Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За ракиите, салатите, мезетата, манджите и барбекюто


Recommended Posts

  • 4 седмици по-късно...
  • Отговори 602
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Green_Witch

    76

  • biser.or

    71

  • VALDO

    71

  • РусенскоВарено

    57

Най-много писали в темата

Лудогорски сач - 3 вида месо+ 7 зеленчука + 3 сирена+червено или бяло/изстудено/ вино. :mrgreen:

post-2096-13845332369_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми лесно е:

1. Сач купен от панаира на киселото мляко в Разград./ с друг не става/ :mrgreen:

2. Месата се мариноват със соев сос , зехтин и подправки за барбекю

3. Зеленчуците се посоляват и мариноват с Унисос и зехтин

4. Сача се подгрява предварително във фурната с малко масло

5. Слагат се месата в следния порядък- телешко, свинско и накрая пилешко ,като се запържват до готовност. На пилешкото му трябва най-малко време,затова се слага последно.

6. Изважда се месото в йенска тенджера и процедурата се повтаря със зеленчуците, но трябва да останат леко хрупкави защото след това търпят допълнителна топлинна обработка

7. Връща се месото в сача и се разбърква със зеленчуците и подправки-черен пипер, балканска ръсеница и др по вкус.

8. Смъква се от огъня и се добавят сирената като отгоре се настъргва кашкавала.

9. Аз го ям с червено вино, но всеки може да пробва с каквото му се пие.

 

Да ви е сладко!

 

smile027

 

п п Преди да се направи сача ,докато е загрят се правят и пърленки по желание, които се мажат отгоре с масълце и чесънче :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ето една идея от мен за здравословна съботна закуска, след петъчна кръчма...

Всичко е пържено, високо калорично (все пак говорим за изтощен организъм :mrgreen: )

По желание може да се добави и пържена чушка, дава страхотен вкус и аромат!

Наздраве! smile159post-7032-138453325083_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем обикновено

Печена скумрия на скара, гарнитура от варени картофи с копър и чесън.

 

smile159

post-4842-138453326073_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, какъв скрит талант сме имали в групата ?! =D>

 

Жоро, да вземем те назначим на длъжност гл.готвач на пловдивските шкодаджии smile152

...на щат !

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Жоро, да вземем те назначим на длъжност гл.готвач на пловдивските шкодаджии smile152

...на щат !

smile159

Може, може...

Много обичам да се въртя около скарата, само матреал да има. Що не дойде на събора да видиш? :D

С тая скумрия такъв пушилек се вдигна, че умирисах цялата махала :lol:

 

Поздрави smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

120 броя smile049

024663620.jpg?r=0

 

С "много мъка" ги преборихме форумно 4-ма души на 3 вечери. И с доволно количество бира :D

024663646.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

120 броя smile049

С "много мъка" ги преборихме форумно 4-ма души на 3 вечери. И с доволно количество бира :D

Отличници! х 10 шишчета на човек на вечер.... Яка скара с истинска жар! Браво на вас! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като един от участниците в горепосоченото унищожаване на 120те шиша (впрочем сега ми хрумва, че числото на шишовете е култово за Шкода форума и особено за Сашко smile091 ) мога само да кажа, че това се превръща в нещо като традиция за мен, Александър и Добри (skoda120l1980) от тазгодишния събор насам и предлагам на следващия събор освен надпиване с бира да има и надяждане с шишове. Гарантирам жестока конкуренция smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като един от участниците в горепосоченото унищожаване на 120те шиша (впрочем сега ми хрумва, че числото на шишовете е култово за Шкода форума и особено за Сашко smile091 )....

То, ако е така, в Пв. имаме 1000МВ :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

накрая ще се появи някой с 1203 и ще трябва да пращате шишчета по еконт smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...
Аха, отличници те..

 

Направо - национални състезатели !

smile091

120 броя smile049

Отличници! х 10 шишчета на човек на вечер.... Яка скара с истинска жар! Браво на вас!

Много добре си постъпил Александърчо.

То, ако е така, в Пв. имаме 1000МВ :lol:

smile091 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

накрая ще се появи някой с 1203 и ще трябва да пращате шишчета по еконт smile091

Еее, Борето изтрепа рибата...- Не, шишчетата с тази цифра/модел/. За по- висока не се сещам

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и предлагам на следващия събор освен надпиване с бира да има и надяждане с шишове. Гарантирам жестока конкуренция smile001

Аз с тия 15 шиша дето изядох smile049 на събор 2011 съм си направо за медал smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и предлагам на следващия събор освен надпиване с бира да има и надяждане с шишове. Гарантирам жестока конкуренция smile001

Аз с тия 15 шиша дето изядох smile049 на събор 2011 съм си направо за медал smile091

 

Тебе няма да те допускаме до състезание, че няма да остане за нас. Ти само ше ги приготвяш шишовете, че в това те бива smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.