Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Чудна работа, само на мен ли не са ми удобни седалките й. .........

 

хАпвай повечко и ще ти станат по-мекички. :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чавдаре, брат - нямате шанс !

С Венци установихме, че зад нас остава половин неразтворена педя - демек около 10 сантиметра.

При твоята дължина/височина и при Ивчовата ширина, ще трябва да преместим задната седалка някъде /най-добре извън колата/...

 

Явка, има малки коли с ужасни седалки и такива с добри, твоята определено е от вторите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хАпвай повечко и ще ти станат по-мекички. :tongue_1:

 

Ахахахах!!! Етооо!!! Това е решението!!! :D То... той няма никакъв "дунапрен" - всичко, дори и меко, го ръчка в кокалите :D

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм казал никъде, че са твърди. Просто не са удобни. Боре, ше те пусна до морето примерно да идеш с нея (ако имаш нерви :tongue_1: ) и после ше кажеш пак дали са ти удобни седалките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм казал никъде, че са твърди. Просто не са удобни. .......

 

Ще трябва да се кача следващият път и лично да се убедя. С теб сме на едни кг.

Ако искаш, качи се в моята О1, но за там няма някой да е казал, че са му удобни седалките .... :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз ще се постарая да дойда пак, пък и ми трябва нов скикер, че първия така го лепнах на криво...в стил 'пияния майстор' :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се постарая да дойда пак, пък и ми трябва нов скикер, че първия така го лепнах на криво...в стил 'пияния майстор' :blush:

И аз съм на линия ... моо ти го лепне шибан професионалист :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дойда!

И аз съм на линия ... моо ти го лепне шибан професионалист :D

Да ми туриш един и на мен от зад  :crazy:

Имам предвид светлоотразителен стикер на задното стъкло, да няма неразбрали...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледам да дойда около 14:30-15:00 - ще се забавя, че доктора да приключи със слагането отзад, че току виж подкара наред  :tongue_1: 
mtz щеше ми се да те видя...по-точно ти да видиш нещо  :) post-9963-0-68078300-1456946316_thumb.jpgpost-9963-0-30523000-1456946333_thumb.jpg

Редактирано от Logrus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова помолих Гената, че като си лепя протектори на телефона си купувам по 2  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Чехословакия ли, Саше ?!?

То, това да не е концерт по желание ?

Ако е така, да заявя и аз:

Докарайте някой Сюпърб 280 к.с. !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако успея да се класирам - искам нова задна лепенка, моята се оказа без буква Л и сега седи Шкода К уб :). Не че и така не бях освиркана от коли Шкоди не форумни за поздрав, ама мен ме дразни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Чехословакия ли, Саше ?!?

То, това да не е концерт по желание ?

Ако е така, да заявя и аз:

Докарайте някой Сюпърб 280 к.с. !

Да боре, домъчняло ми е за чехословашките бегачки. Заявявай и ти, ако дойде дойде. Аз съм се возил и при теб, става за возене, но докато включи 2 ра, аз вече съм на финала със 120ката :) To e нещо като с моя колега от компютърната поддръжка. дизеларката му BMW е перфектна за дърпане на ударена 120ка, но ако е в кондиция , няма шанс ;)

 

Аз ако успея да се класирам - искам нова задна лепенка, моята се оказа без буква Л и сега седи Шкода К уб :). Не че и така не бях освиркана от коли Шкоди не форумни за поздрав, ама мен ме дразни.

Е тя твоята се познава от далече, простено ти е да си нямаш "L" но все мисля, че ако се появите с октавииката, някой ще поправи грешката :P

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше ма моята си е уникална, два дена съм си направо туристическа забележителност  :banana_dancing_2:  няма да казвам какви съм ги творила, че тука има приятели на мойто Маж и лошо после.  :rolleyes:  Аз малко добро дете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледам да дойда около 14:30-15:00 - ще се забавя, че доктора да приключи със слагането отзад, че току виж подкара наред  :tongue_1: 

mtz щеше ми се да те видя...по-точно ти да видиш нещо  :) attachicon.gifIMG_20160302_211408.jpgattachicon.gifIMG_20160302_211419.jpg

Момко, вземи ми се обади и мини днес- утре за торбата с части, понеже трябва да разистя помещението максимално бързо (ще правя един салон там) :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момко, вземи ми се обади и мини днес- утре за торбата с части, понеже трябва да разистя помещението максимално бързо (ще правя един салон там) :doubleup:

Иво, може да се окаже че и аз ще пропусна НИМ (пак), но обещавам да ти звънна през седмицата и да се разберем - ще го нагласим да мина покрай Вас - хем да не влачиш, хем на мен ще ми е по-удобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докарайте някоя 120ка, за да има с кого да си правим ластици, иначе само аз да бия всеки път не е интересно.

130-ка може ли, ама някой следващ път след като ми регулират карбовете, че ще бъде резил да ме биеш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.