Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Днес в 13:10 спипах Буркановоза да се качва по Ботев към Централна гара, а аз излизах от ул. Козлодуй. Подсвирнах, но кратичко и колегата най-вероятно не ме отрази.

Май екс джаркериър ли имаш предвид :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъмнозелено комби О1, СВ88....., днес около 12 на Цариградско?

Аз бях ,поздрави на бързия голф
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да си познава Октавията на снимката? (софийската)

Днес се намърдах нарочно до нея. :)

post-1399-0-93842800-1449178559_thumb.jpg

Редактирано от Alexandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 11.30 при Порше Юг се разминах с О2 комби, май Цецо75? Нямаше сигнали, късно видях лайстната на предния номер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми вероятно аз съм бил, ама аз карам като блондинка, стиснал съм волана и гледам втренчено само напред :)

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера(събота) към 11 сутринта на бул. България се поздравихме с колега с клубна О2 RS 6444 или нещо от сорта.  :eusa_think:

Помня колега!Съжалявам за забавения отговор но бях възпрепятстван да отговоря!Другият път кафето е от мен!Номера е 6664!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабиа 1 комби с лайсни на номерата пред Дом на учения. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А чия е Октавията при АНТЕМ на триъгълника? Всеки път, като минавам, е там.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що сива Октавия 3594 на моста Чавдар бе леко освиркан :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сива Октавия 1 Тур 3161 или нещо от сорта, номерче от събор и лайсни, без стикер, ляв мигач с обикновенна бяла крушка. Беше освиркана лично от мен в задръстването по Каблешков към 17:30

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, не ме позна в тъмното?!

Точно вчера си мислех дали не беше на твоята номера това! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При това брутално освиркан! В първия момент реших, че ме благославяш, но след това фиксирах лайсните на номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък зверски ми се спеше и си го признавам. Даже не съм се замислил кой съм видял и какво кара, опитах се да ти запомня номера криво ляво и видях че мигача е с обикновена крушка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта в 8:20 на светофара на Малинов при Макдоналдс бяхме един до друг с колега със сребриста Фабия 1 комби, СА 8687 с лайсни на номера. Колегата и спътникът му замезваха здраво с понички. Не посмях да ги освиря, че не знам как щяха да го разтълкуват в задръстването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.