Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кой двигател 2.0 tdi или 1.6 tdi


Valetvitor

Recommended Posts

+- 1-2% да, ама минус 10% - ХапсурТ

-0,1 до -0,2 л/100 е при мен в момента

Преди стигах до +0,5/100

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 161
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • b3lq7a

    29

  • Bondo

    15

  • Izolini

    12

  • Pijomir

    12

Най-много писали в темата

Карал съм 150ка, 184 4х4, возил съм се на 1.6 110кс. 150ката върви по-малко от БКД с ремап, но 184ката е по-бърза. А на приятел служебната 1.6 ... Както той казва, служебна и безплатна ми е, кусури няма, но определено и на мен ми направи впечатление слабата динамика и липсата на еластичност при изпреварване. При всяко задминаване се надяваш да не даде и малко газ, изпреварвания, че тогава може и да не успееш да се прибереш навреме, ако изобщо успееш да изпревариш. Ице, твоята е ДСГ 7ст и със сигурност на спортен режим винаги е в обороти и сменя доста бързо предавките, което е предпоставка за по-добра динамика от една страна, от друга заради броя на предавките и за по-нисък разход на гориво извънграда.

 

Пс. Говорих с Пепи, каза че не знае да има разлика в 90 и 105кс като механика.

От написаното единствено става ясно, че си много слаб шофьор. Повече не мога да се занимавам да отговарям на глупостите ти.

 

stefan l, както предложих вече за невярващите съм готов да се обзаложа и да се провери на място.

Редактирано от bonethugs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От написаното единствено става ясно, че си много слаб шофьор. Повече не мога да се занимавам да отговарям на глупостите ти.

 

stefan l, както предложих вече за невярващите съм готов да се обзаложа и да се провери на място.

На мен ми стана ясно, че си комплексиран от избора си и искаше тука да го оправдаеш пред себе си, препрочитайки си писанията. Като си тръгнал да се обзалагаш искаш ли да ми покажеш колко слаб шофьор съм и колко много върви тва твоето 1.6, с която кола си харесаш от аватара ми?

 

Преди да се обзалагаш попитай жена си...

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

O3 2.0 CR tdi върви много повече от 2.0PD

Има ПД 8кл и ПД 16кл. БКДто е 16кл и с чип и в добро здраве е по-пъргава. Вероятно и твоето ТСИ ще падне ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво харчи повече 1.6 от 2.0 масло, антифриз, шоколад, или нещо друго? Защото определено не е и нафта.

 

Тези стойности може и да минават на раздумката пред блока, тук обаче повечето сме карали коли и знаем кое колко харчи.

 

120 по магистралата и под 4 само ако си качен на автовоза, колега.

 

Няма и да видиш, защото колегите послъгват доста.

хареса ми
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко да прекратя споровете - от шкода България пускат ли често промоции, че ако изпусна тази до 23.07, до края на годината да получа колата, т.е. най-късно септември да мога да поеъчам. По-нагоре се спомена за пловдивския панаир, който е септември. Дали ще има промоции тогава или да се стягам и да поръчвам до седмица-две?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кво се втелявате в тоз разход не знам.. Аз чисто нов Супърб съм го зарязал и си седи в гаража само.Не ми прави кеф да карам кола.

А мотора ми харчи повече от колата.Ама много важно.Кой го интересува това? Душата ти лети с мотора ей :crazy:

Винаги си пръв на светофарите и винаги си в настроение.Мога да пресека Варна в час пик за около 15-20 минути.Страхотия. Отделно на всеки две излизания почти винаги се прибирам с нов женски телефонен номер :tooth:

П.П

На туй последното Самуил ме научи :doubleup:

Редактирано от mishoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха! Щом такава "стока" търсиш - мотора явно е точно попадение! Мерси ще кажа аз на тези "жени", които с един мотор може да им вземеш телефонния номер! И те, милите, стават за нещо, ама...да не казвам за какво, хахаха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми стана ясно, че си комплексиран от избора си и искаше тука да го оправдаеш пред себе си, препрочитайки си писанията. Като си тръгнал да се обзалагаш искаш ли да ми покажеш колко слаб шофьор съм и колко много върви тва твоето 1.6, с която кола си харесаш от аватара ми?

 

Преди да се обзалагаш попитай жена си...

 

Типично по бай Ганьовски като нямаш доводи се започва с личните нападки.

Намери ми един пост, в който хваля 1.6 тди. Намери ми един пост, в който съм казал, че 1.6 е по-добрия избор. Няма такъв. Единственото, което правя е да развенчавам тъпотиите, които ти пишеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.