром пакет


би-кеснон


LED задни светлини


Фарове за мъгла - черни


Радио CD MP3 Bolero и система Canton


Инретиорно осветление в краката на пътниците


Front Assistant


интелигентен асистент за паркиране


кожен волан за управление с управление на DSG


цветен Maxi DOT display 


избор на режим за шофиране


Алуминиеви джанти Denom 17"


пластмасов щит под двигателя


Редактирано от ppavlov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 02.09 до 13.12.2014 Еуратек. В момента чакам лизинговата компания да се натутка. Май ще вляза в 2015г. Ако пак си купувам нова кола - само налична. Нямам нерви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте, колеги.

Смятам, че вече е време да представя и моята бъдеща "принцеса". От Еуратек казаха да я очакваме в начачлото на пролетта. Много чакане ще е, много нещо! B) 

Ето я и нея:

 

Шкода Октавия 3 Елеганс 1.4 TSI, 140 к.с. 7 DSG

Цвят: син спорт металик

Интериор: черен

 

Допълнително оборудване:

хром пакет

би-кеснон

LED задни светлини

Фарове за мъгла - черни

Радио CD MP3 Bolero и система Canton

Инретиорно осветление в краката на пътниците

Front Assistant

интелигентен асистент за паркиране

кожен волан за управление с управление на DSG

цветен Maxi DOT display 

избор на режим за шофиране

Алуминиеви джанти Denom 17"

пластмасов щит под двигателя

 

Мамоооооо, чудесна!!! Страхотен избор, поздравления

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее,браво.Много готина си я конфигурирал.С ксенона,хром пакета,радара,отпред,леда отзад 17-ката,черните халогени,ще е красавица от класа.Направо бонбон.

само трябваше да е кафява.....майтап

И вътре екстрите са разкрасяващи-макси дота,болерото,осв. в краката....браво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха.... Верно само кафява трябваше да е :) само да я взема и идвам при тебе да я наконтим. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Ако пак си купувам нова кола - само налична. Нямам нерви.

 

Напълно те подкрепям и искам да попитам как така правите поръчка без да Ви се каже кога ще е готова колата.

В момента на поръчката ли се плаща капарото или когато обявят седмицата на производство? Какъв е неговият размер от стойността на автомобила защото съм сигурен, че се плаща от Вас, а не от лизинговата компания.

За RS-ките донякаде съм съгласен макар и не съвсем, но за другите според мен е недопустимо. Все пак това не са самолети, при които се чака дори 5-6 години.

Извинявам се ако се отклоних от темата, но това според мен е важно!

Редактирано от K0K0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно те подкрепям и искам да попитам как така правите поръчка без да Ви се каже кога ще е готова колата.

В момента на поръчката ли се плаща капарото или когато обявят седмицата на производство? Какъв е неговият размер от стойността на автомобила защото съм сигурен, че се плаща от Вас, а не от лизинговата компания.

За RS-ките донякаде съм съгласен макар и не съвсем, но за другите според мен е недопустимо. Все пак това не са самолети, при които се чака дори 5-6 години.

Извинявам се ако се отклоних от темата, но това според мен е важно!

K0K0, принципно в договора е упоменато, че Еуратек трябва да достави автомобила в рамките на 90 работни дни. Ако има забавяне повече от месец, имаш право да прекратиш договора и да ти бъде върнато капарото с малка лихва. Иначе то се плаща в момента на сключване на договора за доставка и размерът мъ принципно е една трета от началната вноска. 

Лично според мен е доста ясно направено, ама чакането наистина излиза много дълго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо утоворка с лизингова компания за да няма проблем с финансирането. За един и същ автомобил, на тях им направиха по-изгодна оферта от колкото на мене. Плащам капаро 1500 лв, което после ми го връщат, защото колата я плащат те. След около 2 месеца ми съобщиха 49 седмица на производство. На 13.12 в България ... и сега чакам първия работен ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плащам капаро 1500 лв, което после ми го връщат, защото колата я плащат те. 

 

За такава схема съм напълно съгласен и нямам нищо против. :)

Моите предположения бяха за 3-5 хиляди лева(без RS-ките), които ти ги затварят и чакаш кротко и послушно.

Редактирано от K0K0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 5 бона

 

Поздравявам те за жаргона от соцвремената "БОН" = 1000 "Бай Тошови левчета! :doubleup:  :cheers:  :eusa_clap:

МИНАЛО НЕЗАБРАВИМО!!!

Редактирано от K0K0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам за задача да ви представя,че Бялата стрела ще си има сестричка Черна перла.

РС тси лифтбек

графитно Джемини 18

черен пакет

червени шевове

затъмнени задни странични и задно стъкла

осветление в краката

болеро

избор на режим на шофиране

цветен макси дот

подгрев на пр.седалки

умора на водача

 

очаква се да пристигне пролетта

Заслугата да е такава колата,мога да кажа че е изцяло моя,защото мойто момче искаше Суперб бял комби Eдишън 170 тди.Уревах Суперба,че не е за него.Казах му че на него като манияк и автоценител би му подхождало много повече Октавия рс.Също успях да се преборя и със Сеат купра,на който се беше надъхал. Така,че още една надявам се клубна манекенка ще има.Дано времето излекува някои негативи и пак всички сме от отбора клуба и заедно....

Сега виждам този пост - малко със закъснение, но... Ако бъдещия собственик е този, който мисля - ще се радвам от сърце :)

Просто си представям, във времето, как ще се ъпгрейтва колата и какво чудо ще стане :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 4 месеца без 3 дни най-накрая съм с кола О3 1.4 елеганс ,бяла. Нивото на шума е прилично. Звукът от радиото е приличен. Боравенето с компа не е много интуитивно и с доста излишни функции според мен. Добре тегли мотора, но в ниските обороти под 1500 като че ли се замисля за миг в началото. На този студ бързо се затопля купето. Ергономична е. Доволен съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги и Честита Нова година !!

 

Пристигна най-накрая :-) На Йорданов ден бях до ЕТ да си я получа, и на Иванов ден в КАТ да я регистрирам.

От зареждането на Лукоил на изхода от София до момента (465 км), разхода е 6,4 по бк, въпреки студеното време и изключването на Старт - Стоп системата.

Ще опитам да прикача снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.

Ако някой може да помогне със съвет как да прикача снимки, ще е чудесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.