Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 3 vRS


bubaru

Recommended Posts

Без да ти правя четки, стрелата изглежда много по стегнато. Това от клипа е ужасно. С тия джанти изглежда като каручка, а цветово е просто трагедия.

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 666
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    178

  • bubaru

    63

  • BlackPearl

    32

  • werz

    30

Най-много писали в темата

Циганска е общо взето.

То като започнем от цвета ,минем през джантите и веждите.

Задния грил ми харесва ,както и черното между фаровете отзад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

    Грозно, грозно, грозно! Бегачка, прати им снимки на "бялата стрела" на тия, да се научат как се прави външен дизайн. Пфууууу. Иначе на "Милотек" самочувстието им е голямо, но е явно, че е без покритие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Милотек винаги им е бил главно кичозен тунинга.Както и на СтилАуто.Но рядко имат и добри попадения с някои детайли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срам не срам, но това и аз го направих преди няколко дена - София-Пловдив, което включва към 15ина км градско в София докато изляза от града, среден разход 5.8 на 100 по компютър при скорост от 100-120кмч без да е включен автопилота

Редактирано от Alpinjuga
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, ако си карал със закотвен темпомат на 80 през цялото време е възможно... :) Евала за търпението да караш 120км така ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе каквото и да се лъжем,бензиновата гори 8 извън града като я караш,а дизеловата под 6 при идентични условия.

Минимум 2 ,средно около 3 литра на сто е разликата между дизела и бензина.За  Октавия 3 рс говоря,каквато е и темата.

Което на база на дизеловата,която може да гори 4.5 си е почти още половината за бензиновата, на това с което се задоволява дизеловата.

Пробвали сме ги в различни условия една след друга и бавно и бързо.При бавно каране със 100км.на темпомат по магистралата,около 90 км./карахме бавно за да се наспи малката докато стигнем за където сме тръгнали/.Дизела гори 4.3,бензина 6.6.При 140 работата е 5.7 към 8 за бенДзина.

Не говорете легенди,бензиновата рс-ка под 6.5 не може да се свали извън града.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не говорете легенди,бензиновата рс-ка под 6.5 не може да се свали извън града.

 

Е, аз не лъжа, но пък и няма как да докажа, щото не направих снимка тогава, а не смятам да го правя пак само заради спорта :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bega4kata, имаш предвид по борд компютър, нали ? Цифрите изглеждат адекватни, даже ми се струват за дизела оптимистични :) Евала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни ни докараха нова РС-ка за шоурума в Бургас- комби ТДИ. Дойде с новия волан.

 

post-1102-0-92851700-1406745238_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не говорете легенди,бензиновата рс-ка под 6.5 не може да се свали извън града.

Ще свали брадъре,ама ти много бавно я разработваш!!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни ни докараха нова РС-ка за шоурума в Бургас- комби ТДИ. Дойде с новия волан.

Аз на този волан не му разбирам смисъла!Като е скосен отдолу поне да беше и с по-малък диаметър!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде стига с тези данни от борд ком. за разхода. Ставате смешни... Имаме офизиален протокол от Автотрейд, че данните не са точни. 4 служебни пасата , никой не гори колкото на книжката и на борд, голям скандал със счетоводсвото и собственниците... 

И това да караш RS TSI с 80км/ч... Не знам кои от вас си е взел такава кола за да му е икономична. Това е автомобил за каране и емоции. Поздравявам всеки собственик с добрият избор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на този волан не му разбирам смисъла!Като е скосен отдолу поне да беше и с по-малък диаметър!

Що пък да е по-малък, идеален си е диаметъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bega4kata, имаш предвид по борд компютър, нали ? Цифрите изглеждат адекватни, даже ми се струват за дизела оптимистични :) Евала.

Еми по борд бе.Да не мислиш,че ще се занимавам да засичам пък и по колонка сега.Не е толкова важно дали 200-300-500грама лъже.Важното е че стрелката добре си пада :lol:

Тази вечер се прибираме с Жената с двете коли.Тръгваме от Младост,до вкъщи.10км градско и 10 извън.Караме един зад друг,вечер е,има няколко светофара,но няма задръстване.Карам бавно след жената,спираме в къщи,гледам и разхода 3,4.А моя 7. SDI vs TSI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мислете  толкова за този скапан разход. Това скъсява живота. :D  Разхода е болна тема. Всичко е относително и въпрос на психология. Познавам хора, които имат достатъчно пари, но карат максимално икономична кола, въпреки че изминават по 5-6000 км годишно. Тук сме се събрали фенове на коли, а не роби на сметките. Иначе си вземете колело...по-полезно е дори.

Една кола ако не харчи, значи не върви. Колкото - толкова....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мислете  толкова за този скапан разход. Това скъсява живота. :D  Разхода е болна тема. Всичко е относително и въпрос на психология. Познавам хора, които имат достатъчно пари, но карат максимално икономична кола, въпреки че изминават по 5-6000 км годишно. Тук сме се събрали фенове на коли, а не роби на сметките. Иначе си вземете колело...по-полезно е дори.

Една кола ако не харчи, значи не върви. Колкото - толкова....

:doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що пък да е по-малък, идеален си е диаметъра.

На 308-цата диаметъра на волана е идеалстандарт! :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм съгласен с bubaru - една кола харчи колкото и сипеш :) не са най-важни стотинките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.