Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тема за поръчани нови автомобили


Recommended Posts

Една седмица преди да поръчам колата ми казаха 90 работни дни и до нова година ще дойде, аз реших да изчакам да може да е 2015 регистрацията и като я поръчах 120 дни края на март, потресох се но ще се надявам да дойде по рано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.3k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    79

  • Milen Dimitrov

    59

  • Германеца

    43

  • mirizlivpor

    40

Най-много писали в темата

Най-накрая получих инфо - планувана е за производство 49 седмица. :D  С транспорта до БГ, монтажа на алармата, праговете и калобраните, би трябвало да е готова в началото на Януари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая получих инфо - планувана е за производство 49 седмица. :D  С транспорта до БГ, монтажа на алармата, праговете и калобраните, би трябвало да е готова в началото на Януари.

Ами то като подарък от Дядо Коледа за новата година ще се получи.

Гледам доста екстри си и натоварил.Да вземат и една Снежанка към колата да добавят,че ще ходи на брилянтния металик :tongue_1:

Весело и приятно очакване ти желая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :D Дай Боже всекиму :D

Само не зная колко време ще отнеме комплектоването преди сдаването. Някой колега спомена 14 дни при дилъра между получаването от завода и предаването на клиента. Нямам опит с това, тъй като Румстъра беше наличен когато го взех...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :D Дай Боже всекиму :D

Само не зная колко време ще отнеме комплектоването преди сдаването. Някой колега спомена 14 дни при дилъра между получаването от завода и предаването на клиента. Нямам опит с това, тъй като Румстъра беше наличен когато го взех...

Ако е лизингова след 14-21 дни от пристигането ще я получиш.Ако я плащаш веднага по-бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и за седмица да ти я комплектоват, ако ги тормозиш много. Добре дошъл в 4x4 DSG клуба между другото :)

 

За екстрите дето си изброил, това с еърбеците отзад не е ли стандартно??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моята дойде четвъртък и във вторник си я взех без да ги юркам без нищо.

Една седмица преди да поръчам колата ми казаха 90 работни дни и до нова година ще дойде, аз реших да изчакам да може да е 2015 регистрацията и като я поръчах 120 дни края на март, потресох се но ще се надявам да дойде по рано.

Честито за колата, моята не сбъдната мечта 4x4 DSG, до следващата кола :D

И на мен ми бяхя казали 120 работни дни, но колата дойде доста по-бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да дойде по бързо,стандарто еърбеците са 7 моята ще има два допълнитени отзад където возя детето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен отново има промяна на производствената седмица. Този път е издърпана напред за 46-та и не би трябвало да я променят повече, тъй като според дилъра се фиксира 4 седмици преди производство. Надявам се в началото на декември да я взема. Ще се получи като подарък за рожденния ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая и при нас раздвижване за мъника - обявената седмица за производство е 45-та. Сиреч между 03.11 и 07.11 трябва да се произведе, най-късно между 17.11 и 21.11 да е при Еуратек, и до края на ноември да се похвалим с официални снимки :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен.От доста време чета мнения,идей и съм доста очарован от колегиалното и чисто човешко отношение между собствениците на тази марка автомобили. Може да се каже, че и аз съм член на голямото семейство SKODA.На 29.09.2014г преведох аванс по автомобил. Ето какво поръчах:

 

Шкода Октавия 3(комби) Елеганс 1.6TDI, 105к.с., 5М

Цвят: син спорт металик

Интериор: черен

 

Допълнително оборудване:

Затъмнени задно и задни странични стъкла

Фарове за мъгла - черни

Радио CD MP3 Bolero

Инретиорно осветление в краката на пътниците

Подгряване на предни седалки

Падаща облекалка на пътническата облегалка

Алуминиеви джанти Minoris 16"

 

Общо взето оста постно борудване на фона на вашите поръчки,за което Ви поздравявам! :eusa_clap:  Днес се чух с ЕТ и ми казаха, че седмицата на производство е ЯНУАРИ. :(

Редактирано от miro_gsx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за красавицата и леко чакане ти желая.Не слагай такива тъжни емотикони,радвай се че ще е 2015 набор :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте колеги.
Вчера реших да се обадя на ЕТ и се оказа, че има промяна в седмицата на производство на Октавията. От 49 седмица е пренесена на 2 седмица 2015... :eusa_think:

Съчувствам на колегата  miro_gsx ;) и го поздравявам за избора. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята бяла красавица днес я видях в ЕураТек София цялата опакована :) Много, много ми хареса. Направих и снимки, но не мога да ги кача...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой, ако може да ми отговори на въпроса какво значи 10% отстъпка за всички налични автомобили ambition,elegance,RS и L&K  октавия??? Налични в България или в завода  в Чехия готови? И тая отстъпка от 10% - цвета отделно си го избираш или каквото има?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно! Имаш право на избор - от това което е налично на склад в България. Моята така я избирах.  :D Доста компромиси правиш, но е добра възможност ако не ти се чака и не си много предирчив.  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки един произведен автомобили, който не е по индивидуална поръчка го водят за наличен(няма значение дали е в БГ,Чехия или пътува вече към БГ) така ми обясниха от ЕТ когато избирах моята (която още очаквам). Цветът не можеш да го поръчваш, а само да си го избираш от вече произведени автомобили(дилъра ще ти предложи какви коли са произведени и в какви цветове). Тези 10% отстъпка са на ниво оборудване(актив,амбишън,елеганс). Допълнителните екстри които си избираш, плащаш ги по ценова листа на тях нямаш отстъпка. 

 

Срока за производство е доста дълъг и чакането е направо убийствено.

Редактирано от miro_gsx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в очакване, но ще е догодина, защото от октомври лимита на Шкода е изчерпан за тази година :(

Иначе моята ще е 1.6 TDI 105 кс 7DSG комби Елеганс, цвят Син пасифик, който ще бъде променен веднага след като я взема с фолио :) , система за разпознаване на умората, Bolero, интериорно осветление в краката, избор на режим за шофиране, Front Asisstant сканиране на пространството пред автомобила с автоматични спирачки, двулицева постелка в багажника, 17" джанти Teron

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега bulaki както съм описал на същата страница, колата съм я поръчал 03.10.2014 от ЕТ ми казаха, че ще се призведе 50-та седмица.Днес ще ходя с колега(който може би ще стане и той собственик на О3) и ще разбера с моята какво се случва и ще пиша.Тайно се надявам да я взема преди коледа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.