Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Влизаш в паркинга на ИКЕА, излизаш отгоре и тръгваш надясно. Друг вариант е да заобиколиш мола.

ikea.png
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сега ставам вие вече сте там?! аз ли не схванах нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица на НИМ ще има ваг сбирка, така че трябва да се организираме малко по-рано, да има къде да спрем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам към 13:30 да почнем да се събираме, за да си заемем нашето ъгълче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам към 13:30 да почнем да се събираме, за да си заемем нашето ъгълче.

 

Ще им оставим и на тях едно ъгълче. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се класирам, може да доведа и ivchocho. Дали ще се намери кой да му разкости кората на вратата на Фобията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги свалям лесно корите, ама се чупят щипките в повечето случаи. В неделя няма откъде да се купят... Имам гедоре с накраиници за тая работа. Мога да го взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те Доктора и Психо ги свалят с поглед!

А той ще я подкара и без кора, въпроса е да разберем къде е драмата със стъклото - най-вероятно счупен водач, ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е топло може и да оцелеят щипките , но ако е занитена ще продължи да си кара без стъкло , че на поляната ток няма :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е топло може и да оцелеят щипките , но ако е занитена ще продължи да си кара без стъкло , че на поляната ток няма :sorry:

Мога да донеса винтоверт, да я разнитите!   :tongue_1:  :beach_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ремонтче на полянка, много съм надъхан. пък и малък секач и чук мисля че ще намеря, спомням си че имах някъде... ако не ще подостря една голяма отверка и пак ще стане ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.