Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За ракиите, салатите, мезетата, манджите и барбекюто


Recommended Posts

А, Ице, без бланширане са ми по-вкусни :smt032.

 

Ей, Мичурин, smile004 пепел ти на езика :mrgreen:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 602
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Green_Witch

    76

  • biser.or

    71

  • VALDO

    71

  • РусенскоВарено

    57

Най-много писали в темата

ЧРЕВОУГОДНИЦИ ! smile150 Между всичките , goga , видях двойник ...Затова като се поварят 3 мин пусни магданоз за проверка ! Нали знаеш как !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кипърски сандвич.(без майтап,истински)

Тия гадове са ранат стабилно с мръвка като гледам. smile092

kipar.JPG

Майко мила,що си ме родила.Това кой ще го изяде. smile092

2733.jpg

шишчета....некви

2734.jpg

И още..

2735.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, и аз видях около 16 до 18 двойника :mrgreen:.
Само внимавай като ги хапнеш да не вземеш да виждаш феи, троли, Шумахер на живо и ти да се превърнеш в летящия Честмир, който се надбягва с Карлсон (който живее на покрива). Щото има и такива гъби из родния балкан. Даже знам, че младежи си правят организирани яденета, (наречени незнайно защо TRIP-ове) smile091 smile091 smile091 smile092

П.С. Дай на кучето да олоче водата след варенето. Ако има двойник - така му било писано на животинчето. То и без това е старичко и тъкмо ще му свършат земните мъки. (Като опитите от твоя страна да го къпеш). Ако започне да скимти доволно и да се върти в кръг и да подскача весело ида те близва приятелски с озъбена физиономия тип "кучешка усмивка" - яж смело.

http://vbox7.com/play:dcbaf411

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже знам, че младежи си правят организирани яденета, (наречени незнайно защо TRIP-ове) smile091

 

Боби, аз съм чувал, че не са само младежи. Имало и разни типове в определено напреднала възраст, поне така говорят злите езици smile048 smile091 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Бисере,това че не си забравил това което беше обещал от доста време, ме кара да ти напиша една МНОГО голяма червена точка!

:smt017 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е!как е, как е? шегувайки се ви питам.Втасва ли? а трушийката, винцето ракийката? Я издайте сега кой слага зеле и трушийка, кой каква технология ползва и т.н.. Аз лично слагам зеленце и трушийка в ПВЦ бидони на терасата и без чаша винце не излизам да ги претакам.А трушийката ми стана вече и си похапвам

 

mod edti pow: Ей шегобиеца, тема от 30 страници по въпроса за еденьето, пиеньето и мезеньето не я ли видя, та за неколко киселяка нова пускаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туршията е готова ,зелето след 10 дни вероятно ,но е в мазето.Вино съм поръчал от Ямбол и е от "Алжирка" и Унгарка".

А ти зелето на открит балкон ли го държиш ?

При студ ,може и да замръзне и тогава няма да можеш да си вадиш ,та какво ще правиш тогава ,антифриз ли ще му сипваш ? smile001 smile091 smile091 smile056

 

/Това е ШЕГА с антифриза,да не вземе някой да го направи !/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е ШЕГА с антифриза,да не вземе някой да го направи !

Това с пиенето на антифриз го правих преди около 20 години от една 100S.

Надувах маркуча под задната седалка, за да издухам антифриза навън...

И таман като го пуснах да си поема силно дъх, това като се върна назад и му ударих един голям гълток ](*,) .

После чаках да умра, ма не стана...

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туршията е готова ,зелето след 10 дни вероятно ,но е в мазето.Вино съм поръчал от Ямбол и е от "Алжирка" и Унгарка".

А ти зелето на открит балкон ли го държиш ?

При студ ,може и да замръзне и тогава няма да можеш да си вадиш ,та какво ще правиш тогава ,антифриз ли ще му сипваш ? smile001 smile091 smile091 smile056

 

/Това е ШЕГА с антифриза,да не вземе някой да го направи !/

ами че то какво и на кой му пука smile092 .кат замръзне замръзне.ще бъркам в леда, пък после ще си имам оправдание за по една чашка питие в повече да се стопля от студа.

Иначе- Да !!! на терасата го държа,но не ме притеснява студа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв студ бе!!

Моята туршийка в бидончето се скапа вече! ](*,)

От високите температури за ноември зелето омекна все едно е март месец!

А с такъв мерак я направих! Сложих към зелето малко карфиол, пипер "Сиврия", зелени доматчета, моркови, целина, краставички.

..... и е кисела, кисела - направо ми изтръпват зъбите! :mrgreen:

От 20г. се занимавам с тези киселяци, такова чудо като таз година не е било! smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв студ бе!!

Е такъв че сутринта на 02.12 чегъртах леда от стъклата,а ти ми одиш по къси гащи из Пловдив. smile004

 

Аз от турший нищо не разбирам,глеам че жената е бутала у едни трилитрови бурканье зеле,зелени домати,моркови,карфьол и разни други боклучаци.Оня ден я опитвах.

Добра е, ма много ракия оди покрай таз туршия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв студ бе!!

Е такъв че сутринта на 02.12 чегъртах леда от стъклата,а ти ми одиш по къси гащи из Пловдив. smile004

Ми, ода! Яд ли те е? Там, покрай Дунава се е студено! Ше ви изядат Влашките вълци през зимата!

И не се бъзикай, щото съм ядосан! smile096

 

:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е такъв че сутринта на 02.12 чегъртах леда от стъклата,а ти ми одиш по къси гащи из Пловдив. smile004

Ми, ода! Яд ли те е? Там, покрай Дунава се е студено! Ше ви изядат Влашките вълци през зимата!

И не се бъзикай, щото съм ядосан! smile096

 

Ти пък що се ядосваш? за зелето ли?жената повечко сърмички да прави и то ще свърши smile168

пп: моето и то ще омекне smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък що се ядосваш? за зелето ли?жената повечко сърмички да прави и то ще свърши smile168

пп: моето и то ще омекне smile096

То това за манджите е друго! Цели зелки и само зелки! Викат му Кисело зеле! :mrgreen:

И то втаса! А обикновено си ставаше около Коледа.

Тази вечер правихме сармички. Екстра са!

Аз говоря за ТУРШИЯта! Правиш ли разлика? :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile168

=D>

 

И моята изглежда така, ама зелето не ще да рупа. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Хайде малко UP на темата! Това е за тази вечер. В последно време хич не ми остава време да снимам. Дори на първата снимка ясно се вижда, че пиУето не е допечено - снимала съм го във фурната. Още се пече. :)

 

021751212.jpg

 

021751213.jpg

 

Иначе, за последната седмица у нас младежите се радваха на печена риба във фолио с лимон, пушени ребра с кисело зеле, мляко с ориз (запечено на фурна) и т.н...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде малко UP на темата! Това е за тази вечер. В последно време хич не ми остава време да снимам. Дори на първата снимка ясно се вижда, че пиУето не е допечено - снимала съм го във фурната. Още се пече. :)

Иначе, за последната седмица у нас младежите се радваха на печена риба във фолио с лимон, пушени ребра с кисело зеле, мляко с ориз (запечено на фурна) и т.н...

Ей тоз младеж много го глезиш,сигурно заслужава!

Поздрави го от мене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.