Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Вчера(събота) към 11 сутринта на бул. България се поздравихме с колега с клубна О2 RS 6444 или нещо от сорта.  :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Sofia Beer Drinking Team мобила беше забелязан да прави ляв завой на румънското, към телевизионната кула! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pepino вчера на околовръстното до Декатлон. Поздрави Пепи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи след 18ч. в трафика по Г.М. Димитров засякох една клубна синя О3 RS-ка СВ 1293 АС. Голяма хубавица е, колега :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sofia Beer Drinking Team мобила беше забелязан да прави ляв завой на румънското, към телевизионната кула! :)

:banger_2: :running:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре, един колега ми "обади", че те е изловил из София. Не е шкодаджия, но те е отбелязал и сподели  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венци /shaft/, засечен преди малко у Люлин Сити. Поздрави от махащия в бялата джипка :)
post-11404-0-36443000-1444394178_thumb.jpg

Редактирано от sharpshooter_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха!!! Видях те, Ники! Първоначално си казах тоя пич какво толкова снима с телефона от това Волво, като тука няма нищо... И след това, като го свали, те видях, че си ти и веднага разбрах какво снимаш - хахаха! Помахах ти и аз! Поздрави, Ники!

 

Иначе, да минем на въпроса - кога да дойда да си го взема това бялото от което махаше??? За рождения ден ще е ли готово? Нали не ти трябва...

 

Много са хубави на външен вид, на “вътрешен“ (двигател) не са ми познати...

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами обади се някой ден, като имаш време /и път/ и ела да ви запозная :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи след 18ч. в трафика по Г.М. Димитров засякох една клубна синя О3 RS-ка СВ 1293 АС. Голяма хубавица е, колега :)

Аз, Аз :)) Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 13ч. днес освирках черна клубна Фабия1 пред зала Универсиада  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо (roodnb) да не кара толко бързо и да не сменя 6 ленти за 10 секунди, че рано или късно ше му изиграе лоша шега тоя навик в натоварения сутрешен софийски трафик, когато и без това половината шофьори още спят. :nea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес малко след 12 часа Гогата беше изловен на Шипченски проход, около Първо районно.  :hello: Без знамето е по-трудно, добре че дневните са специфични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро (legaltk) беше изловен току-що от моя милост в качеството ми на пътник в трамвая на кръстовището на Овча купел и Любляна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клубна О1 комби, сребристо-сив металик с номер СА 2374 или подобен, на бул.Витоша до НДК, към 18'10 ч.

Не ме пусна да се включа в движението, аз пък му присветнах и му пуснах аварийни. Не съм свирил, че доста щеше да размишлява, какво прави ранен лос, насред София. :)

Карах зад него до "Петте кьошета" - да си признава кой е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 9:30ч, в Плевенския сутрешен трафик, ustavri (ако не съм се припознал) беше забелязан, но не успях да сигнализирам, че много бързо ми се измъкна :D

post-11404-0-96691000-1445078341_thumb.jpg

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавия Скаут фейслифт. 3393 на кръстовището на малинов и сахаров. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравихме се с колега на околоМръсното на моста при икеата. Не видях/запомних номер, прелетях лекичко... Кой беше с тази стегната Октавийка?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравихме се с колега на околоМръсното на моста при икеата. Не видях/запомних номер, прелетях лекичко...

 

Поздрави

Аз :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кой със СМолянска Октавия 1 си мигахме и святкахме на Цариградско шосе?

Признавам без бой
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко на околовръсното много хубава червена фабия СА8878, без знаци на клуба. И малко по - късно сива клубна фабия 2 - СА5667 до бизнеспарка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата vRS ли е? Подобна, ако не бъркам номера псира в пресечка на Йерусалим (до градината на малката) всеки ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.