Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

А да, бежовата Октавия комби. Май и стикер ми се привидя, но се отклонявах към Арената и късно направих връзката, за поздрав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъмно синя О1 3440, днес надвечер по Тракия, посока София, спускането от Ихтиман с две колела отзад - да си признава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъмно синя О1 3440, днес надвечер по Тракия, посока София, спускането от Ихтиман с две колела отзад - да си признава

 

2 мнения над теб точно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъмно синя О1 3440, днес надвечер по Тракия, посока София, спускането от Ихтиман с две колела отзад - да си признава

Признавам си :hello:  О1 със смолянската регистрация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта към 8:10 на Данаил Николаев в посока Сточна гара карах зад червена Фабия 1 комби, Старозагорски номер, със стикер на задното стъкло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-безцеремонно бях освиркан:

 

803757_fr.jpg

 

 

Хахха :)

 

Той Мони (BlackSpot) и мен ме освирка миналата седмица на Данаил Николаев .... ама забравих да пиша  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-безцеремонно бях освиркан:

 

803757_fr.jpg

 

Привет колега, май наистина те стреснах - сори :D

А иначе поздравления за Октавийката - кърти с липчето, фаровете и джантоците... Огледах я доста. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси и твоята е лъскарка ;)  След прехода от бизнес, център Сердика (Гешов и Гюешево) до румънското посолство за час и трийсет минути бях зациклил доволно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега, май наистина те стреснах - сори :D

А иначе поздравления за Октавийката - кърти с липчето, фаровете и джантоците... Огледах я доста. Поздрави!

Прощавайте за въпроса, но на вас двамата ли се пречках аз тази вечер точно в зоната на снимката :tongue_1: :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прощавайте за въпроса, но на вас двамата ли се пречках аз тази вечер точно в зоната на снимката :tongue_1: :dance:

Не съм те видял Иво, след като се изкефих че видях колегата, преди светофара се бяха ударили и внимавах за престрояването. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, не ме пусна даже да те предредя, зад теб карах, иначе бях в ляво- вЕрно не си ме видял :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта към 8:10 на Данаил Николаев в посока Сточна гара карах зад червена Фабия 1 комби, Старозагорски номер, със стикер на задното стъкло.

Аз , бях , тъкмо отивах към магазина на Сточна гара .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз , бях , тъкмо отивах към магазина на Сточна гара .

Предположих, като видях колко и с какво  ;) беше пълно комбито. Няколко светофара бях зад теб, но не посмях да свирна в задръстването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта свирнах на колега с черна Октавия 1 с клубна лайстна на номера... Беше спрял на кръстовището на Народно Хоро и Буземска. Кой ще се издаде? Номер не запомних изобщо...

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR беше изловен от мен и Пепино на Орлов Мост с мАторЯ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 19:00ч. ме поздрави сива О2 фейс на Борис III - ти.  :rolleyes:  Май доста бързаше, та ми се наложи да върна един зъб надолу за да го настигна и да отговоря на поздрава.  :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес вечерта, към 19 - 19:15 ч., на ОколоМръстното, след кръговото на Драгалевци, посоко Бъкстон, Супърб 2 коНби 8611 ?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR беше изловен от мен и Пепино на Орлов Мост с мАторЯ

Той па ви махнА ! Ама и ти с тоя куфар отгоре и без знамето си труден за разпознаване. Добре, че поне лайсната на предния номер я имаше ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Metodiew, профилактика на EGR-а правя  :banger_2:

Редактирано от ruark
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми как си правите профилактика. Наскоро и PRR така си направи профилактика на актуатора. Утре , напът за събора, да взема и аз да си направя профилактика на Мap сензора, пък туко виж започнал да предава данни :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.