Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Днес май Верц беше в мойта работа. Синя РС2 с черни BBS-ки и стикеросан заден джам, СА9183... ако не ме лъже паметта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освирках Сива О1 комбии преди половин час, включваше се на Цариградско, ако не се лъжа колегата Thunderbolt :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам  :P

:hello: Разминахме се (пеша) на входа - тъкмо излезе от Fabia-та. Бяхме спрели от двете страни на един бус. Не бях сигурен просто, че си ти и за това нищо не казах.

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес  в Младост 1, на паркинга зад хотел Метрополитан ме подмина синя О3 комби - Павка, признай си, ти ли беше? ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По кое време? Днес се качих сутринта към 8 от Цариградско към Младост (то минава край хотела) по Малинов. След това към 18:00 по обратния път от Малинов се качих на Цариградско :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, беше към 21:00, но не на Малинов, а нас паркинга при високите блокове зад хотела, вътре в самата Младост. Явно има и поне още един син буркановоз :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 мин., на отбивката за летището, от мен беше освиркана, осветена и даже май малко ошашавена бяла клубна Фабиа :P Много красив този мъник, ей. Ще трябва да се купува един такъв за жената (пък може от време на време и аз да му се покефя)

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой колега ме поздрави днес в 17,10 на бул.Македония?

Беше се дегизирал с BMW ...... 

:hello:

 

Аз, аз, аз. В момента се движа с това :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освирках Сива О1 комбии преди половин час, включваше се на Цариградско, ако не се лъжа колегата Thunderbolt :)

 

беше отразен, присветнах с фарове... и след това висях 20 мин в задръстването :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синя пазарджишка фабия със стикер на задния прозорец  :eusa_think: Беше освиркана и поздравена от двуколесно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес сутринта, малко след 7ч, се озовах след Цецо75 :)

 

post-11404-0-95837100-1417022734.jpg

 

Поприсветнах 1-2 пъти, но бях с неШкода и не бях много настоятелен :D

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MasterOne дали не мина вчера сутринта около 10 и нещо, пеша пред завод Витоша на ул.Черни връх ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.11 (Четвъртък) към 12,30ч  пътувайки по пътя София - Варна , около Български извор гледам в огледалото как ме застигна една червена красавица ... и естествено бързо ме задмина :sorry: Веднага познах колегата Иван BlueSoulReaver (аварийки , клаксони - както си трябва :P ) След това намаляйки на камерата на Шел-а на Микре , видях същата Убавица спряла и се отбих за една кратка срещичка :D/ Колата и в движение изглежда супер , забелязва се отдалеч !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес мернах бяла клубна фабиика на летището в гриин центъра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера следобяд освирках една черна О2 с клубни лайстни на Любляна - правеше обратен завой пред магазина за авточасти /при енигмата/ - мисля, че там я срещам често тази кола, но не познавам кой е колегата.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера следобяд освирках една черна О2 с клубни лайстни на Любляна - правеше обратен завой пред магазина за авточасти /при енигмата/ - мисля, че там я срещам често тази кола, но не познавам кой е колегата.

 

Поздрави

И аз съм я виждал тази О2. Мисля, че там нощува.

Не съм установявал контакт със собственика й, но и той не реагира на моите клубни лайсни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи може някой да я е купил просто и да си стоят :) Вчера ме изгледа учуден.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно на завоя домува тази О2. И аз съм се чудил, като вижда собствения си стикер и стикера на друга кола защо все изглежда учуден, ама нейсе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабията на Ivo_Dinkov беше забелязана в паркинга на Мола на Стамболийски. Преди това Ники Любомиров ме издебна на Дондуков. Ники, отнесе си една дългосвиреща, докато разбера, че си ти, тотално бях изключил, че се придвижваш с Бавареца. Да не се сърдиш.  :tongue_1:  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Сега минах покрай паркирана на ул. Нишава черна Ф1 с Габровска регистрация и Briskoda стикер на задното стъкло!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.