Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

А кой колега се поздравихме на Овча Купел, Обиколна? Много много много яка О1 РС.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой колега се поздравихме на Овча Купел, Обиколна? Много много много яка О1 РС.

 

Поздрави

Много яка чак...има какво да се желае още.Поздрави и твоята хваща окото ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе уиееее ми се една октавия сива с номер СА 5421 РС на Арсеналски на светофара, много добра...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18:00 се поздравихме с Борето и Бирената кола на Унивесиада! :banger_2:

чиърс :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що колегата точен стрелец беше освиркан в задръстването на Възкресение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, верно бях там :D Не съм разбрал, ама хич, за което се извинявам :D

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко, Morpheus беше изловен отново, в Мусагеница :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на Каблешков се засякохме със siromaha, a днес на Любляна IDA не ме отрази нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес една черна Октавия комби, беше забелязана пред Мото Пфое Младост  :plate_rulez:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес една черна Октавия комби, беше забелязана пред Мото Пфое Младост  :plate_rulez:

 

Като я видя, защо не се отби за по кафенце  :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес една черна Октавия комби, беше забелязана пред Мото Пфое Младост  :plate_rulez:

Тя там си трупа прах всеки ден  :fiu:

Днес около 14:00 се разминахме с Бобеца в Симеоново, ама май не отрази клаксониращия немски ЗаЗ  :nea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко, Morpheus беше изловен отново, в Мусагеница :)

 

Поздрави!

 

Много наблюдателен, бях се зачел и бавно отреагирах. Красавица е твоята. Моята кога ще отиде на изчукване и боя не е ясно, че още си нося раните от градушката.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на Каблешков се засякохме със siromaha, a днес на Любляна IDA не ме отрази нещо

 

Не съм разбрал даже. Апропо преди няколко дни те засяках на Бъкстон пред Фантастико около 20.00 в посока Бояна в Никол. :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм разбрал даже. Апропо преди няколко дни те засяках на Бъкстон пред Фантастико около 20.00 в посока Бояна в Никол. :fiu:

 

Абе не ми е ясно как една камара хора (legaltk, ID A, lubomirov1985, martien, shaft, nelasms) и още кой знае колко народ сте ми във вилаета, даже квартални, дето се вика, пък ви засичам само на НИМ (и то не всички) - не е толко голяма Софията...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много наблюдателен, бях се зачел и бавно отреагирах. Красавица е твоята. Моята кога ще отиде на изчукване и боя не е ясно, че още си нося раните от градушката.

Поздрави!

Благодаря ти  :PDT_Armataz_07:  Между другото, в рамките на една седмица те засичам два пъти и въобще не забелязах следи от градушката, та си мислех, че си я оправил. Просто цвета ти ги абсорбира тези неща уникално добре и колата ми се видя супер лъскарка и в двата пъти. С други думи, не го мисли въобще, а пък като й дойде реда за изчукване, съвсем ще блесне  :flag_skoda:

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не ми е ясно как една камара хора (legaltk, ID A, lubomirov1985, martien, shaft, nelasms) и още кой знае колко народ сте ми във вилаета, даже квартални, дето се вика, пък ви засичам само на НИМ (и то не всички) - не е толко голяма Софията...

Като ни поканиш в "кварталната кръчма" за ЧРД и всички ще сме там, искаш ли да се обзаложим? :tongue_2:

Сега сериозно - Иво, Любомиров и аз имаме пресечна точка на ул.Любляна /живея между ЦНИКА и 66-то у-ще/, а с Марто и Венци се засичам по локалното на бул.Ц.Б. III-ти /там ми е офиса/ - има много адм.сгради и районната администрация на вилаета. Няма да ни видиш около някоя кръчма, когато сме с МПС-та.

:come_to_me:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес засякох две форумни - една масленозелена Фабия  2 със черни джанти - стикер и страхотна визия , изпреварена  в прохода преди Саранци около 16 ч. , после оная бързата Октавия на Сами бившата си светнахме с аварийките и се стараех да не изоставам от темпото и от Григориево - та чак до Долни Богоров - нямам все още стикер , все още съм с RIP MADCAP на задния прозорец - в памет на моя приятел Краси от Хасково !!! Та оглеждам се за стикерчета навсякъде !!!  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..., после оная бързата Октавия на Сами бившата си светнахме с аварийките и се стараех да не изоставам от темпото и от Григориево - та чак до Долни Богоров .....  :banger_2:

Това по-скоро трябва да е бил Жоро, AKA siromaha. И аз се обърках по същия начин, когато го видях да влиза предния ден на паркинга в Копривщица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво Динков преди малко се спускаше по Бистришко с Фабията. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на естакадата от летището към Младост поздравих колега с клубен комби супърб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска ”всичкото” шкодаджии спи...

 

Данчо с бързата фабия беше освиркан, че и омахан, когато правеше десен завой на симеоновско днес към 13:30, ама никаква реакция.

 

Преди 30 мин пък колега със сива О2 ”цомби” фейслифт се спускаше от околовръстното при ИКЕА, посока КАТ, но не реагира на сервиране...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.