Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Може и аз да се класирам, само да уточните часа, за инструменти и аз си возя няколко броя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако успея да се класирам, мога да донеса дрелка post-9963-0-27572000-1455653618_thumb.jpg - няква подобна.
Е га не разкостим една Фобия  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше , с чук секач и други подръчни инструменти не става ;)

хмм, казано от теб , ме кара да се замисля, трябва да го видя. Ще видим, Дианчето може пък да носи в Октавииката точно това което трябва в най - неочаквания момент, все пак аз съм си парченце тенекиджия ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабиа-та има ли метална "тава" зад кората?

В неделя сменях микре-то на шофьорската врата,почти елементарна работа.Но аз нямам тази "тава".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабиа-та има ли метална "тава" зад кората?

Има. Може да е с нитове, може и да е с болтчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще съм си тук тази неделя, така че съм на линия.

И аз. Да не ме забравиш за клубни лайстни за рег. табели :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма Жоре. Днес колегата PRR ми даде нови бройки, че при мен всички се изчерпаха. В багажника са ми :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като гледах онези хубави снимки от предишната среща, ще се опитам тази Неделя и аз да дойда и да се представя. Освен това дължа почерпка на колегата mtz (Марто) който ми направи голяма услуга :hi: :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като гледах онези хубави снимки от предишната среща, ще се опитам тази Неделя и аз да дойда и да се представя. Освен това дължа почерпка на колегата mtz (Марто) който ми направи голяма услуга :hi: :cheers:

Винаги бих помогнал с каквото мога!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли аз пак ще доведа "новия" колега и той е мераклия за лайстни, а аз искам нови стикери.

И ако МОЯ МЪЖ (подчертавам моя) не ми смени габаритната крушка (защото ми обеща), ловя някой от вас да ми покаже как се сменя - днес на косъм за фиш  :angry:  Имам всички останали крушки в багажника, но не и габаритните не знам защо!! всъщност знам, разчитам че си имам мъж които разбира поне от това, но уви Обущара си ходи Бос, че и моята работа такава.

Днес за малко да ми напишат фиш, чак на буркани ме спряха на Цариградско шосе в 7,50. А за смях на хората преди два  дена моя мъж ми залепи лепенка ! МЛАД ШОФЬОР  :tongue_2:  да ме пази от по луди от мен. Благодарение на това ми се размина фиш, те ми се смяха полиците. Ма аз полудех ,защото знаех че не ми работи габарита, Бях помолила милия МЪЖ  да ми купи и да я смени, на отсвири ме той както винаги и пусто нали Жена не знам каква е крушката, та чакам милото да я смени... е дочаках си. Като стигнах на работа и му се развиках и сега ми купил 2. Едната да я сложи и 1 резервна  :wacko_2: ама не я ли сложи утре, някой да ми покаже как се сменя и без да ми се смеете  :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идвай, Диди. Ще смениме крушката, ще нахокаме и мъжО ти :)

За лайстни и стикери - от всичко има по много. Ще накичиме когото и както трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 преди два  дена моя мъж ми залепи лепенка ! МЛАД ШОФЬОР  :tongue_2:  да ме пази от по луди от мен. Благодарение на това ми се размина фиш,

Не може да се отрече че човека е взел мерки отрано. Ти си полудяла, ама човека за 2 минути работа те е спасил от фиш :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре май(!) няма да съм на бачкане, тъй че ще се радвам да се видим ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз съм пас , щото в бокса непредвидено и пропускам

 

В Felicia - та има бензин да стигне до горе и да се върне, ако искаш ела до Стрелбище и я вземи. Само недей да я дрифтиш по завойте, че съединителя е много зле и ще започне да умира. Уговорил съм и Влади да дойде

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.