Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Е, то и малко трудно се вижда надписа на каската :) Пък и бях странно натоварен  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами...пак жена ми караше :) вече става пословично да я хващате как кара бързо :)

И аз ви засякох. На 08 карахме от Атия до ж.п. гарата в Бургас заедно. И пак жената беше зад волата. Аз бях с Тойота Аурис хибрид с Бургаска регистрация.

Редактирано от Bojanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червен Фаворит 4493 преди моста над грибищата в Надежда в 12:15 Ма беше сам, без никакъв собственик около него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да е продължил пеш ще е по-добре, отколкото да се е "загробил" под моста с някоя мраморна плоча ;)

ПП. Ще ме извините за черния хумор :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ви засякох. На 08 карахме от Атия до ж.п. гарата в Бургас заедно. И пак жената беше зад волата. Аз бях с Тойота Аурис хибрид с Бургаска регистрация.

Аа сетих се, ти май ми свирна даже :) ехх ще ми липсва морето, прибрахме се вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клубна ли е vRS- ската, до която съм спрял? Засичам я всекидневно в Дъ МОЛ :blush:

 

11823106_10153061541143616_7072875717507

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хихихи- аз спирам с Фабията по- често и по- рядко с А8- цата :blush:

Щети нанасят едни разсеяни индивиди от женски пол и обикновено гледам да спирам до колона, за да минимизирам възможностите за рязко отворена врата, ама се случват и такива гледки :angry_jumping:

 

10408074_10152468898008616_5704233982723

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз задължително спирам до колона и, ако е възможно, със стена или мантинела зад задницата, така че най-много да го отнесе едната страна на колата. Е, отнася го, често - просто при ежедневно паркиране в мол е неизбежно, примирил съм се.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз задължително спирам до колона и, ако е възможно, със стена или мантинела зад задницата, така че най-много да го отнесе едната страна на колата. Е, отнася го, често - просто при ежедневно паркиране в мол е неизбежно, примирил съм се. :)

Ааа сори без индивиди от женски пол  само  :tongue_1: , аз верно, че жена - ама моята кола прилича на войнишка манерка от Мъже, не от жени  :nea:. Пред блока ни е мисия невъзможна 3 за паркиране, аз перпендикулярно го владея от раз, виж с успоредното съм малко скарана - не го и крия. Не стига, че ме очука градушката яко, ами всеки ден осъмвам с някоя и друга деруга от коли - с различен цвят. По -  лошото е, че са все мъже и как па ни един не се качи и да каже извинявай  :angry: -  забърсах те. Моята дъщеря забърса един с колелото и онзи пожела 100 лева - ми дадох му ги, ако мъж ми разбере убил ме е. Няма гаранция на паркинг какво ще ти се случи за съжаление, но аз поне съм съвестен шофер и ще ви изчакам  за да си призная  и това ми се е случвало  :nea:  Май излиза че съм най глупава а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хихихи- аз спирам с Фабията по- често и по- рядко с А8- цата :blush:

Фабията златиста ли е? Стори ми се, че преди няколко дни спрях близо до една много интересно изглеждаща златиста Фабия. Даже си казах, че няма как да не е клубна.:)

 

Ааа сори без индивиди от женски пол  само  :tongue_1:

Аз за жените шофьори нищо не съм казал. Невнимателни могат да бъдат както жените, така и мъжете.:)

В крайна сметка, колкото по-бързо човек приеме, че (особено в София) колата му неминуемо ще бъде одрана и/или ударена и че това са просто боя и ламарини, толкова по-добре. А и каското е за това - да изправяме и пребоядисваме тенекии, когато се наложи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък снощи около 22:00 ч. засяках красавицата ти на -3 на същия паркинг, в близост до автомивката. :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sofia Beer Drinking Team беше забелязан днес на Тодор Александров около 11:00 ч. :)

 

най-накрая някой да ме излови :)

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера аз пък се нагласих до А8-цата на Ivo_Dinkov. :)

 

opt1439631489z.JPG

:banana_beer:

 

Другата седмица ще покарам малко Фабията :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, с тебе ли се засякохме днес сутринта към 11:30 на кръстовището на бул. "България" и бул. "Иван Гешов"? Точно обяснявах на жена ми какво красиво Audi има пред нас. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, това е Андро Чобанов. От една седмица се чудех къде изчезна хубавицата му.

Брат му Ицо:) Вече си е на мястото. Строена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.