Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ОФИЦИАЛНО - Шкода Октавия 3


skodaman

Recommended Posts

  • Отговори 682
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • shaft

    53

  • VALDO

    52

  • stivi797

    43

  • Milen Dimitrov

    39

Най-много писали в темата

Днес и аз имах възможност да я поразгледам. С една идея е по-голяма. На някой от елементите са спестили материал примерно дръжката за повдигане на седалката.

На мене най-много ми хареса хитрото решение в багажника - едни пластмаски дето са с котежки лепки и фиксират багаж. Такива задължително трябва и аз да си намеря. Номера им е 5E5.867.574.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстериорът на колата е скучен до безобразие, а самия автомобил е рядко безличен. Вътре е пълна скръб - ръчна спирачка от преди 20 години, евтини материали, неудобен волан. Кожата при Elegance е твърда и евтина, а седалките са неудобни. Возията също е зле - никакъв напредък през последните 15 години. Общо взето, става за такси или за служебна. Ако трябва да избирам между Октавия или Киа Сийд, най-вероятно ще избера втората - много по-интересен дизайн, по-качествени материали вътре и много по-модерна като визия / екстериор и интериор /. Иначе, поне според мен най-доброто решение е някой немски премиум second hand за парите, които струва новата Октавия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстериорът на колата е скучен до безобразие, а самия автомобил е рядко безличен. Вътре е пълна скръб - ръчна спирачка от преди 20 години, евтини материали, неудобен волан. Кожата при Elegance е твърда и евтина, а седалките са неудобни. Возията също е зле - никакъв напредък през последните 15 години. Общо взето, става за такси или за служебна. Ако трябва да избирам между Октавия или Киа Сийд, най-вероятно ще избера втората - много по-интересен дизайн, по-качествени материали вътре и много по-модерна като визия / екстериор и интериор /. Иначе, поне според мен най-доброто решение е някой немски премиум second hand за парите, които струва новата Октавия.

 

Всичко е въпрос на вкус разбира се. Все пак щом Киа ти харесва повече, тогава явно си объркал форума колега smile001 . Та точно затова им харесват най много на хората колите от VW групацията (не на всички де ), защото не приличат на всички други и ги познаваш от далеч smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък и нали трябва да се има предвид, че говорим за най-евтината марка на VAG. Не може да бъде или дори да изглежда по-скъпо от Джета, еле па от ГоУф. Но както каза колегата - въпрос на вкус. На мен външно ми хареса, като возия също ми хареса, а 1,2 TSI е икономичен самоУет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък и нали трябва да се има предвид, че говорим за най-евтината марка на VAG. Не може да бъде или дори да изглежда по-скъпо от Джета, еле па от ГоУф. Но както каза колегата - въпрос на вкус. На мен външно ми хареса, като возия също ми хареса, а 1,2 TSI е икономичен самоУет.
Абе "ефтина",ама ПЕЧЕЛИ СРЕЩУ ПАСАТ 7,в последния брой на Автобилд s_flag
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък и нали трябва да се има предвид, че говорим за най-евтината марка на VAG. Не може да бъде или дори да изглежда по-скъпо от Джета, еле па от ГоУф. Но както каза колегата - въпрос на вкус. На мен външно ми хареса, като возия също ми хареса, а 1,2 TSI е икономичен самоУет.
Абе "ефтина",ама ПЕЧЕЛИ СРЕЩУ ПАСАТ 7,в последния брой на Автобилд s_flag

Пасата не трябли да се сравнява със Супърба? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе,те кога са билии наясно!Най-обичат да сравняват комбайна със супер спортен автомобил.

Интересно е следното : "Все пак чехите ще предлагат регулиращо се окачване,което обещава повече комфорт..."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

Интересно е следното : "Все пак чехите ще предлагат регулиращо се окачване,което обещава повече комфорт..."

 

Напълно е възможно, в по - евтината си марка VW smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо, добавката на бронята ли имаш предвид? Мен ме кефи. smile048

Ми за к`во ти е в Бургас тая добавка? То тука рядко вали сняг!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо, добавката на бронята ли имаш предвид? Мен ме кефи. smile048

 

За мацките има предвид колегата мисля... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо, добавката на бронята ли имаш предвид? Мен ме кефи. smile048

 

За мацките има предвид колегата мисля... :)

Ще им омекват кокалчетата от тоя спойлер, не коленете smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самуил е минавал от там и е залепил две добавки!

 

P.S.>>Венелине,за дясната говориш, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще им омекват кокалчетата от тоя спойлер, не коленете smile091

 

Тъкмо де, по- лесно да приклякат. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:o:o Еееееее не е чесно така :x . Аз като я поръчвах си взех спортно окачване ама не и цялия спортен пакет. Не ми предложиха тази русата екстра smile021 smile021
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,с лявата ги лепихме добавките.Накарах я да ги държи надупена докато стегне малко силикона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо, добавката на бронята ли имаш предвид? Мен ме кефи. smile048

И мене ме кефи, след първия сняг догодина ще видя къде има паднала такава да си взема и аз :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сравнителен тест на Autobild, Октавия 3 Комби с 1,8 TSI, отнася Mercedes C-клас T-модел s_flag

 

Mercedes-C-Klasse-Skoda-Octavia-729x486-6381bf0e1203d429.jpg

 

Със своята практичност и добра цена, чешката ежедневка се нрави на германските тестери.

 

Mercedes-C-Klasse-Skoda-Octavia-729x486-bebaa56b6712b3a2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как няма да го отнесе, Шкодата е по-бърза и по-икономична и по-бързо ускорява. И разликата в цената 12000 евро. Шкодата е и 200 кг по-лека. Тя отнесе и Пасата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.