Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Вишната беше засечена пред Спорт Депо, но водачът й липсваше! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на влизане в Шумен О1 СА 5937 с клубни лепенки на задните врати.Изпревари ме подло и след това се залепих зад него за да го притеснявам  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на влизане в Шумен О1 СА 5937 с клубни лепенки на задните врати.Изпревари ме подло и след това се залепих зад него за да го притеснявам :fiu:

:P

Чак пък подло... :P въпреки че има малка вероятност...Извинявам се ако съм те притеснил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали не видях Боре преди 10-15 минути, да крачи пеша по Симеон? Аз се бях назлобил с велосипеда  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй вярно, при това прегрял, плувнал във вода /добре де - пот/, че и с три плика пазар... :(

Дори не съм те забелязал, а и по-добре, в последно време, като видя велосипедист/колоездач, само ги ругая...

Поздрави и извинявай

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй вярно, при това прегрял, плувнал във вода /добре де - пот/, че и с три плика пазар... :(

Дори не съм те забелязал, а и по-добре, в последно време, като видя велосипедист/колоездач, само ги ругая...

Поздрави и извинявай

То и аз не сигнализирах по никакъв начин, защото те мернах в последния момент а пък и нямам бибитка на коуеуото  :sorry:

Защо така грубо към велосипедистите?  :eusa_naughty:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 16 часа на ул. Коперник се разминах с черна Октавия 2 комби vRS. Заприлича ми на impress me, но много бързо карахме и двамата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е била жената :) Аз бях в Русия и колата не съм я карал една седмица, но тя си джитка редовно докато ме няма ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаемия колега bega4kata,да е ходил по Видинско тия дни?

Номер не видях,мернах в огледалото една абсолютно същата красавица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера около 18:30 с колегата Alexandar опитахме да спрем на стоп бързата Фабия на Данчо на Шишман, обаче неуспешно. А днес се разминах с Аудито на Иво Динков в тунела на The Mall. Иво, ти влизаше от 0 надолу към -1, аз наобратно. Късно видях, че си ти, та не успях да те освиря :)

Редактирано от iavkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях ви, че махате ма без очилата съм кьорчо :) и докат се осетя и то свърши :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засичам няколко пъти зелена октавия комби ВР5656 колегата ако посещава форума да си признава, че да пием по кафе някой ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко, Ники (coverdale), ако не съм се припознал де, беше освиркан на Околомръсното в близост до разклона за Горубляне :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.