Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Фабията на Ivo_Dinkov беше забелязана в паркинга на Мола на Стамболийски. Преди това Ники Любомиров ме издебна на Дондуков. Ники, отнесе си една дългосвиреща, докато разбера, че си ти, тотално бях изключил, че се придвижваш с Бавареца. Да не се сърдиш.  :tongue_1:  :sorry:

 

Видях по брадата как богославяш :):o  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Сутринта карах пред черна РС О3 на Цариградско - хеч със Софийска регистрация. Човекът си караше бавно и сякаш не реагира на клубните стикери по мойта :) Някой?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гогата беше освиркан сутринта на Евлоги Георгиев  :hello:

Мда, излови ме докат разхождах песа  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явката беше изловен днес да минава по бул. Вардар към 15.30 от "Пушещия във Фабията" :D

 

Изобщо не съм те отразил, Гена, иначе да, днес доста сновах из тоя вилает.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20-тина мин. на Сливница сив Пасат със стикер на Шкода клуб България на задния прозорец :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20-тина мин. на Сливница сив Пасат със стикер на Шкода клуб България на задния прозорец :D

Този и аз съм го виждал - ако не се лъжа Б5 комби :)То и аз още се чудя дали да не лепна стикер на Тойотата на жена ми. Има такива

 

Между другото няколко седмици по-късно видях Киа Карнавал със стикер на VW club:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този и аз съм го виждал - ако не се лъжа Б5 комби :)

Да, същия. Странното е, че му свирнах а той не реагира  :wacko_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е Ники - Cloverdale.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ми свирна днес към 9,00 ч. на ул.Любляна?

Зяпах на другата страна и не го видях, но в огледалото ми заприлича на shaft?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20-тина мин. на Сливница сив Пасат със стикер на Шкода клуб България на задния прозорец :D

 

Този и аз съм го виждал - ако не се лъжа Б5 комби :)То и аз още се чудя дали да не лепна стикер на Тойотата на жена ми. Има такива

 

Между другото няколко седмици по-късно видях Киа Карнавал със стикер на VW club:)

Това е моя Пасат,в момента шурата го кара,та затова не ви отразява.

Тия дни ще лепна стикер и на Тойотата,та като видите бяла РАВ4 с клубен стикер,да не се чудите.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стикеросана червена Фабия на Вапцаров. А форсинга беше заради кретена в дясно, който беше с 30см поне в/у маркировката  :moto:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ми свирна днес към 9,00 ч. на ул.Любляна?

Зяпах на другата страна и не го видях, но в огледалото ми заприлича на shaft?

Тоочно аз... късно те видях и малко късно свирнах... пътувах за към село.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23-ти се засякохме между пл. Македония и Руски паметник. Поздравихме се

 

klz1419489107z.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой от Варна преди малко беше спрял сребриста Octavia B0248HM пред Rapongi?

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червена Октавия комби със стикери и СО регистрация - днес около 3 след обед при "35" в Студентски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз! :-)

:hello: Бях спрял стотина метра по-нататък по алеята, че домочадието искаше да храним лебедите. Та бях пешак, минавайки пред заведението, за това не се обадих. А и се разделяхте с познати видях.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее.. щеше да ми е приятно - наистина . Пък и щяхме да изчакаме обяда на лебедите и да изпием по един чай.

 

Поздрав и от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелена О1 с врачански номер и клубна лайсна излезе откъм бизнес парка по околовръстното към 12 часа днес :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелена О1 с врачански номер и клубна лайсна излезе откъм бизнес парка по околовръстното към 12 часа днес :)

 

Това ще да съм аз :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.