Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Червена Фабиа комби със клубен стикер на светофара на бул. България и Гоце Делчев беше освиркана към 16:45  :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема май, като видиш Шкода с лед мигач в софето нема кой друг да е :)

BTW веднага се сетих кой ми пибитка и ти махнах :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутрина на ОколомръсТното и Симеоновско червена фабия комби с клубен стикер на задното стъкло и цифри от рода 3875 :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелена О1 2866 (или от сорта) - освиркана и омахана от двуколесно :)

 

Аз бях на светофара на зоологическата градина снощи. Не се познаваме, но имах подозрения, че си точно ти колега - знам, че хвърчиш с двуколесното из София, иначе съм те засичал по бул. България и с Лада-та. :) :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изобщо не съм те отразил. а странната маневра беше щото една баничарка 2 коли пред мен спря да разтоварва и реших да я заобикалям, ама пък взе че потегли и си се върнах в лентата. поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тази сутрин сива О1 комби, смолянска регистрация, направи път на двуколесно на Околовръса при Симеоново ... за което получи :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гогaтa беше изловен нa "Мaлинов" в емблемaтичния времеви пояс - 6 без 10 :D

post-11404-0-04492800-1403891038_thumb.jpg

 

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, прибирах се от бач. Следващия път ще взема да се отбия през фото мое за по кафенце;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, прибирах се от бач. Следващия път ще взема да се отбия през фото мое за по кафенце ;).

 

Айде де, тъкмо ще пробваш некой ЕкоБууст :tongue_1:

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин сива О1 комби, смолянска регистрация, направи път на двуколесно на Околовръса при Симеоново ... за което получи :doubleup:

:hi: :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любомиров, ква е тая баварка? Изглежда като добре поддържана MILF!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутрина на ОколомръсТното и Симеоновско червена фабия комби с клубен стикер на задното стъкло и цифри от рода 3875 :rolleyes:

Малко късно забелязах, че смолянската октавия комби е с клубна лайстна на задния номер :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко късно забелязах, че смолянската октавия комби е с клубна лайстна на задния номер :)

 

Поздрави!

:cheers: :diver:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 18:00 си бибиткахме в задръстването на телевизионната кула със сива фабия клубна 8037 доколкото видях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата с тъмен Супърб комби СА17** - поздравихме се около метростанция Г.М.Димитров в неделя сутринта ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко колегата stefan I беше осветкан на светофара на Йерусалим и локалното на Цариградско, ама не реагира и реших да не озвучавам допълнително. А пък сутринта на паркинга на The Mall -3 Любомировата кола с изненадващ шофьор - Стенлито. Ники, ти що тъй си даваш ларж колата бе, да взема и аз да ти я поискам :P

Редактирано от iavkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееееее, много ми е партия - няма как да не му я дам :) пък и грижливо казва се отнася с нея - де да видим:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата с тъмен Супърб комби СА17** - поздравихме се около метростанция Г.М.Димитров в неделя сутринта ?

Признавам се за виновен  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко колегата stefan I

 

Нещо съм се бил замислИл :) Иначе нямам нищо против озвучаването :)

 

Айде мача почва! Успех за Гришата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска много богато откъм колеги - на България в задръстването даже имахме възможост да си полафим малко с Цецо75

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата, който се опита да ме торпилира на качване на новата магистрала при Перник в събота? Фейслифт Скаут със стикер. Аз му свирнах на Околовръстното и Борис в задръстването за поздрав, но явно не ме хареса, защото после аз минах през Люлин, а той през Владая и се засекохме пак точно на кръговото при Перник, където се опита да ме пречука. :wacko_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.