Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Сутринта освирках Маджо и Евгени на прибиране в бокса. А след обяд разминах Малкия, Гената и Гогата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сива О1 комби, СМ регистрация, беше освиркана от двуколесен хулиган тая сутрин :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаша с беладжииското Йети в14 на ул. Странджа, зона Б18 май.

Бил си е в къщи за "сиеста"  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаша с беладжииското Йети в14 на ул. Странджа, зона Б18 май.

Да, аз бях. Странджа не я знам по име иначе ми е в района :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сива О1 комби, СМ регистрация, беше освиркана от двуколесен хулиган тая сутрин :)

Признавам си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера около 20:00 мисля ,че засякох Ники (Sharpshooter) на бул.Гешов , но бях от другата страна и не съм много сигурен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно е възможно, особено ако "заподозряния" се е движел в посока Южния Парк :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И днес пак :)

:PDT_Armataz_07: маршрутът ни с теб е горе - долу еднакъв, аз съм до 7-ми км., ти малко след това. Но ти с моторът с по-маневрен. Хубав и спорен ден на всички !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта карах зад фабия 1 с номер СА 6799 и клубен стикер на задното стъкло по Симеоновско, но колегата май не разбра много ранобудния ми енергичен светлинно-звуков поздрав. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата B L A D E беше забелязан пред DYNACORD Дружба. Бързо се движи това комби! :)  :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата B L A D E беше забелязан пред DYNACORD Дружба. Бързо се движи това комби! :)  :flag_skoda:

Там работя признавам, а ти къде беше или не си сигнализирал ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз освирках нечия съпруга днес около 18:30 на Ситняковско шосе, след Бастилият посока Подуене, със зелена О2. Ако някой си я разпознае да ѝ се извини от мое име :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там работя признавам, а ти къде беше или не си сигнализирал ;)

Аз се подвизавам в 15та сграда, дегизиран с една баничарка Форд :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се подвизавам в 15та сграда, дегизиран с една баничарка Форд :D

:D Ако имаш време към 09:30 на миризливото за по кафе, или на рибките :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Павката се засякохме в задръстването на Черни връх :hello:

Да, добре че ме видя :) Май беше зает да цъкаш по телефоните

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Да, звънна ми телефона а апарата отказваше да приеме та затова се бях опулил така.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес дали не освирих Пепи (aka PRR) на светофара на Симеоновско и Г.М. Димитров около 9 часа?! Видях само каската с клубен стикер, и то в гръб...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.