Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Кой е колегата с бяла О1 комби, В 2807? Засечен току-що на Борис III при Красно село. Стикер отзад и 2 кръгли стикера от събори на страничното стъкло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сива О1, ако не се лъжа комби, на Симеоновско, днес към 18:10h. Бях с двуколесното и в последния момент видях лайсната, та дори не успях да махна, докато подминавах между колите  :moto:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на кръстовището на Симеоновско шосе при Зоопарка правех с Рапида ляв завой по Г.М Димитров, а направо продължи син металик О2 с номер от събора 000... Юли, ти трябва да си бил, ама не те видях добре щото ме изненада отдясно изотзад. Що не отразяваш вече "старата школа" или най-малкото поне форумната лайсна на номера? :come_to_me:

Редактирано от Krankenstein
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица в Оряхово мярнах клубна октавия. Към колегата,който беше имам едно питане!

Абе...може ли да отидеш в Рим и да не видиш папата?  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе...може ли да отидеш в Рим и да не видиш папата?   :tongue_1:

Може, може! Бил съм поне 5 пъти в Рим, папа не съм видял  :sorry: Но, обещавам, ако стигна до Оряхово, няма да пропусна да ти досадя  :friends: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица в Оряхово мярнах клубна октавия. Към колегата,който беше имам едно питане!

Абе...може ли да отидеш в Рим и да не видиш папата?  :tongue_1:

 

Ей ... веднага мЪ изловихте  :jester:

Имам "черна точка" признавам! Даже ти взех телефона от Гената , ама просто много набързо беше идването , макар че това не е оправдание.

При първа възможност ще се реванширам (грозданка , кайсийка...)  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на кръстовището на Симеоновско шосе при Зоопарка правех с Рапида ляв завой по Г.М Димитров, а направо продължи син металик О2 с номер от събора 000... Юли, ти трябва да си бил, ама не те видях добре щото ме изненада отдясно изотзад. Що не отразяваш вече "старата школа" или най-малкото поне форумната лайсна на номера? :come_to_me:

Мите, бързах за детската градина, да взимам малкия. Съгласи се, че и ти едва ли успяваш да отразяваш всички клубни коли. Уж гледам за коли, стикери и лайстни, но пропуските са допустими, нали?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта (8:20), се разминахме с колегата roodnb на ген. Тошев.

Както и вчера следобед похвърчахме с него на Околовръстното :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на магистрала Тракия ме задмина (докато си карах лежерно със 130) и се поздравихме с много бърза зелена клубна О1 - не видях номера, но на заден десен имаше много клубни стикери и един номер от събор "21"

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама ти вярно лежерно караше. Даже се зачудих дали като свирнах, не съм те събудил :)

Иначе си прав, малко по-бързо карах от нормалното. Не съм бързал, просто не ми се караше с трафика. Накрая финиширах с 5.8/100 при 138 км/ч. средна скорост от Бургас /х. Мираж/ до София /жк Борово/ с трима пътника и климатроника през целия път, че си беше жегичка. Не знам, какво повече мога са искам от зелената количка. Следващата пак ще е Шкода :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера към 14:40, колегата Alexandar го видях с Октавията в Драгичево, в посока София. Нямах време да сигнализирам, но мисля, че и той не ме видя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама ти вярно лежерно караше. Даже се зачудих дали като свирнах, не съм те събудил :)

Иначе си прав, малко по-бързо карах от нормалното. Не съм бързал, просто не ми се караше с трафика. Накрая финиширах с 5.8/100 при 138 км/ч. средна скорост от Бургас /х. Мираж/ до София /жк Борово/ с трима пътника и климатроника през целия път, че си беше жегичка. Не знам, какво повече мога са искам от зелената количка. Следващата пак ще е Шкода :)

Аз бях с едномесечната ми щерка и жената-2 спирачки едновременно затова така карах - ако се приема за оправдание де;-)

Иначе аз с мойто каране ги докарах до 4.4/100 от Казанлък до Дружба 1.

Между другото гледам, че си от квартала (Борово) където съм роден и израснал и където все още живеят нашите-може да си разменим телефони и да звънна да пием по бира, като минавам да ги видя!

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите, бързах за детската градина, да взимам малкия. Съгласи се, че и ти едва ли успяваш да отразяваш всички клубни коли. Уж гледам за коли, стикери и лайстни, но пропуските са допустими, нали?

Aaa, не съм очаквал да спреш да си побъбрим... то и аз бързах, ама пък класик Рапиди 130 не се срещат под път и над път, че да не го забележиш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера към 14:40, колегата Alexandar го видях с Октавията в Драгичево, в посока София. Нямах време да сигнализирам, но мисля, че и той не ме видя.

Въобще не съм те видял, Пепи :)

С голфа ли беше ? Аз в неделя към обед се прибрах в София и 10 мин по-късно установих, че съм си забравил багажа... И се разходих още веднъж до Перник :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро (legaltk) току-що изловен на Константин Величков при парка.

Вече съм разконспириран, че съм се прибрал в Сф след 10-дневно отсъствие.

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера към 13:30ч Ицо Izolini бе изловен да влиза в третия тунел на АМ Хемус (посока София) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера към 13:30ч Ицо Izolini бе изловен да влиза в третия тунел на АМ Хемус (посока София) :)

Изловен и прозвънен за сладка приказка. Но аз изобщо не ви видях, добре че се чухме.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.