Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

То толкова много сини РС-ки има,че вече се обърквам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм аз,брат ми Тодор е.За съжаление аз не съм на морето

Грешка на пръстите, сори! За него си мислех, обаче написах твоето име.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера синя RS-ка на Цариградско при 4ти километър.

Признавам си.

 

Павка, до кога си в Бургас? Днес цял ден бръмча, ама не си ме засякъл. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един надупен shaft в багажника на Октавията на околовръстното вчера. Някакви дини береше май-май ;)

Мислех да те освиря, но се спрях, че да не шибнеш главата в багажника дето се беше наврял... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един надупен shaft в багажника на Октавията на околовръстното вчера. Някакви дини береше май-май ;)

Мислех да те освиря, но се спрях, че да не шибнеш главата в багажника дето се беше наврял... ;)

Ахахахахаххах... Верно е, брах... Още не можем да я изядем... 17 кила кръв червена и по-сладка от захар!!! Изпуснал съм те, Велко, определено...

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук съм още седмица :) който е в района да звънка :)

Ако остане време, задължително.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черна Ф1, vRS- снощи на Константин Величков и Сливница.

Тази сурин на Цариградско- бяла Ф2, престроих се пред нея преди преминаването в насрещното. :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая па асматична бензинка къде се бута до турбо дизела?

post-2026-0-17779600-1438603000_thumb.jpg

post-2026-0-55154200-1438603110_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че е астматична е ясно, ама сега диша йодни изпарения, на лечение е :)

Ама е толкова мръсна, че ме хвана срам, като паркирах до твоята "лъскачка" :(

Утре, надявам се да успея да мина през "пит-стопа" - автомивката на изхода на Каварна, че направо ме боли да го гледам толкова мръсен Съби !!!

Да не говорим, че като си тръгвахме от плажа, видях че два гарголета са се изцвъкали на предния капак...

 

П.С. И аз ги наснимах, ама нещо не успявам да кача снимките от тела през мобилното приложение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз те видях :) твърде бързо карахме, за да се поздравим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Shaft дали не беше вчера по обед на "путарината" в Белград? :)

Дам. Сега съм в Будапеща. Утре в Чехия, после е Полша и край. Не съм те видял вчера изобщо...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше вирнала муцуна, лед дневните ти светлини греят яко като даваш газ:)

Ами...пак жена ми караше :) вече става пословично да я хващате как кара бързо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам. Сега съм в Будапеща. Утре в Чехия, после е Полша и край. Не съм те видял вчера изобщо...

 

Поздрави

Бях в съседната колона по-напред и нещо ми блесна в огледалото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В петък към 17:50 се засякохме с колега с мотор на кръстовището на гара "Пионер". Трябваше ми малко време да загрея, че е колега от Шкода клуб, тъй като надписа на каската му ми се падаше точно зад огледалото за обратно виждане в купето - добре, че малко си преместих погледа и накрая се усетих. Иначе той човека ме поздрави няколко пъти, но реотаните малко бавно загряват вече. :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.