Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Видях те, но балансирах телефона в едната ръка, а с другата държах волана :blush:  и не ми стигнаха ръцете да присветна :crazy:

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За същия човек малко по-напред и аз бях писал, но отговор липсва.

 

Поздрави

Да и аз бях писал на предходни страници. Много го освиркваме, ама не се показва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А теб те засякох в  Сряда като се качи на околовръстното от Симеоновско :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В четвъртък на ОМВто на изхода на Бургас видях тази клубна красавица. Собственикът не го засякох, но си позволих да направя 2 снимки! Поздрави

post-7686-0-99602500-1434266793_thumb.jpg

post-7686-0-13546100-1434266805_thumb.jpg

Редактирано от belqta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А теб те засякох в Сряда като се качи на околовръстното от Симеоновско :banger_2:

Ако е било сутринта около 8, то да, всеки ден оттам минавам за работа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 18:45ч на Оборище , тъмно синя Октавия 1  СА 2255 ** с лайсни , даде път на пешеходната пътека на един леко брадясал и усмихнат пешеходец  :hi:

:PDT_Armataz_07:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта PRR беше изловен да прави нарушение с някакво странно колело с двигател на Пушкин и Околовръстното :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ма пресече двойна не прекъсната да излезеш първи :tongue_1: , ма не видя кой те гледа отсреща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mисля, че видях Супърба на колегата gpandreev в Перник днес около 19:00 - бял, 3888, но го шофираше жена и реших да не се обаждам. Паркира до моята задномоторка :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой колега освирках днес в 8 без 10 на Дондуков и Васил Левски. Синя Фабиа комби със старите лайсни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В петък към 17,30, Иво Динков беше забелязан с фабията в Младост 1 до стария офис на Мобиком.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре профуча покрай мен на кръстовището на Сливница и Димитър Петков около 19:30 ч. :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам се за изловен :-[

Амаа, аз бях втора кола на светофара, в крайна дясна лента... O:-)

Като се замисля, по-скоро бързо дойдох :-P

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам се за изловен :-[

Амаа, аз бях втора кола на светофара, в крайна дясна лента... O:-)

Като се замисля, по-скоро бързо дойдох :-P

Поздрави

Боре, теб те засякох в Петък. От румънското до НДК. Но така и неможах да те догоня, Съби много се нервираше! :D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, но аз бях последна кола в средна лента и затова си беше профучаване покрай мен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си отново...

Пепи, за Петък, не искам и да си спомням - след 2 часа в Токуда Банк, в Агенция по вписванията и в Общинска Банка, и една тълпа чакащи в кантората клиенти, се молех вече да са открили телепортацията!!!

В такива случаи, обикновенно го отнася Съби, то за това и разхода му, е такъв :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес следобед поразходих Октавията и на Цариградско леко освирках и съответно се поздравихме с колега със сребриста О3 :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес следобед поразходих Октавията и на Цариградско леко освирках и съответно се поздравихме с колега със сребриста О3 :hello:

Признавам си-аз бях:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 19:30 беше освиркана Ф1 комби на околовръстното в района на бизнес парка. Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.