Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

С Влади се разбрахме 13:45 да дойде, да ме вземе. На Данчо му звъннах и не вдигна, така че ни очаквайте тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1.

 

Ако вали така - икеа има доста голям широк и покрит паркинг, който 100% няма да е пълен?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венци, може, таман може да си намеря някое кьоше да си регулирам фаровете най-накрая.

А... точно така, Ице. Аз мога да помогна с това, до болка ми е позната материята... Иначе... там се сещам само за широк, покрит, и горе-долу пуст паркинг, ако вали дъжд като сега...

 

Иво (белята) идвай с Октавията, да я “строшим“ за 2 минути.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1.

 

Ако вали така - икеа има доста голям широк и покрит паркинг, който 100% няма да е пълен?

 

Поздрави

Днес беше на 110% пълен, дори и по алеите. В т.ч. и външния паркинг.

:eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блаа... Стига бе. Явно и хората се чудят къде да отидат, да се скрият от дъжда...

 

Отпада, значи.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 2 с и Митко ще дойде ние ще се класираме в 13:30 

И си имам габарит  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А... точно така, Ице. Аз мога да помогна с това, до болка ми е позната материята... Иначе... там се сещам само за широк, покрит, и горе-долу пуст паркинг, ако вали дъжд като сега...

 

Иво (белята) идвай с Октавията, да я “строшим“ за 2 минути.

 

Поздрави

С нея ще дойда! Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер. Аз след 30 мин идвам.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си тръгнах с голяма усмивка от днешната среща, след като си изпросих возене в една специална кола, за което благодаря отново  :hi:. Запознах се с доста хора, макар и не с всички за което се извинявам, но малко се бях шашнал. Задължително ще дойда пак! 

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер беше - скоро, като пусне Марто снимките, ще се посмеем пак :D

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дойдох почти към края, но видях как Борето почти направи бартер - супърба за фабия :tongue_1: :crazy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За бартер не знам, ама двамата с Венци ще трябва да си делнат парите за нови амортисьори на Рагумобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лош Ицо, лош... :)

Нищо му няма на Рагу-мобила, като нов си е, пък и ако му имаше нещо, Рагуто, ъъъ, собственикът му, да е изревал досега ;)

 

Освен това, сега може гордо да казва, че кара голяма кола !

По-скоро, ще трябва да черпи :)

 

П.С. Чакам си "хмела", дето ми го обеща в една тема, дето вече я няма ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакайте, само да пусне Марто снимките, ще се види, че Фабиянката си е голяма кола :D Просто й липсва багажникът - иначе е страхотна!

 

Ние сме доволни от работното добиче, което е същото - супер е колата ;)

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще черпи той, колата вече вози далеч по-меко - половината съдържание на амортисьорите остана на асфалта пред НИМ  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въй, Боре, старост-нерадост, зло да те забрави. Нищо, на следващия НИМ ще съм подготвен, тамън като лекарство против пот под мишничкитИ :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, ти ако си стар, ние "с гайдите" какво да кажем :)

То, за деменцията има много други причини, не е задължително да е от старост ;)

А, за мишничкИти, видя че има лек - просто се обличаш /е..си, нещо много интимно взе да става/...

Впрочем, Фобията наистина е учудващо комфортна, дори за дебели хора - единствено от лявата страна е неудобно /като в Дефендер, в него си залепен за вратата/. Дори и седалките са удобни.

 

Следващия път ако дадеш, ще пробвам да я паркирам 2-3 пъти. Ако и оцелее страничното стъкло, наистина ще я призная за по-голяма от Голф 3 и 4 ! Защото, иначе си е ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да се натоварим и ние с Иво IDA отзад и тогава да видим дали е голяма Фобията и колко й носи окачването  :fiu: 
Пак изтървах и пак ме е яд, ама ..... :sorry:  Радвам се, че  случихте на хубаво време и че сте изкарали добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудна работа, само на мен ли не са ми удобни седалките й. А за паркирането - няма грижи. Само да не се учудиш на дисплея на Колумбуса като видиш да се подава VW Сироко като включиш парктроника ;)

 

@Logrus: Ааааааайде нема нужда! Венци и Боре са предостатъчни

Редактирано от iavkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.