Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Днес към 11:40 - 11:45 последователно видях Жоро (legaltk) на бул. Овча Купел и в последствие Марто (martien) на Възкресение и Мушанов. Ама и двамата спите и блеете, та не ме виждате (тука очаквам включване от Чавдар, Марто или Боре ;) )

Редактирано от iavkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... (тука очаквам включване от Чавдар, Марто или Боре ;) )

Абе просиш си го, ама немааа  :D

 

Вече два дни поред засичам в наше село бяла Фабия 1 седан със стикер - СА65..... Кой е селския ми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 11:40 - 11:45 последователно видях Жоро (legaltk) на бул. Овча Купел и в последствие Марто (martien) на Възкресение и Мушанов. Ама и двамата спите и блеете, та не ме виждате (тука очаквам включване от Чавдар, Марто или Боре ;) )

Явно доста съм спял, въобще не съм те видял :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30.04 към 17.20 ч. засякох клубна октавия 2 комби СА9939 по ботев преди централна гара, даже му помахах на колегата. Да си каже кой е  :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 11:40 - 11:45 последователно видях Жоро (legaltk) на бул. Овча Купел и в последствие Марто (martien) на Възкресение и Мушанов. Ама и двамата спите и блеете, та не ме виждате (тука очаквам включване от Чавдар, Марто или Боре ;) )

Виноват.

През цялото време имах усещането, че някой ме наблюдава ....... :cute:

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виноват.

През цялото време имах усещането, че някой ме наблюдава ....... :cute:

:hello:

Хахаха... Веднага ти казвам, че сигурно са Те... Това беше много добро! :D

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък, с какво съм се провинил...?!?

 

------>

 

Явка, то е ясно, че нИщЪ да мЪ отлъчватИ

Майтапа настрана - нещо съм го закършил НЕздравословно, и умирам от яд, като немога да дойда...

А, колкото до Съби - не си казал, не съм ти връчил ключовете, знаеш!

Само незнам, дали шофьорската седалка има толкова голям ход напред...

 

 

:tongue_1: :tongue_1: :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавиа Скаут с лайсни на номерата беше забелязана на подбалканския път в посока Бургас около 16ч. днес! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата с бяла О1, който ми даде път да завия на ляво по "Кл.Охридски" от паркинга на НСА?

П.П. Днес, към 15:10

Редактирано от stefan l
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо75, що се пулиш така на бул. България :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Izolini, днес ме освирка и мен на България. Първия момент се зачудих , ама като видях затъмнените фарова и ми стана ясно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Izolini, днес ме освирка и мен на България. Първия момент се зачудих , ама като видях затъмнените фарова и ми стана ясно :)

Видях аз, че в първия момент се спече  :sorry:

Все си мислех, че с тази решетка и емблема съм лесно разпознаваем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди половин час, пред президентсвото сигнализирах на колега с О1 СА0019**, с лайсна на задния номер :) Да си признава кой беше :P

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си без бой, сигурен бях, че на тези фарове в огледалото не им чиста работата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, от кога чакам да я видя на живо тая кола, а то така да стане, че на момента, не разбрах, че нея гледам :D

Айде ела на някой НИМ, че да й се порадваме на спокойствие :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не съм се припознал, Жоро (legaltk) беше, незабелязано от него, омахан (от позицията на пешак  :hello:) в 16:40ч минавайки по бул.Вардар, до паркчето  :flag_skoda:  

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавията на ZloQQ беше забелязана днес на улица Дебър баш до нас :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мацката джитка с нея. Там е детската на малката мадама :) Батко и е в 36-о, а иначе се подвизаваме в момента на Родопски извор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет да не би да съм бил аз :D
Около мен имаше няколко ОК1 и май чух нещо, огледах се ама не видях клубни колеги. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.