Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Пепи трябва да е бил- аз бях на "Г.М.Димитров" и "Драган Цанков", но към 15'00 часа.

Пък и едното е истински мАтор, червен и го управлява елегантен и избръснат водач, а другото е "бръснарски стол", син и го управлява не особенно избръснат, 130 килограмов тъмен балкански субект...

Иначе, два пъти ме освириха днес, но така и не разбрах кои, пък и защо - проклетите Шкоди, бяха навсякъде!!!

Веднъж на "Евлоги и Христо Георгиеви" и веднъж на "Драган Цанков", при КАТ.

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес дали не освирих Пепи (aka PRR) на светофара на Симеоновско и Г.М. Димитров около 9 часа?! Видях само каската с клубен стикер, и то в гръб...

Признавам си. Странно, че се огледах, но не разбрах откъде ме засече :)

 

@Боре, това с бръсненето важи само понеделника. Останалите дни е много вероятно и червения мотор да го язди небръснат тип ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си. Странно, че се огледах, но не разбрах откъде ме засече :)

...

Точно зад теб. Подмина ме и спря докато се опитваше да минеш покрай возилото пред мен. :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли отличителни белези? Стикери, лайсни? Обикновено ги виждам, но в твоя случай ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8:35ч черна Фабия 1 комби преди фейс-а, на Жолио-Кюри беше спряла на аварийки със стикер на заден десен малак прозорец. :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

           Днес, в 12'55 ч., на бул."Витоша", № 85, Пепи PRR беше "омахан" :hello: от дебел пешеходец, стоящ до син "бръснарски стол" Ямаха, но явно не забеляза :nea: 

След което, чинно се подреди в лявата лента, зави по бул."Пенчо Славейков", и отпраши към бул."България" :moto:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, не съм те видял ;( Следващия път ще гледам по-внимателно като минавам от там  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 12 без 10 Данчо (Impress_me) беше изловен на Г.М. Димитров при Софавто (но бях пешеходец), а към 20:00 на естакадата за летището задминах черна Фабия 1 със стикер на задното стъкло СВ 0027 АС. Кой е колегата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 



а към 20:00 на естакадата за летището задминах черна Фабия 1 със стикер на задното стъкло СВ 0027 АС. Кой е колегата?


И аз съм го засичал в Младост. :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 12 без 10 Данчо (Impress_me) беше изловен на Г.М. Димитров при Софавто (но бях пешеходец)

Поздрави Явка! Там живеем, но е била жена ми. Тя повече кара колата последните седмици :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо ме излови днес към 19ч. на България в посока НДК.  :running:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още от горния светофар ти се бях наточил , ама тоз с мерцедеса пред мен беше позаспал зад волана в лява лента :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата ABT беше изловен да прави десен завой от средна лента на Кошарите  :rfm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко на надлез Надежда видях колегата с 2121 Октавията :) Видях те в огледалото, човек, но изчаках да видя дали ще ме видиш и ти :) Много е лачена наживо!!! Евала!!!

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синьо О1, комби, 4х4 беше освиркано и омахано от невъзпитан моторист.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червената фурия в Обзор на Сол луна бей. Видях само колата, чудесен чаршаф между другото ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ицето (Izolini) 8:15 мисля че беше на мол Сердика в посока към Сточна гара. Аз бях в обатна посока и не можах да го освиря. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ицето (Izolini) 8:15 мисля че беше на мол Сердика в посока към Сточна гара. Аз бях в обатна посока и не можах да го освиря. :D

Беше, ама само телом. Духом още си беше в леглото и въобще не те е видял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера, около 20:00ч gogata беше изловен и освиркан на светофара на Сахаров и Йерусалим от един доста мърляв, кафяв Superb.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера, около 20:00ч gogata беше изловен и освиркан на светофара на Сахаров и Йерусалим от един доста мърляв, кафяв Superb.

Мда, излови мЪ ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много клубни в Бургаско...:)

Онзи ден тъмно синя О1 комби със стикер на задното стъкло на плажа към солниците.

 

Вчера през главната улица засякох О2 жълто такси с клубни лайсни по номерата

 

Днес синя Ф1 с клубни лайсни по пътя Созопол - Бургас

 

За жалост не съм запознат с конкретни имена да опиша къде точно ги видях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.