Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Тази сутрин май мярнах колегата Златев в синя О2 на светофара Горубляне /Околовръстно. Да признава, ако е бил той:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Пуф-Паф,май ме бъркаш,щото и аз те видях докато правех левия завой към Горубляне,ама фамилията ми е Иванов,а не Златев!

Колегата Златев е от Варна! :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера, около 17:30 на Симеоновско, преди хотел Брод, в посока околовръстното засяках тъмен Superb комби с клубна лайстна на задния номер. Нямах време за реакция, че се оглеждах да изляза от една квартална пресечка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, съвсем случайно се поздравихме с един човек, ако чете форума - същата Октавия, като моята на цвят, но по-високо ниво на оборудване. 17-ките й стояха като слънце! Тези широки гуми - простооо... УХА! Още ми пищят ушите - много е яка колата!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега със сребриста О1 (май беше РС) СА 64**** и клубни лайсни беше освирен на ОколоМръсното над Овча купел преди около час - не го знам кой е ама май го стреснах малко :-) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не стреснах ... много ... колегата с червената стикеросана Фабия на Симеоновско в задръстването  :moto:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не стреснах ... много ... колегата с червената стикеросана Фабия на Симеоновско в задръстването  :moto:

Не се е стреснал колегата, то когато стои на място в задръстването, човек често го дава релакс :cheers:

 

Малко по-късно тъмно сива (или с подобен цвят) О2 СА8хххКН със същия стикер на задното стъкло зави от околовръста към "България" и се запромъква в нечовешкото задръстване. Не знам кой е колегата, а и не посмях да поздравявам по какъвто и да е начин, че бях зад него и нямаше да разбере изобщо поздрава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Пуф-Паф,май ме бъркаш,щото и аз те видях докато правех левия завой към Горубляне,ама фамилията ми е Иванов,а не Златев!

Колегата Златев е от Варна! :)

Поздрави!

Ауу извинявам се, объркал съм се :) Ама цветът на Октавията ти е много свеж. Аз минавам оттам всяка сутрин, завивам в посока Кино Арена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко дали не видях колегата impress_me на Г. М. Димитров?! :eusa_think:  Спускаше се от Симеоновско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много тъмно кафяв.  Супер як цвят е!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес по обяд (12 часа) на Цариградско около Дъ Мол колегата stefan I беше освиркан леко. Поне колата беше неговата, много лесно се познава по РС-овия :P  дифузьор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тамън седнах да пиша.... Видях те, като намалявахме в посока МакЕдоналд, но не съм чул нищо, щото синеца беше надул музиката :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С черен супърб комби ли си kokarosta?

Много тъмно кафяв, да... shaft е отговорил вече  :) Когато не е мит (какъвто беше последните 2-3 месеца), както и на не много светло може да бъде сбъркан с черен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.08 следобед между Кранево и Златни пясъци встрани от пътя беше спрял колегата Христо с предишната кола на Самуил. Тази Октавия дори и встрани от пътя не може да остане незабелязана. А Христо беше слязъл и съзерцаваше морето. В последния момент сякаш ме зърна, но аз бях зает да навивам геврека на Елишка и дори не можах да свирна,щото клаксона отказа да се подчинява и още не съм го разхвърлял да му вържа кабелите.  :D

Да, да аз бях :). Бях спрял там защото по това време финишираше една регата (Кор Кароли) на марината в Златни и исках да видя на къде се движат лодките, а и да направя някоя друга снимка, от там гледката е много добра. За съжаление ние не участвахме, но имам много познати от другите екипажи после слязох да ги видя. Спрях на марината до едни два Лексуса, но ме изгониха щото били спрени там за реклама на основния спонсор на регатата :D. Извинявай, че съм пропуснал поста ти добре, че повдигна въпроса сега на срещата. Иначе да в последния момент те мернах, вече като минаваше дори не можах да махна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко дали не видях колегата impress_me на Г. М. Димитров?! :eusa_think:  Спускаше се от Симеоновско.

Възможно е! Редовен маршрут ми е това :)

Поздрави :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стикеросана, сребриста Fabia комби СА 8037 XX (или подобни цифри). Преди малко на светофара на софийски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че въпросната Фабия е само С 8037 ... и снощи бе изловена на паркинга на м. Бриколаж в Люлин :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че въпросната Фабия е само С 8037 ... и снощи бе изловена на паркинга на м. Бриколаж в Люлин :sorry:

Не, СА си беше баш, ама немАх толкова памет да запомня. Вътре имаше бая народ. Не посмях и да подсвирна, че точно по него време, точно там не знам как щеше да се изтълкува. :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сива О1 комби с клубни лайсни ми направи път на Околовръстното в отбивката за Симеоновско шосе.

След това освирках и поздравих  :PDT_Armataz_07: стикеросана октавия в цвят сахара по Йерусалим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сива О1 комби с клубни лайсни ми направи път на Околовръстното в отбивката за Симеоновско шосе.

Не ти ли е студено вече Пепи, че още си с мотора !?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не :) Пък и едно е да стигам за 25мин до работа, друго за 1 час ... и нагоре  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.