Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За ракиите, салатите, мезетата, манджите и барбекюто


Recommended Posts

Ми да запазвам маса направо,а? smile092

 

Ми не се чуди ,ами запазвай! На 20 на обяд съм в гаража на Дянко ,за малък ремонт на Елишка и подготовка , а вечерта съм Ваш . С Мартин вече се чухме и вечерта се заформя.. :mrgreen: smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 602
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Green_Witch

    76

  • biser.or

    71

  • VALDO

    71

  • РусенскоВарено

    57

Най-много писали в темата

И аз брах краствици, прави като пръчки, по 1,40 килото, ша им се не види и краставичоците. Тоше, Цецко, благородно ви завиждам. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм за завиждане,имам майстори в къщи,жената и децата са на село,с две думи:

"шибана работа" smile011

Докато майсторите работят,стоя на лаптопа и забелязах, че напоследък нещо форума е в криза.

Засичам много колеги в други авто форуми,което не говори добре за нашия!

Лично мнение!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А твърдяха на запад,че тез краставици били фалшиви,ама като ги опитаха друга песен запяха! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз брах краствици, прави като пръчки, по 1,40 килото, ша им се не види и краставичоците. Тоше, Цецко, благородно ви завиждам. smile027

Ицо ,от тия криви краставици ,става ли права салата ? :lol: smile004 :smt004 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сичко става, Тоше, само едно не може - да я обелиш, без да се скъса!!! :mrgreen: smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Агнето беше от мен,майсторлъка от мойте хора! smile027post-2781-138453248779_thumb.jpgpost-2781-138453248784_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малиииииииииии, Coverdale, хич не ти е зле май! Къде го унищожихте тва хайванче?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Хайде, дойде и моя ред за зимнините:

5 плика печени чушки,

5 нарязани тиквички за готвене,

3 плика печени тиквички на скара (за тиквички с млЕчице зимЪска),

6 плика зелен боб.

 

Освен това във фризера могат да се намерят няколко плика с коприва за супичка, много подправки и един забравен плик с телешко на дъното... smile004

 

Сутринта наготвих двойна порция шоколадов сладкиш, а преди малко хапнахме и вкусна баница...

 

Нямам сили да ви снимам всичко. Просто да си знаете как се прави в ден, в който се отчетохме и с една срещичка на НИМ. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще ви покава как го правим у Пловдивъ

post-1571-138453251684_thumb.jpg

post-1571-138453251695_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм... доста време се чудех какво да е... Взех малко телешко, нарязах го тънко, набих го, наПих го с червено вино, подсладих го с малко доматен концентрат, зехтин и мед + подправки, а след това барабар с марината го метнах върху хартия за печене на скарата.

 

После в йенско стъкло (за да съм сигурна, че няма да е сухо и твърдо) заедно с цялото съдържание на хартията и малко вода го доопекох. През това време сварих ориз, който после подправих с малко черен пипер.

 

Резултата:

 

020690807.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> =D> =D> - хартията нали не отиде в йената и тя? smile001

 

Е, я стига! Че съм руса - руса съм, ама чак пък толкова... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някои колеги магнитофони събират, други БГ филми търсят, колежки изпити взимат, подове оправят, ;) а ние три дена бяхме подложени на черна ангария: :mrgreen:

 

Най-онеправдания работник:

020890941.jpg

 

Служителката с протекции и преференции: :D

020890940.jpg

 

Едрия и безмилостен земевладелец: :D

020890943.jpg

 

Качествен контрол и дегустация: :D

020890949.jpg

 

 

Останалите снимки от гроздобера - тук

 

Кучетата ме изненадаха - гроздето им харесва, но не посягат да ядат от касетките. Даже хвърлих една чепка на земята - не, само подушиха и не отхапаха. Единствено ако са зрънца, тогава омитат всичко. Че като седнахме с Ирина и Рени - сума нещо им изронихме на хайваните - да са сити, щастливи и захаросани.

 

Тъста е сварил 250 литра ракиийка в мое отсъствие, като и измерили градусите - 54 !!! Ще се разрежда с дестилирана водица, лека полека, докъм 45, иначе ще се изпогорим. Има още едно необрано лозе с бяло грозде, та не се знае още колко литра огнен и искрящ еликсир ще изкараме. Виненото грозде като го изронихме и намачкахме и му боцнахме захаромера - 25 захарност показа - и тази година виното ще е уникално. Другата и по-другата седмица брането и винено-ракиения екшън продължават.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.